BesaleT'in Forumda 6.Yılı!

Tebrikler 🙄
images.jpg

Vay be 6 sene olmuş,benim de martta 6.senem olacak :D. Herkes seni siyasetle tanır ama ben seni osm'de pintiliğinle tanıdım :D

Eveetttt dile kolay tam 6 yıl olmuş. İlk olarak 8 Şubat 2011'de üye olmuştum foruma. Üye olmadan önce de takip ediyordum ama üye olmayı 8 Şubat'a bırakmışım. :) İlk olarak reyting sistemi bağlamıştı beni foruma her konunun altında herkesin sıra sıra düşüncelerini yazması vs. etkilemişti beni. Ve daha sonra 1 sene olmadan Moderatör sonrasında Süper Moderatörlüğe kadar çıkıp emekli oldum. (Gençlerin önünü açtık :J) Forumdaki en eski üye @OzaN hariç ben olabilirim sanırım şu an aktif olanlar arasında. 😎 Bir çok kişi geldi geçti @Neferet @Prncss.. @Neferian @Dr.Who @Fks14 @LeqeND Killer vardı ama sonra son iki yazdığım üye nickini değiştirdi sanırım. :D @cevaa @xdragxx @Arslan Bey @darksaal gibi daha niceleri. Şimdi ise @mrt-06 @denizz19 @destere @xemrexxx @Bully @sürgünüm @Tolstoyevski @Doğu @sokaksanati @Yiğitt gibi üyeler geldi. Daha da yeni arkadaşlar aramıza katılıyor tabi. Üye olduğum zamanlar daha üniversiteye hazırlanıyordum. Şimdi ise üniversiteden mezun oldum. Kısaca zaman hızlı geçiyor gençler. Her zamanın kıymetini bilin. Dünya'ya bir kere geliyoruz fırsatı değerlendirin. Umarım 10.yılda da böyle bir konu açarız tabi o zamanlar daha da yaşlanmış oluruz ve herhalde bu yazı bi tebessüm etmemizi sağlar. :D İyisiyle kötüsüyle bir çok insanı tanıma fırsatı bulduk burada, iyi ki tanımışım sizleri. Çok uzadı hadi eyvallah. :pala::X
10 yıl demişiz 10 yıl da oldu 13. yılı bitiyoruz. :D

• Güldürdün
Reactions: RüzgarGülü