Berk Atan'ın İlk Dizisi Belli Oldu !

dizi kolik

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059

"Best Model Of Turkey" ve "Best Model Of World" yarışmalarında 1.'lik edinen manken Berk Atan'ın oyunculuk hayalleri gerçek oluyor !

Limon Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği ve yerli "Polis Akademisi" olarak tanımlanan "Herşey Yolunda Merkez" dizisinin kadrosuna "Berk Atan" da katıldı.

Yakışıklı manken ilk dizisi olma özelliği taşıyacak olan bu diziyle izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor !

Çok yakında Show TV'de başlayacak olan dizinin kadrosunda İpek Tuzcuoğlu, Aslıhan Güner, Bülent Alkış gibi pek çok ünlü ve başarılı isim bulunuyor.

Dizinin yönetmen koltuğuna ise komedi denince akla gelen ilk isim "Ömer Uğur" oturacak !

0bVknYySJB54TyFB8EbPnOJ9.jpg

dizi kolik

Son düzenleme:

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Haa şu senin avatarın olan çocuk mu? Mankenlikten öteye gidemez :confused: Sesi nasıl? Görüntü olsada sesde önemli hele oyunculuk yeteneği (o kesin yokturda)

dizi kolik

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Haa şu senin avatarın olan çocuk mu? Mankenlikten öteye gidemez :confused: Sesi nasıl? Görüntü olsada sesde önemli hele oyunculuk yeteneği (o kesin yokturda)

Şu an avatarımda Çağatay Ulusoy var. Eskiden vardı o...

Sesi gayet iyi bence. Bir kaç kez magazin programlarında röportajına denk gelmiştim. Ama oyunculuğunu bilemeyiz. İlk kez göreceğiz. :)

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,294
Puanı
1,060
Ömer Uğur, Cüneyt İnay'ın yazdığı dizide yönetmenlik yapmayacak mıydı ? :)

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Desenize @dizi kolik'e gün doğdu. Bir de en sevdiği kanal Show TV'de yayınlanacak olması kendisi için çok sevindirici bir haber olsa gerek. Diziyi mutlaka izleyecektir. :)

dizi kolik

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Desenize @dizi kolik'e gün doğdu. Bir de en sevdiği kanal Show TV'de yayınlanacak olması kendisi için çok sevindirici bir haber olsa gerek. Diziyi mutlaka izleyecektir. :)
Show TV'ye bağlı biri değilim artık, daha önce söylemiştim. :)

Ayrıca böyle diziler ilgimi çekmiyor ama oyunculuk kariyeri ve ilk dizisi olması açısından tutmasını dilerim ki ön plana çıkabilsin Berk Atan. :) @Arslan Bey

Son düzenleme:

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
İlk dizisi hayırlı olsun ama ben şahsen, kendisinin Çağatay Ulusoy gibi oluşturduğu kitleyi yakalayamayacağını dile getirmek istiyorum.

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,163
Puanı
1,061
Foruma simdi bu haberi acmak icin girdim sen acmissin :)
Hayirli olsun. Aslihan Güner ile ayni dizide oynayacak.