Beren Saat'in Muhteşem Yüzyıl: Kösem'e Girişi Erkene Çekildi!

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
beren reklamı yapmaktan korkuyor kanal bunun sebebini başka yerlerde aramak lazım :) yine @pompy bu konuda haklı gibi ? derin iktidarın tepkisinden korkuyorlardır :))

harem ağaları etkisiz boş muhabbetler yerine ya etkili bir senaryo yazsınlar ağalara ya da atsınlar diziden sıkıntıdan kurtulalım :)

Sultanların buyruklarini kim yerine getirecek.:F Harem ağası önemli o bakımdan. Belki kadına cevirebilirler. Nigar tarzı bir harem görevlisi şart.

Ama zor başlamam annemde diziyi bıraktı :A Billyden ümidin olmasın :A

Anneni sen ikna edersin.:A Billy Beren hayranı. Ilımlı olur görsün sultanlığın çok yakıştığını Beren'e.:Z

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
Sultanların buyruklarini kim yerine getirecek.:F Harem ağası önemli o bakımdan. Belki kadına cevirebilirler. Nigar tarzı bir harem görevlisi şart.

Anneni sen ikna edersin.:A Billy Beren hayranı. Ilımlı olur görsün sultanlığın çok yakıştığını Beren'e.:Z
zaten illaki harem ağaları çıksın demiyorum oradaki muhabbetler daha izlenir kılınsın daha renkli bir senaryo yazılsın asıl tercihimiz bu ? :) çıksın dememin sebebi böyle sıkıcı sahneler olacaksa hiç olmasın daha iyi diye düşünmemden kaynaklı:))

Sen çok beklersin :)
zaten bir kaç bölüm sonra ölüyor :) safinaz sultan kaç tarihinde vefat ediyor dur ben bir ona bakıp geleyim :))

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
reyting tahminlerini yüksek tut o zaman:) dediklerin çıkıyor bari tahminleri 15 li küsür rakamlara çıkar hazır tahminde bulunuyorken :)
ahahha ayyy şöyle bir iddam var benim beren konusunda bu diziye bence bilerek senaryo yazılmadı sırf yunan kızı ön plana çıkarmamak için köseme iyi senaryo yazılmıyor beren geleceği için iyi reyting alır demiyorum ben şu yüzden diyorum bu diziye bere gelince iyi senaryo yazılıcak reytingini bilemem ama çok üst düzey bir senaryo güzel bölümelr izliceksiniz bundan eminim sırf yunan kız ön plana çıkmasın diye senaryoyu hafif tuttular daha doğrusu geçiş bölümleri gibi yaptılar hazırlık gibi düşünün:F:F:F

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
ahahha ayyy şöyle bir iddam var benim beren konusunda bu diziye bence bilerek senaryo yazılmadı sırf yunan kızı ön plana çıkarmamak için köseme iyi senaryo yazılmıyor beren geleceği için iyi reyting alır demiyorum ben şu yüzden diyorum bu diziye bere gelince iyi senaryo yazılıcak reytingini bilemem ama çok üst düzey bir senaryo güzel bölümelr izliceksiniz bundan eminim sırf yunan kız ön plana çıkmasın diye senaryoyu hafif tuttular daha doğrusu geçiş bölümleri gibi yaptılar hazırlık gibi düşünün:F:F:F

Nasılda haklı çık istiyorum bu konuda bilemezsin.:bhr:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059

yanlış tahmin :)

bence en büyük etken muhteşemin baştaki ecdadımız zedeleniyor diyenlerden aldığı tepki senaristleri etkilemiş kanalı ve yapımcıyı etkilemiş muhteşem yüzyılda meral okay vardı baskılardan etkilenmiyordu özgürce yazıyordu senaryoyu ? şimdi durum farklı gibi o yüzden hareme biraz daha çeki düzen verelim onu yazmayalım fazla olur bunu yazmayalım tepki gelir kadınların orasını kapatalım burasını örtelim daha bir ağırbaşlı olsunlar harem oğlanları daha bir erkek kılıklı olsun yoksa ecdadımız zedelenir falan diye diye senaryonun içine ettiler ?? oysa gerçekleri kapatmakla gerçeklerin üstünü sıvamakla yok edemezsinki asıl gerçek neyse onu vermeleri şart .. senaristlerin düzelmesi lazım bence :)))
beren gelene kadar artmasını istemiyorlar diyorsunda berenin gelişini bile doğru dürüst duyurmuyor kanal o kadar tırsak o kadar korkak o yüzden haayl kırıklığı yaşıyoruz :))

bu arada safinaz sultandan erkenden kurtulamıyormuşuz ne yazıkki 1619 da ölüyor??
oysa torunu ahmet 1617 de ölüyor .. daha çok çileye katlanacağız :) @Almila

Son düzenleme:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
yanlış tahmin :)

bence en büyük etken muhteşemin baştaki ecdadımız zedeleniyor diyenlerden aldığı tepki senaristleri etkilemiş kanalı ve yapımcıyı etkilemiş muhteşem yüzyılda meral okay vardı baskılardan etkilenmiyordu özgürce yazıyordu senaryoyu ? şimdi durum farklı gibi o yüzden hareme biraz daha çeki düzen verelim onu yazmayalım fazla olur bunu yazmayalım tepki gelir kadınların orasını kapatalım burasını örtelim daha bir ağırbaşlı olsunlar harem oğlanları daha bir erkek kılıklı olsun yoksa ecdadımız zedelenir falan diye diye senaryonun içine ettiler ?? oysa gerçekleri kapatmakla gerçeklerin üstünü sıvamakla yok edemezsinki asıl gerçek neyse onu vermeleri şart .. senaristlerin düzelmesi lazım bence :)))
beren gelene kadar artmasını istemiyorlar diyorsunda berenin gelişini bile doğru dürüst duyurmuyor kanal o kadar tırsak o kadar korkak o yüzden haayl kırıklığı yaşıyoruz :))
ayy vlla ben 1.bölüm ilk 10 dakıka dışında hiçç izlemedim ama ben böyle ilginç idalar ortaya atmayı seviyorum beren gelince senaryoyu ağzın açık izliceksin diyorum tutar tutmaz ozaman görürüz yanı :F:F:F
bizim türk halkının en zayıf noktası bu berene rağmen onun rolundeki başka birisini yıldız yapamazlar mümkünü yok berenin geleceği bir diziye onun rolundekı bir başkasını yıldız yapıcak rol yazmazlar şu duruma düşürdüler koca diziyi dünde söylediğim gibi 2 bölüm erkene çekilmesi gerekiyordu berenin gelmesi bakalım ne olucak tutmazsada ben sevinirim yanı vadiciyim sonucta bana hertürlü hava hoş :A:A:A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061
beren reklamı yapmaktan korkuyor kanal bunun sebebini başka yerlerde aramak lazım :) yine @pompy bu konuda haklı gibi ? derin iktidarın tepkisinden korkuyorlardır :))

harem ağaları etkisiz boş muhabbetler yerine ya etkili bir senaryo yazsınlar ağalara ya da atsınlar diziden sıkıntıdan kurtulalım :)
Valla ellerinde Beren var ama niye yapmıyorlar cidden anlam veremiyorum. :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Birde Dizinin adı Muhteşem Yüzyıl kösem "başlangıç"
Son kelime çok can alıcı. Çünkü giriş kısmını hazırladılar. Gelişme kısmında Yani Beren gelince başlangıç kelimesi ortadan kalkar. Kösem'in başlangıcı diye düşünürsek. Dizi asıl şimdi başlayacak. Dizide hep bir masumiyet imgesi vardı o ortadan kalkacak bence o kelime ile beraber.:X @destere @Harunnn60

Ben Timur'un akıllı biri olduğuna inanıyorum. Aksini düşünmem.:D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bunu tahmin etmek o kadar zor değil bende erken gelsin diyordum zaten. :A:A
bir deniz hikayesi gibi sayıyı tutturmak önemli şu dizi yakında biter demek ayrı şu bölümde biter demek ayrı berenin erken gelicek demek ayrı kaç bölüm erkene çekiliceği tarihi sayıyı tutturmak ayrı 2 bölüm erkene çekilicek dedik konuda aynısı yazıyor yanı sayıyı tutturmakta iş yoksa diğer ön görüleri herkes yapar :F:F:F

dizinin zaten başka çareside kalmadı belki vadi özetinde bakarım biraz :A:A:A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061
bir deniz hikayesi gibi sayıyı tutturmak önemli şu dizi yakında biter demek ayrı şu bölümde biter demek ayrı berenin erken gelicek demek ayrı kaç bölüm erkene çekiliceği tarihi sayıyı tutturmak ayrı 2 bölüm erkene çekilicek dedik konuda aynısı yazıyor yanı sayıyı tutturmakta iş yoksa diğer ön görüleri herkes yapar :F:F:F

dizinin zaten başka çareside kalmadı belki vadi özetinde bakarım biraz :A:A:A
İyi tebrikler diyelim o zaman sana. :A

Ya senin Diğitürk Play yok mu? Kaydet sonra yarın filan izlersin. Ciddi güzel dizi. :D Biraz kalite tat. :A:Z

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İyi tebrikler diyelim o zaman sana. :A

Ya senin Diğitürk Play yok mu? Kaydet sonra yarın filan izlersin. Ciddi güzel dizi. :D Biraz kalite tat. :A:Z
kaydetme varmı bilmiyorumki canlı yayını geriye alabiliyorsun ama yanı benim 2 dizim olunca o dizi bitince diğerini nete düşmesini beklemek zorunda olmuyorum diğer dizim starda kösem diyelim yayını geri alıp izleyebiliyorum :F:F:F

Forum İstatistikleri

Konular
170,521
Kullanıcılar
8,420
Son Üye
tekin