Beyazıt Öztürk'ten Kanal D Yönetimine Canlı Yayında Büyük Sitem !

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Beyazıt Öztürk'ün yıllardır sunduğu Beyaz Şov programı dün akşam 00.00'da sezonu açtı program geçen sezona göre çok geç bir açılış yaptı.

Program başladığında Beyazıt Öztürk Kanal D Ceosu İrfan Şahin'e sert bir gönderme yaptı. İşte canlı yayında yapılan o konuşma.

Canımız da biraz sıkkın. Şundan dolayı. Saat kaç arkadaşlar şu anda? 12’yi 6 geçiyor. Geçen sene bu program sezon finali yaptığında saat 23: 15’te yayına giriyordu. Ve 1. oluyordu, 2. oluyordu, 3. oluyordu. 3 ay içinde ne oldu ki, programı 45 dakika geç yayına sokuyorlar. Bu gerçekten hoş bir durum değil. Benim için önemli değil. Buradaki arkadaşlar için önemli. Bu saatte geliyorlar buraya. Yoldan geliyorlar.

Ben bunlara dayanıklıyım. Benimle ilgili problem yok. Hayatım boyunca programımın altında “yeni bölüm” diye bir bant geçmiyor. Hayatım boyunca bu programın bir özeti girmedi. Hayatım boyunca “gel” dediler geldim, “git” dediler biraz bekledim vazgeçerler mi diye. Sonra baktım vazgeçmiyorlar, gittim.

Kanal D’nin CEO’su sayın İrfan Bey’e buradan tek kelime lafım olacak: Nasılsınız, iyi misiniz? Bir sıkıntı yoktur inşallah.

Daha sonra Beyaz geri adım attı ve programın saatinden memnun olduğunu söyledi.

awww.medyaradar.com_f1_a73_36341.jpg

MEDYARADAR.

Ekli dosyalar

• awww.medyaradar.com_f1_a73_36341.jpg
    awww.medyaradar.com_f1_a73_36341.jpg
    11.8 KB · Hit: 686
Son düzenleme:

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
bu kadar iyi bir izleyici kitlesi olan bir yapımi çok geç saate koymak hiç doğru değil (b) kanal D bilerekdenmi reytinglerini düşurmeye çalişıyor arkadaş :bilmem:

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Okurken çok ciddi geldi şakaya vurarak gönderme yapmış ama her şakanın altında da bir gerçek yatar demek ki o da rahatsız. :)

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,485
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
bu kadar iyi bir izleyici kitlesi olan bir yapımi çok geç saate koymak hiç doğru değil (b) kanal D bilerekdenmi reytinglerini düşurmeye çalişıyor arkadaş :bilmem:
ben bikere seyrediğim dedim geçen yıl beyaz showun üçüncü dakikasında uyuya kaldım

bide nezle oldum kanal d hasta ettirdi beni güzel çirkin için uykusuz kaldım diye Arka sokaklardada gelenek oldu ben hastayken patlama olması ardından kabus görüyorum

ehsan7000

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,059
Puanı
284
şaka bu // ciddi digil ki!!!
beyaz ne kadar geç verirse daha iyi, kim milyoner olmak isterin izliyicisi bittikten sonra beyaz a donuyor.
dun de reyting listesinde guzel gitmiş 4,5 ab de reyting almiş, kanal din fatihinden daha iyi durumda.

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Bence Kayıpa Cuma ihtiyaç yok. Beyaz espri yapsa bile oldukça haklı. Yalan Dünya ve Beyaz Show zaten Kayıpın aldığı reytingden çok fazlasını alıyorlar.

Kayıp başka güne geçmeli. Tutunacağı varsa zaten tutunur. Tutunmazsa da Elveda. Yalan Dünyanın kitlesi ile olmaz bu işler.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,485
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Bence Kayıpa Cuma ihtiyaç yok. Beyaz espri yapsa bile oldukça haklı. Yalan Dünya ve Beyaz Show zaten Kayıpın aldığı reytingden çok fazlasını alıyorlar.

Kayıp başka güne geçmeli. Tutunacağı varsa zaten tutunur. Tutunmazsa da Elveda. Yalan Dünyanın kitlesi ile olmaz bu işler.
6 His diye
Pazartesi
İntikam
Salı
yalan dünya
Çarşamba
Kayıp
Merhamet
perşembe,
Fatih
galip derviş
Cuma
çalıkuşu
beyaz show
cumartesi
Güneşi beklerken
ben bilmem eşim bilir
pazar
Arka sokaklar
@EveN nediyorsun

@yatutarsa

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049

revan sanki kayıp'ın ab de aldığı tüm oranlar yalan dünyaya ait. en fazla 1 rtg lik bi katkısı vardır diziye. farkındaysan yd bittikten sonra kayıp'ın ilk anlığı çok düşük geliyor çünkü yd kitlesi dağılıyor, kayıp kitlesi geliyor kanala.. yd'nin ab sine çok güveniyosanız kanal başka güne onu koysun..

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,485
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
revan sanki kayıp'ın ab de aldığı tüm oranlar yalan dünyaya ait. en fazla 1 rtg lik bi katkısı vardır diziye. farkındaysan yd bittikten sonra kayıp'ın ilk anlığı çok düşük geliyor çünkü yd kitlesi dağılıyor, kayıp kitlesi geliyor kanala.. yd'nin ab sine çok güveniyosanız kanal başka güne onu koysun..
benim yazdığıma nediyorsun sen

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Yalan Dünya Kanal D'nin en sağlam A/B kitleli dizisi. Hangi gün olsa iş yapar. Geçen sene en güçlü güne Pazartesiye geçti yine iş yaptı.

Kayıp zaten geçen hafta 4 reytinge düştü. Demekki 1 reytinglik kitle olmasa 3 alacakmış. Kayıp yüzünden Kanal D sonda vermesi gerektiği reklamı Yalan Dünyayı bölüp ortada veriyor sırf reklamsız geçmek için. Bu YD'ya haksızlık. Kayıpa Cumartesi ve Pazartesi ihtiyaç var geçsin bakalım tutunuyor mu..

SM-N900 üzerinde Tapatalk ile gönderildi now Free

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
Yalan Dünya Kanal D'nin en sağlam A/B kitleli dizisi. Hangi gün olsa iş yapar. Geçen sene en güçlü güne Pazartesiye geçti yine iş yaptı.

Kayıp zaten geçen hafta 4 reytinge düştü. Demekki 1 reytinglik kitle olmasa 3 alacakmış. Kayıp yüzünden Kanal D sonda vermesi gerektiği reklamı Yalan Dünyayı bölüp ortada veriyor sırf reklamsız geçmek için. Bu YD'ya haksızlık. Kayıpa Cumartesi ve Pazartesi ihtiyaç var geçsin bakalım tutunuyor mu..

SM-N900 üzerinde Tapatalk ile gönderildi now Free
3 -8.. bunlar pek belli olmuyor, yalan d nin arkasından yayımlanıp onu geçtiğide var. ne yani, o zaman da yalan d kayıp'ın kitlesinden yararlandı mı diyeceğiz?
reklam olayları etkli ama çokta değil, dünki reklam düzeini göklere sığdıramadın, çok beğendin ama dizi ab de düştü. herşey reklam düzeni değil yani... yd nin abarttığın kadar sağlam bi kitlesi yok, fenomenite kurgusunu kullandığında ab de ivme kazanıyor yoksa abartılcak bi kitleye sahip değil..