Beren Saat'ten Yeni Dizi Açıklaması!

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
11 reyting ile başladık 8 ile bitirdik. Boş konuşuyorsunuz yine.:A
Siz gidin hep yurt dışından gelen rollere hapis olmuş Meryoşu destekleyin:A
Kim destekliyor bee 2 gündür bunu paylaşıyorum :A :A :A
200w.gif

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
@sokak sanati kızmasın ama intikam tökezletti bereni hiç bulaşmayacaktı adam döven kadın rolu oynamaya :A :A :A
ilk 4 başrolü iyiydi oynayabileceği rolleri seçmişti son 2 rolde tökezledi intikam 2.sezon özellikle bitse gitsek havasında oynuyordu umarım oynayabileceği rolleri seçer ya da kendini tekrar eden bir rol seçsin @Çiğdem- le @gizem ak ın kenanı 20 yıldır kabadayı rolleri oynuyor zararı olmaz beroş da benzer roller oynasa:A
İntikam'ın ilk sezonu çok güzeldi ama ikinci sezonu bende beğenmemiştim. Yeni sezon fragmanında bile hayır yoktu. Nejat'ın ayrılması da kötü oldu üstüne. Engin Hepileri çok dikkat çekti, o da kurtardı diziyi ama yeni sezon yeni hikaye + Nejat'ın ayrılması bitirdi. :(

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
İntikam'ın ilk sezonu çok güzeldi ama ikinci sezonu bende beğenmemiştim. Yeni sezon fragmanında bile hayır yoktu. Nejat'ın ayrılması da kötü oldu üstüne. Engin Hepileri çok dikkat çekti, o da kurtardı diziyi ama yeni sezon yeni hikaye + Nejat'ın ayrılması bitirdi. :(

Aman sevdiği oyuncuların dizileri 16 bölüm sürüyor biz alnımızın akı ile 2 sezon sürdük bırak konuşsunlar:A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,659
Puanı
1,061
@sokak sanati kızmasın ama intikam tökezletti bereni hiç bulaşmayacaktı adam döven kadın rolu oynamaya :A :A :A

ay hogatha çiğdem meryoşu destekliyorsun o ka hiç yalan atma edho da 10 puanları hep meryoşa verdin her ay :A 1 ay tarık ünlüoğluydu galiba:A kösem de de nurgüle en düşük 8 verdin yani sen de anti beroşsun saldır sokak sanati :A

ayrıca yurtdışından gelmesi bişiyi değiştirmez ahan da hürrem olur sonra gider annemin yarasında sırp öğretmen olur edho da ajan olur rol skalası geniş :Atürkçesinin zayıf olması kendisi için avantaj herkesler biliyor ki meryoşum kameralar karşısında yapmacık olamıyor çünkü türkçesi yetmiyor:A

ayrıca sinem kobal gibi yeteneksizler yeteneksizi yüz yüzede aksiyon sahnelerini iyi oynarsa beroşu bombalarım forumda:A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
ay hogatha çiğdem meryoşu destekliyorsun o ka hiç yalan atma edho da 10 puanları hep meryoşa verdin her ay :A 1 ay tarık ünlüoğluydu galiba:A kösem de de nurgüle en düşük 8 verdin yani sen de anti beroşsun saldır sokak sanati :A

ayrıca yurtdışından gelmesi bişiyi değiştirmez ahan da hürrem olur sonra gider annemin yarasında sırp öğretmen olur edho da ajan olur rol skalası geniş :Atürkçesinin zayıf olması kendisi için avantaj herkesler biliyor ki meryoşum kameralar karşısında yapmacık olamıyor çünkü türkçesi yetmiyor:A

ayrıca sinem kobal gibi yeteneksizler yeteneksizi yüz yüzede aksiyon sahnelerini iyi oynarsa beroşu bombalarım forumda:A

@Çiğdem- cevap versin o kısmı beni ilgilendirmez. Beren'ede dün dışında laf etmedi yarışmalarda hep oy verdi:Z

Meryem'in rol aralığı çok dar hep yurt dışından gelen birisi olacak sıkıcı bir rol çemberi var ve başrol olacağı roller yok artık 2. Başrol 3. Başrol olabilir. Tek başına başrol olmaz olamaz kimsede izlemez. Beren öyle mi tek başına dağları devirir işte Dünya starı.:Z

Sinem'in bacak frikiğinden odaklanamadın galiba travesti sesine ve beton suratına.:A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,659
Puanı
1,061
@Çiğdem- cevap versin o kısmı beni ilgilendirmez. Beren'ede dün dışında laf etmedi yarışmalarda hep oy verdi:Z

Meryem'in rol aralığı çok dar hep yurt dışından gelen birisi olacak sıkıcı bir rol çemberi var ve başrol olacağı roller yok artık 2. Başrol 3. Başrol olabilir. Tek başına başrol olmaz olamaz kimsede izlemez. Beren öyle mi tek başına dağları devirir işte Dünya starı.:Z

Sinem'in bacak frikiğinden odaklanamadın galiba travesti sesine ve beton suratına.:A
ay bu mesajdan sonra tartışmayı bitiriyorum eleminde kederinde boğul emi:A

hadsiz @Yiğitt sensin olmamış .ss neyse seni meryem reyise havale ediyorum sonun böyle olacak :A

Son düzenleme:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Hahah kim yaptı bunu :F

aaa eşkiyaya gelince meşbur destekledik ayoll :A beren de gelsin onuda destekleyelim eşkiyamıza tabi adam öldürme roluyle olucak :A :A :A @xemrexxx @sokak sanati

@Harunnn60 hahaha @Billy Kane yaptı çok güzel olmuş değilmi :Z:Z:Z

FurkanTB

Favori Üye
Reaksiyon puanı
345
Puanı
185
Teklif gelmiyor artık bittin bu sözü bile kurtaramamış