Better Caul Saul 3. Sezon Trailer'ı Yayınlandı!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
sürgünüm yeni bir haber konusu açtı

Better Caul Saul 3. Sezon Trailer'ı Yayınlandı!

218960.jpg

Breaking Bad’in boşluğunda ne yapacağını bilemeyenlere kucak açan dizi Better Call Saul’un 3. sezon trailer'ı yayınlandı!

AMC’nin popüler dizilerinden Better Call Saul, ikinci sezonuyla Emmy adaylığı kazandı. Dizinin ana karakteri Jimmy McGill’i canlandıran Bob Odenkirk 'En İyi Erkek Oyuncu' dalında, Mike Ehrmantraut'ı karakterini canlandıran usta oyuncu Jonathan Banks ise, 'En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu' için aday gösterilmişti.

Çok yakında özlendiği ekranlara dönecek olan dizinin yayınlanan trailer'ında, Jimmy McGill’i bir karakolda görüyoruz.

Orijinal formatta oku

Son düzenleme:

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Sonunda diziden bir ses çıktı, gerçi 16 saniyeymiş görünce heyecanlanmıştım konuyu. :A Neyse en azından haber niteliği taşıyan bir şeye sahibiz. :A Yayın tarihi Şubat olmayacak heralde bu sefer Spring yazmışlar zaten. Niye bu kadar geciktirdiler acaba.

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Sonunda diziden bir ses çıktı, gerçi 16 saniyeymiş görünce heyecanlanmıştım konuyu. :A Neyse en azından haber niteliği taşıyan bir şeye sahibiz. :A Yayın tarihi Şubat olmayacak heralde bu sefer Spring yazmışlar zaten. Niye bu kadar geciktirdiler acaba.
Daha fragman, poster ve yayın tarihinin konusunu açacağım. Sevdiğim dizilere ayrı bir önem gösteriyorum. :)

Bu arada Jimmy tutuklanmaz heralde. Chuck'ı Allah bir kez daha bildiği gibi yapsın. :)

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Daha fragman, poster ve yayın tarihinin konusunu açacağım. Sevdiğim dizilere ayrı bir önem gösteriyorum. :)

Bu arada Jimmy tutuklanmaz heralde. Chuck'ı Allah bir kez daha bildiği gibi yapsın. :)
Tabi sevilen dizilerde özen gösterilmesi normal yani. :) Bu sezon artık suça gireceği kesin Jimmy'nin zaten. Hapise hemen düşmese bile artık başlayacaktı bir yerlerden, burada başlangıcı atılır artık. Ah bir de Gus'ı görsek daha ne isteriz. :) Bu arada Chuck gibi abi olmaz olsun iğrenç herif. :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Trailerın süresi ne kadar da uzunmuş, inanılmaz heyecanlandım şuan. :A

Umarım Gus ile ilgili bir şeylerde görürüz. :(

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Adamın dibi dibi beee. Gus Fring efsanesini bir daha görecek olmaz muazzam bir şey. :)
Acayip bir karakter, olabildiğince dikkatli, derli toplu, titiz, müthiş tepkisiz, bombanın patlayıp yüzünün yarısının yok olduğu sahnede kravatını düzeltmesi yok böyle bir şey aga dedirtmiştir. :)

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Acayip bir karakter, olabildiğince dikkatli, derli toplu, titiz, müthiş tepkisiz, bombanın patlayıp yüzünün yarısının yok olduğu sahnede kravatını düzeltmesi yok böyle bir şey aga dedirtmiştir. :)
Kesinlikle şimdiye kadar gördüğüm en değişik karakterlerdendir kendisi. :) O sahnede dediğin tepkiyi ben de vermiştim müthiş bir sahneydi. :)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
gus görmek harika ama walter amcayıda bekliyoruz onu görmesek hiçbişey yerli yerine oturmayacaktır :)
bu arada arkadaşlar hep bir isimler saymışta neden bir skyler veya marie beklentisi yok millette? ben skyler ı da tekrar görmek isterdim :)
Senin hangi amaçla yazdığın belli de, Walter White gözükmeden eşinin gözükmesini beklemek anlamsız olurdu. :) Kleptomani hastası, mor renge aşırı düşkün Marie'yi de özlemedim desem yalan olur. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Senin hangi amaçla yazdığın belli de, Walter White gözükmeden eşinin gözükmesini beklemek anlamsız olurdu. :) Kleptomani hastası, mor rengine aşırı düşkün Marie'yi de özlemedim desem yalan olur. :)
kesinlikle öyle bir amacım yok tamamen biz sanatçıya değer veren birisi olarak kadının sanatını özledik sende hemen nereye çekiyorsun lafı ? :)
gelsin gelsinde skyler giyinik gelsin başka bir beklentimiz yok :)