AMC Better Call Saul - 4. Sezon Yorumları

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Yeni dizi bul o zaman beraber izleyelim :A
sende netflix vardı değilmi :) en kısa zamanda yeni dizi fikirleriyle döneceğim aranıza @Çiğdem- ede haber vermek lazım onsuz olmaz biz izliyorsak o da izlemeli :)
bu arada hogathayla en son izlediğimiz dizi şeysinde bir dizi ismi söylemişsin konusu banada güzel gelmişti onu izledinizmi noldu o dizi ? :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
sende netflix vardı değilmi :) en kısa zamanda yeni dizi fikirleriyle döneceğim aranıza @Çiğdem- ede haber vermek lazım onsuz olmaz biz izliyorsak o da izlemeli :)
bu arada hogathayla en son izlediğimiz dizi şeysinde bir dizi ismi söylemişsin konusu banada güzel gelmişti onu izledinizmi noldu o dizi ? :)
@MasacRE- Önerdiklerini pas geçiyorum bizim izlediğimizi izlesin :A :A :A

@Afet Güçverir Dizi izleme grubu kurucaktı konu açmıştı ama müsait olamadı yanaşanda olmadı Forumdash dönsün falan Atacanıda katalım dizi izleme grubumuza en önemlisi şu Oscar filmleri güzel sarıyordu :A :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

@Afet Güçverir Dizi izleme grubu kurucaktı konu açmıştı ama müsait olamadı yanaşanda olmadı Forumdash dönsün falan Atacanıda katalım dizi izleme grubumuza en önemlisi şu Oscar filmleri güzel sarıyordu :A :A :A
@Afet Güçverir yani görümceğimin düşüncesi süper ama dizileri kendisi seçmesin:) sende seçme:) siz pis dizi seçiyorsunuz :) dizileri ben, @Forumdash ve @MasacRE- seçsin :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
@MasacRE- Bir şey seçmesin seçilmişi izlesin onunla ortak dizi anca böyle olur :A :A :A

Oscar filminde onun tercihlerini sizde anlamıstınız o gemici filmi neydi ayoll :eek::eek::eek:
arada bir berbat diziler seçsede en azından CW izlemiyor yani :)
ama doğru diyorsun onada güven olmaz :) en iyisi izlenecek dizi önerilerini oylamaya koyalım en çok oy alan diziden başlayalım :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
görümceğimin konusuna ayrıntısıyla bakarım ama bugün değil:) bugün zamanım daralıyor şu son bildirimleride bir arada çıkarayım sonra sana veda edeceğim hogatha :)
Ben gececi oldum şimdide siz tavuk gibi kaçıyorsunuz :A :A :A

İşlerini halletde gececi tayfayı toplayalım :A :A :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

@Afet Güçverir yani görümceğimin düşüncesi süper ama dizileri kendisi seçmesin:) sende seçme:) siz pis dizi seçiyorsunuz :) dizileri ben, @Forumdash ve @MasacRE- seçsin :)
Çiğdem aldın mı cevabını, bana güvenmeyen tek insan sensin :A

Castle Rock u söyledim en son, onu mu diyorsun? Fantastik diziymiş bu, Çiğdem'e de uyar aslında ama ben söylediğim için soğuk bakıyor kendisi :A Ben de izlemedim, son zamanlarda pek bir şey izlemedim zaten eskiden devam ettiklerim dışında. Sen de onayla bunu da izleyelim beraber o zaman :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

Castle Rock u söyledim en son, onu mu diyorsun? Fantastik diziymiş bu, Çiğdem'e de uyar aslında ama ben söylediğim için soğuk bakıyor kendisi :A Ben de izlemedim, son zamanlarda pek bir şey izlemedim zaten eskiden devam ettiklerim dışında. Sen de onayla bunu da izleyelim beraber o zaman :A
evet buydu ve puanıda 8.1 yani izlenir bugün ilk bölüme ufaktan başlayalım :)
@Çiğdem- unutma bu diziyi izliyoruz kötüyse bırakırız zaten ilk bölümde anlaşılır herşey :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Çiğdem- unutma bu diziyi izliyoruz kötüyse bırakırız zaten ilk bölümde anlaşılır herşey :)

Ben o diziye bir göz atmıştım Fantastik diyor ama dizinin içi bildiğin @MasacRE- in içi boş dizilerinden sinyaller veriyordu yanaşmadım :A :A :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Ben o diziye bir göz atmıştım Fantastik diyor ama dizinin içi bildiğin @MasacRE- in içi boş dizilerinden sinyaller veriyordu yanaşmadım :A :A :A
Söyle şu kıza da konusunu açsın o zaman, ben dersem açmaz şimdi :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
3. sezon bitti ve 4. sezona an itibarıyla geçmiş bulunmaktayım. Diziyi özlemişim, karakterleri özlemişim, hatta yabancı dizi izlemeyi de özlemişim. :A @MasacRE- @Sherlock

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
3. sezon bitti ve 4. sezona an itibarıyla geçmiş bulunmaktayım. Diziyi özlemişim, karakterleri özlemişim, hatta yabancı dizi izlemeyi de özlemişim. :A @MasacRE- @Sherlock

Adaşım bölüm bölüm yorumlayıp puan verirsen seninle birlikte ben de ilk bölümden itibaren başlarım puan verip yorum yapmaya. Hatta belki Kütük @MasacRE- Bey'de yorumlar. :A