TV Bez Bebek

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Önümüzdeki Cuma final yapacak TV dizisi. Dizi, tekrarı en çok yayınlanan dizi olma rekoruna sahiptir. (Sallıyorum. Bu rekor Cennet Mahallesi'ne de ait olabilir.)
Bkz: Nihayet
Bkz: En saçma Türk dizileri
Bkz: Selena
Bkz: Saat 12 olunca bez bebeğe dönüşmek.
Bkz: Fox TV

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
TGRT FOX'a dönüştüğü yıl başlamıştı galiba. :)

Çok çocukçaydı ama izliyordum nedense. :D

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Ne izlerdim be bir zamanlar. :D Tekrarları her yanı sarıyordu zaten mecbur izliyorduk. :F

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bir zamanlar ne izlerdim. :D Simge ve Özge'ye gıcık olurdum. Nana'ma hep kötülük yapıyorlardı. :D

Hakan değiştiğinde sıkılmıştım son sezonunda. :F

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Sihirli Annem ve Acemi Cadı favorim :bhr: bunu izlemedim :D

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Bende ilk zamanlar baya severek izledim ama Tan Sağtürk'ün çıkmasıyla bırakmıştım izlemeyi. @sokak sanati sende izlemişsindir bunu :A

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Doğru baya severdim.:A
Birde utanmadan söylüyorsun.:FTan için izliyormuşsun işte.:F
Hayır ya sadece onun için değildi, Nana ve Hakan arasındaki uyum çok iyiydi, bozmasalardı devam ederdim belki de. :F Birde çocuklar büyüdü farklı karakterler felan katıldı yani, pek bir izlenilesi yoktu...

Bu arada artık bu tür dizilerin çıkmaması bir tuhaf. Neden çıkmıyor artık böyle sihirli diziler? :X

Doğru baya severdim.:A
Birde utanmadan söylüyorsun.:FTan için izliyormuşsun işte.:F
Hayır ya sadece onun için değildi, Nana ve Hakan arasındaki uyum çok iyiydi, bozmasalardı devam ederdim belki de. :F Birde çocuklar büyüdü farklı karakterler felan katıldı yani, pek bir izlenilesi yoktu...

Bu arada artık bu tür dizilerin çıkmaması bir tuhaf. Neden çıkmıyor artık böyle sihirli diziler? :X

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

:AAynen bizim eskilerimizi izliyor yeniler.:F