Beren Saat'in Zor Anları! Dalgalarla Savaştı...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
zaten bu çırpınışları bundan herşeylerini değiştirdiler ki vadiye rakip olmak için ama nafile
özetimizi geçemez abi açık ve net ihtimal vermiyorum yaza doğru vadinin özeti düşmüştü şimdi öet yükselir ve intikam vadinin özetini geçemez

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
vadinin özetini geçemeyecek açık ve net
intikam bu sezon düşer bence nedeni bazı oyuncuları çıktı nejat işler ve bi kız o
yönetmen değişti
mesude erarslan çok iyi yönetmendi
intikam 7 alıyorsa 6 alır heralde o bile fazlada o diziye elim açık :D

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
intikam bu sezon düşer bence nedeni bazı oyuncuları çıktı nejat işler ve bi kız o
yönetmen değişti
mesude erarslan çok iyi yönetmendi
intikam 7 alıyorsa 6 alır heralde o bile fazlada o diziye elim açık :D
aga daha fazla düşerse zaten reyting kalmayacak aldığı 5 daha nereye düşecek :kiki:

china_shangai

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
31,942
Puanı
859
yakında perşembe günlerini yol geçen hanına getirirler intikam olmaz kayıp gelir o olmaz aşk gelir o olmaz fatihi getirirler bu böyle devam eder .

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
her yapımın karşısında güçlü yapım var :) ama yinede 7 az
diğer yapımları 16 reyting alıyordu
aşkı memnu 27 almıştı ama o kadrodan dolayı
beren tarih olmaya başladı yavaş yavaş yeni oyuncuların zamanı :D

Tns'de farkı diyelim bu düşük reytinglere.:)Beren kötü senaryo ve başarısız yan rollerle bu diziyi 7 8 reytinge çıkartıyor.:)
tek başına bir star ama bu rolü iyi oynayamıyor orası doğru sadece ismiyle götürüyor diziyi.:)Havası falan sönmedi.:)

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
aga daha fazla düşerse zaten reyting kalmayacak aldığı 5 daha nereye düşecek :kiki:
daha kötü yollarda var 3 4 iner daha aşağı dicem ama şimdi alıntı yapıp dururlar yazarlar size kalsa 1 bölüm sonra final falan :D

Tns'de farkı diyelim bu düşük reytinglere.:)Beren kötü senaryo ve başarısız yan rollerle bu diziyi 7 8 reytinge çıkartıyor.:)
tek başına bir star ama bu rolü iyi oynayamıyor orası doğru sadece ismiyle götürüyor diziyi.:)Havası falan sönmedi.:)
bence yan rollerde fena değildi nejat işler bence iyi oyuncu onun çıkışı diziyi etkiler :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
yakında perşembe günlerini yol geçen hanına getirirler intikam olmaz kayıp gelir o olmaz aşk gelir o olmaz fatihi getirirler bu böyle devam eder .

İntikam oldu zaten ne
daha kötü yollarda var 3 4 iner daha aşağı dicem ama şimdi alıntı yapıp dururlar yazarlar size kalsa 1 bölüm sonra final falan :D

bence yan rollerde fena değildi nejat işler bence iyi oyuncu onun çıkışı diziyi etkiler :)

Az önce Meryem etkilemez dedin şimdi Nejat etkiler diyorsun Meryem'i seyirci seviyordu ama Nejat'ı zaten Beren'e yakıştırmıyordu izleyici.:d:Olumlu olarak dizi etkilenir bence.:)

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
İntikam oldu zaten ne

Az önce Meryem etkilemez dedin şimdi Nejat etkiler diyorsun Meryem'i seyirci seviyordu ama Nejat'ı zaten Beren'e yakıştırmıyordu izleyici.:d:Olumlu olarak dizi etkilenir bence.:)
meryemden etkilenirdi ama yeni transferleri unutturur bence çünkü artık taht ve sultanlar(nurbanu falan )yarışı var hürrem biraz daha arka planda kalacak
intikamda öyle değil nejatın yerine ezeldeki adam yakışmaz ben yakıştıramadım resmi gördüğümde bilmiyorum eğer transferleri olsaydı 4 5 tane unutulurdu ama :D

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Vadi fanatikliği sizi kör etmiş. :)

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Neden her konuda Vadi-İntikam tartışması yapılıyor gerçekten anlamıyorum. Her iki projede emek var arkadaşlar..

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Çekimler sırasında sağ elini incitmiş Beren Saat. Geçmiş olsun... Zaten bölüm resimlerinde eli bandajlı...

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
meryemden etkilenirdi ama yeni transferleri unutturur bence çünkü artık taht ve sultanlar(nurbanu falan )yarışı var hürrem biraz daha arka planda kalacak
intikamda öyle değil nejatın yerine ezeldeki adam yakışmaz ben yakıştıramadım resmi gördüğümde bilmiyorum eğer transferleri olsaydı 4 5 tane unutulurdu ama :D

O zaman bunu yarın akşama kadar bekleyip görelim.:F

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
günaydın :)

beren en çok kazanan kadın oyuncu olmaya devam edecek intikam daha fzla satılacak bazıalrı yine susmayacak :)

neyse orjinalindeki aksiyon sahneleri daha iyiydi mesude gitti umarım shneler düzelmiştir

Biri Beren fanatikliği sizi kör etmiş dedi ben de ona karşılık verdim. Yoksa Vadi fanatikliğinin forumda nelere yol açtığını uzun zamandır görüyorum. Tartışmalara bunca zamandır girmedim ama artık yeter. Her konuya geliyorlar anında.

Ayrıca Mesude'nin gitmesine ben de en çok aksiyon sahneleri için sevindim :)

belli oluyo kadın denizde durmuş süper süper deniliyo napmışta süper kmin ne olduğunu görüyoruz ama halk cevabı reytignlerde veriyo rahat olun özgür kardeşim :D

Polat denizde dursa aynı yorumları da sen yapardın. Ama doğru o denizde durmaz ki o 10 yıl boyunca ölüm kalım savaşı verir :D

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
espriye bak polat ne oyunculuklar yaptı ama büyütmeye gerek bile duymayız biz bu mudur oyunculuk abartmaya karşıyım anlatabildim mi
sen forumda yoktun bişeyden haberin yok intikam başlamadan önce sürekli her konuda vadiyi ezecek ezecek diyen insanlar yüzünden nefret eder olduk yoksa rakipten bile görmüyorum bilip bilmeden konuşma

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
espriye bak polat ne oyunculuklar yaptı ama büyütmeye gerek bile duymayız biz bu mudur oyunculuk abartmaya karşıyım anlatabildim mi
sen forumda yoktun bişeyden haberin yok intikam başlamadan önce sürekli her konuda vadiyi ezecek ezecek diyen insanlar yüzünden nefret eder olduk yoksa rakipten bile görmüyorum bilip bilmeden konuşma

Ben forumda 2011'den beri varım. Ne laflar edildiğini de çok iyi biliyorum. ;)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
beren 4 yıl vadiyi ezdi 1 yıl hatta 5 ay Sadece total grubunda ezemedi diye Vadi'yi beren'den iyi zanetmeye başladılar.:d:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...