sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
2x5

Ortalama bi bölümdü. Sonu biraz garip bitti.

Celeste ile Mary'nin savaşında Celeste çok agresif davranıyor. Korkuyorum çocukları kaybedecek diye. Çünkü o zaman iyice kafayı yer.:(

Ed ile Madeline barıştı gibi. Bi sevişelerde kurtulsak.:F

Bonnie ile annesinin hikayesi bambaşka yere gidecek galiba. Bonnie yine karakola geldi. İtiraf etmese bari Celeste'in davasından önce.:(

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
2x6 ve 2x7

Nihayet bitirdim diziyi. Yarın işe uykusuz gitme pahasına olursa olsun bitirdim:A

Ed'in Madeline'den vazgeçemeyeceği belliydi. Kendini naza çekti ve sonunda barıştırlar. En mutlu aile onlar oldu.

Ronata dizinin en iyi annesi ödülünü aldı benden. Ne pahasına olursa olsun çocuğunu hep korudu olayların dışında tuttu. Eşi ise berbat bi insandı. Bildiğin çukurdu o adam. Oyun odasını güzel yıktı. Arabada selpakları ağzına yıkmayı küfür kıyamet bağırması hepsi çok iyiydi.
Bu devirde dadı tutulmaz bir eve yoksa evin hanımı olmaya kalkıyor.:A

Jane'in sıkıcı hayatı devam etti. Bu sezon yok gibiydi zaten.

Bonnie sonunda her şeyle yüzleşti. Nathan'ı sevmiyorum demesi ağır oldu. Bunu beklemiyordum.

Celeste ise sezonun karamanı oldu. Çocuklarını korumak için her şeyi yaptı baya saçmalasada. En büyük mücadeleyi verdi çünkü başında Mary denen kaltak rahat vermedi kadına. Uyuz oldum. Davayı kaybetmesine çok mutlu oldum.
Celeste'in son sorgulama hamlesi çok iyiydi. Tüm davanın seyrini değiştirdi.
Ama karar gününde ki o sahneye gerek varmıydı emin değilim. Çocukların önünde yanlış yaptılar. Mary son kez atak yapmak istedi Celeste karşılık verdi. Çocukların yanında konuşmayın dese kral hareket olacaktı.:A

İyisiyle kötüsüyle bitti. Son bölümler beni tatmin etti. Ekibin eline sağlık.

8.5/10