Bertan Asllani 'Ayrılık'ta! | FOX

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,199
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
ekran-al%C4%B1nt%C4%B1s%C4%B1-jpg.99683

Bertan Asllani 'Ayrılık'ta!

Yapımcılığını MF Yapım'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan'ın oturacağı, kadrosunda Gökçe Bahadır, Yiğit Kirazcı, Sumru Yavrucuk, Sarp Akkaya, Gökçe Eyüboğlu ve Tülin Ece'nin yer aldığı diziye Bertan Asllani dahil oldu.

Birbirleriyle rekabet halinde olan kız kardeşlerin yıllar sonra birdenbire babalarıyla karşılaşmalarıyla başlayan etkileyici hikayesini ekrana taşıyacak olan diziyi Seda Çalışır ile Toprak Karaoğlu kaleme alıyor.

BBC dizisi The Split’ten ülkemize uyarlanan Ayrılık, yakında FOX'ta!

Kaynak: Birsen Altuntaş

• Beğendim
Reactions: Angelica

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,199
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Pis Yedili'de izlediğimde tanımıyordum, Akrep sayesinde tanıdım. Hem Akrep'te, hem de Olağan Şüpheliler'de çok iyi iş çıkarmıştı. Burada da iyi olacağına eminim, bu dizi ile de yolu daha da açılır. :Z

Bu arada Tülin Ece ile partner olacağını düşünüyorum eğer Fırat Altunmeşe onunla olmazsa tabi. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Pis Yedili'de izlediğimde tanımıyordum, Akrep sayesinde tanıdım. Hem Akrep'te, hem de Olağan Şüpheliler'de çok iyi iş çıkarmıştı. Burada da iyi olacağına eminim, bu dizi ile de yolu daha da açılır. :Z

Bu arada Tülin Ece ile partner olacağını düşünüyorum eğer Fırat Altunmeşe onunla olmazsa tabi. :A
Olağan Şüpheliler'de oynamıyordu bildiğim kadarıyla. Öğrenci Evi'nde oynuyordu. :) Oynamadığı işte nasıl iyi iş çıkardı. :A

• İlginç
Reactions: Emre Ozansoy