dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
2x1

Ne istediniz jenerikten? Tamam ufak dokunuşlar yapmışsınız ama yine de önceki çok daha iyiydi.

Bölümde fazla olay olmadı. Mary Louis de diziye büyük renk katmış sahneleri güzeldi özellikle çığlık sahnesi. :A Bu psikopatlık kalıtsal sanırım oğlu ve torunu ona çekmiş, gerçekleri öğrendiği zaman da ne yapar merak ediyorum. Ki Celeste’ten şüpheleniyor bakalım. :D

Bonnie’nin gerçekleri haykırması an meselesi bu arada.

7.5/10

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
Ben müzik toptan değişti sandım meğer sadece yeni düzenlemeymiş. Kötü olsaydı diziyi bırakmak için bahane bulacaktım ama iyi yine. :A
Abartıyormuşum gibi görünebilir ama ben bu şarkının orijinalini fark ettiğimden beri dinliyorum diziden bağımsız olarak. Ruhuna yakışmamış tam ritim yükselecek diyorum ama hayal kırıklığı yaşıyorum. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Abartıyormuşum gibi görünebilir ama ben bu şarkının orijinalini fark ettiğimden beri dinliyorum diziden bağımsız olarak. Ruhuna yakışmamış tam ritim yükselecek diyorum ama hayal kırıklığı yaşıyorum. :A
Neyse dizinin azılı savunucusu @xemrexxx bile tutuk başladı falan demiş bir bayık sezonu daha kaldıramam. Bırakma bahanem o olsun bari. :A

• Olmamış
  • Güldürdün
Reactions: dreamy and xemrexxx

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
2x2

Bir sıkıcı bölüm daha. :T:

Sonlara doğru Celeste - Jane - Perry gerçeği aydınlansa da onun dışında dişe dokunur bir şey olmadı. Madeline hem kızı tarafından hem de eşi tarafından sınanıyor kıyamam. :(

Cloe, o telefonu kullanmayı biliyor ama neyi söyleyip neyi söylememesi gerektiğini bilmiyor ilginç. :A

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,131
Puanı
1,061
2x2

Bir sıkıcı bölüm daha. :T:

Sonlara doğru Celeste - Jane - Perry gerçeği aydınlansa da onun dışında dişe dokunur bir şey olmadı. Madeline hem kızı tarafından hem de eşi tarafından sınanıyor kıyamam. :(

Cloe, o telefonu kullanmayı biliyor ama neyi söyleyip neyi söylememesi gerektiğini bilmiyor ilginç. :A
renata harikaydı kız nesi sıkıcı :X
@Aserat gibi kaknem biriydi ilk sezon bu sezon açıldı :A @serhatt @Forumdash @Çiğdem

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,131
Puanı
1,061
Bu senin ecünnü krıterine uymuyor daha çok @Harunnn60 a uyuyor :A :A :A
suratına bir tokadı hakettin :A
YXDnEvynzwg.jpg

Ekli dosyalar

• D8ei-UmXYAYz9Fd.jpg
    D8ei-UmXYAYz9Fd.jpg