Bildirimler meselesi!!!

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,777
Puanı
1,060
Bu konuyu ben mi açmişim :X Vayy bee forum hem sorun hem dertlerei gündeme getirmişim:A bence en büyük yenilik isteğim @ ile başlayan etket ve # sistemiydi. Keşke o konuları da biri hortlatsa:X @OzaN # geri dönsün :A

@Dosi nerden buldun konuyu :F
Ya ben ertesi gün çalışmıyorsam foruma gece geliyorum ama biz sizden 2 saat geride olduğumuz için ben gelene kadar forum hayalete dönüyor:D bende online listesinin robot kısmına bakmayı seviyorum ve robotlar da eski konulara bakmayı seviyor :A. Başlığı ilgimi çekti bi baktım sen :A ve vay be eskiden böylemiymiş dedirtti :A

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ya ben ertesi gün çalışmıyorsam foruma gece geliyorum ama biz sizden 2 saat geride olduğumuz için ben gelene kadar forum hayalete dönüyor:D bende online listesinin robot kısmına bakmayı seviyorum ve robotlar eski konulara bakmayı seviyor :A. Başlığı ilgimi çekti bi baktım sen :A ve vay be eskiden böylemiymiş dedirtti :A
eskiden forum dutluktu :F Yazılarımı renkli yazardım, imza koyardım sonra @OzaN kaldırdı göz yoruyor diye:( etiket filan yoktu. Etiketten sonra forumda tt listesi olurdu (ki bence zevklıydı dizi izlediğimiz akşamlar kapişirdik filan) :X duygulandım gece gece :T

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,777
Puanı
1,060
eskiden forum dutluktu :F Yazılarımı renkli yazardım, imza koyardım sonra @OzaN kaldırdı göz yoruyor diye:( etiket filan yoktu. Etiketten sonra forumda tt listesi olurdu (ki bence zevklıydı dizi izlediğimiz akşamlar kapişirdik filan) :X duygulandım gece gece :T
Forum değişmiş evet, bazen denk geliyorum eski konulara ve profilerdeki profil yazıları bile çağ atlamış :A