Beren Saat: "FavoriForumum'da Yer Alan Yorumlar Beni Çok Mutlu Ediyor"

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,347
Puanı
809

i4EoCoBrbgp0svyiUlBrv5Im.jpg

NOT: Bu programda yer alan diyaloglar tamamen hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlarla hiç bir alakası yoktur.

Orkestra müzik çalar, Fks14 podyüma gelir! Seyirciler ayağa kalkar ve alkışlar. Fks14 stüdyoya gelir.

Fks14: Hoşgeldiniz, hoşgeldiniz..
Seyirciler daha da çok alkışlar.
Fks14: Çok teşekkür ederim hepinizeee! Tamam tamam oturabilirsiniz.

Seyirciler oturur.

Fks14: Ekran başındakı izleyicilerimiz, stüdyoda bulunan seyircilerimiz hepinize tekrardan hoşgeldiniz demek istiyorum. Uzun bir aradan sonra tekrardan “Fks14 ile Hayata Dair” programında sizlerleyiz. Yepyeni dekorumuz ve yepyeni konuk ve sürprizlerinizle tekrardan karşınızdayız. Bugün bu program için ve daha doğrusu benim için çok özel bir gün çünkü çok özel bir konuğumuz geliyor. Biz onu “Aşka Sürgün” dizisinin ‘Zilan’ı olarak tanıdık. Aşk-ı Memnu’nun güzel kadını ‘Bihter’. ‘Fatmagül’ karakteriyle herkesi ağlattı ve şu an canlandırdığı ‘Yağmur’ karakteriyle geçmişten intikam alan birisini canlandırıyor. Kimden mi bahsediyorum? Tabii ki Beren Saat! Beren Saat’in programıma geleceğini Twitter’da paylaştığımda, bir sürü mesajlar, bir sürü sorular.. Hepsini soracağız ve sürprizlerle dolu bir program olacak. Efendim lafı daha fazla uzatmaden Beren Saat’i çağırmak istiyorum. Gelsin mi?

Seyirciler: Gelsin!!!!
Fks14: Peki geliyor o zaman! Karşınızda Beren Saaaaaat!
Orkestra müzik çalar ve Beren Saat podyuma gelir. Seyircilerden alkış kıyameti yaşanır ve ayağa kalkarlar.

Seyirciler: Beren!! Beren!! Beren!! Beren!! Beren!!

Fks14: Beren hoşgeldin.
Beren: Hoşbulduk Furkancığım.

Beren Saat seyircilere doğru bakar.
Beren: Çok teşekkür ederim efendim. Oturabilirsiniz.

Beren Saat ve Fks14 koltuğa otururlar ve sohbet başlar.

Fks14: Hoşgeldin tekrardan Beren. Nasılsın?
Beren: Hoşbuldum hoşbuldum. Burada olmak çok güzelmiş, televizyonda izlediğimde çok samimi ve sıcak gelmişti burası bana. Çok iyiyim, teşekkürler. İntikam’ın setindeyiz her gün bildiğin gibi. Çekimler çok yoğun ama bir o kadar eğlenceli ilerliyor.
Fks14: Tahmin edebiliyorum. Beren seninle nostalji yapmak istiyorum, yani bu sektöre girmeni vs. hepsini konuşmak istiyorum.
Beren: Hay hay.
Fks14: “Türkiye’nin Yıldızları” programına katıldın ve hayatın değişti diyebiliriz.
Beren: Evet, öyle old diyebiliriz.
Fks14: O programda yaşananları bizlere anlatabilirmisin.
Beren: Ben bir internet sitesinde böyle bir programın yapıldığını okudum ve daha sonra başvuru kaydını doldurarak başvurdum. Sanırım 1.5 hafta sonra beni aradılar ve görüşmeye gittim. İşte ön elemeler vs. derken finale kaldım.
Fks14: Engin Akyürek’de vardı hatta.
Beren: Evet aynen.
Fks14: Ekibimiz o yarışmanın görüntülerini hazırladı, istersen izleyelim.
Beren: Memnuniyetle.

Fks14: Evet Beren, o programdan sonra dizi teklifleri geldi çoğunlukla diye tahmin edebiliyorum.
Beren: Evet işte Mahsun Kırmızıgül’ün “Aşka Sürgün” dizisinde rol aldım. ‘Zilan’ karakterine hayat verdim. Daha sonra, yer aldığımdan dolayı çok gururlandığım “Hatırla Sevgili”. Aşkı Memnu, Fatmagül’ün Suçu Ne’den sonra şimdi İntikam.
Fks14: Aşk-ı Memnu dizisinde ‘Bihter’ karakterini canlandırıyordun. Bihter’e hayat vermek senin için nasıl bır duyguydu?
Beren: Çok güzel ve keyifliydi Bihter’i oynamak. Burada da Ece Yörenç ve Melek Gençoğlu’na sevgiyle anıyorum, Bihter’i yaratan asıl onlar. Bihter’in davranış ve duygularını anlamaya çalıştım ve daha sonra bunu oynamaya çalıştım.
Fks14: Çok da başarılı oynadın bence. Yani dizinin reytinglerde hep birinci oldu.
Beren: Evet öyle oldu. Aslında ben kendimi “şanslı” oyuncu olarak tanımlıyor. İşte Tomris Hanım’la çalışmam, yarışma programında yer almam, Aşk-ı Memnu ve Fatmagül’ün Suçu Ne’de usta oyuncularla çalışmam ve bu sezon İntikam’da rol almam. Bir dizi projesi zaten bir ekip işi, herkesin emeği olan bir proje.
Fks14: Beren çok güzel gidiyoruz ama kısa bir reklam vermemiz lazım. Az sonra tekrardan sizlerleyiz.

Fks14: Efendim tekrardan hoşgeldiniz. Stüdyomuzda değerli oyuncu Beren Saat. Beren, programımızın yeni formatında seni seven ve sana soruları olan kişilerin soru sorma hakkını tanıyoruz.
Beren : Aa güzelmiş.
Fks14: Bir çok yerde çok konuşuluyorsun zaten.
Beren: Çok teşekkür ederim. Takip ediyorum zaten. Özellikle FavoriForumum’da yer alan yorumları çok beğeniyorum, yani benim hakkımda ve dizim hakkımda yapılan yorumları.

Twitter_Booster.png

Fks14: Evet.. Yakup adlı bir izleyicimiz sana bir soru sormuş. “Beren Hanım sizi çok seviyorum, sizi yıllardır takip ediyorum. İntikam dizisini kabul ederken neye dikkat ettiniz?”
Beren: Öncelikle sorun için çok teşekkür ediyorum Yakup. İntikam dizisi bana Fatmagül bittikten hemen sonra teklif edildi. İlk olarak hikayeyi okudum ve okurken çok heyecanlandım. Daha sonra ilk beş bölümün senaryosu geldi ve “Evet, ben bu projede yer almalıyım” dedim ve böylece kabul ettim oynamayı.
Fks14: Forumdash’tan da bir soru gelmiş. “Beren Hanım bu kadar güzel olmanızın sırrı ne?”

Beren Saat güler.

Beren: Ayy çok teşekkür ederim. Çok naziksiniz. Yürüyüş yapmayı seviyorum, bol bol sebze ve meyve tüketiyorum. Su içiyorum.
Fks14: berenist, rengarenk, RevaN, Almila, dizi kolik ve xemrexxx de sana övgü dolu mesajlar yazmışlar.
Beren: Sağ olsunlar, onlar benim biricik hayranlarım.
Fks14: Evet şu an rejiden bir duyum aldım. Sürpriz bir telefon bağlantımız varmış.
Beren: Aa, kim acaba?

18bcbd8640d8c13d43b00cc7b429c6a4.png

Fks14: Aloo..
destere: Furkaaaan!
Fks14: İnanmıyorum, destere!!
destere: Yaaa destereniz.. Bak nasıl sürpriz yaptım.
Fks14: Ne kadar güzel bir sürpriz oldu bu! Efendim destere’yi tanımayanlar için, kendisi Beren Saat’in en büyük ve en eğlecenli hayranlarındandır.
Beren: Aa öyle mi. Ne kadar sevindim. Merhaba destere.
destere: Vışşşh. Destere diyen dillerine kurban olurum senin.
Fks14: Aynı zamanda çok da espiritüeldir destere.
destere: Sağ ol Furkancığım. Benim Beren’ime bir sorum olacaktı.
Beren: Buyur destereciğim.
destere: Berenciğim, senin de takip ettiğin gibi FavoriForumum’da sürekli İntikam-Kurtlar Vadisi Pusu tartışması mevcut bir çok konuda. Bu tartışmaları nasıl değerlendiriyorsun? Halbuki sizin daha başarılı olduğunuz aşikar..
Beren: Çok teşekkür ederim. Evet, takip ediyorum yorumları, tartışmaları da görüyorum ama bu tartışmaları çok doğru bulduğum söylenemez açıkcası. Sonuç itibariyle burada herkes işini yapıyor ve rekabet yok. Biz çok iyi reyting alıyoruz, onlar çok iyi reyting alıyor. Kanalımız mutlu, biz mutluyuz, daha ne isteyebiliriz ki?
Fks14: Çok güzel bir açıklama oldu.
destere: Evet, sağ olasın Beren. Buradan da herkese selamlar.
Fks14: Bekleriz seni yine foruma..
destere: Geleceğim inşallah, 1-2 haftaya oradayım.
Fks14: Hadi bakalım, bekliyoruz. Destere’ye bağlandığı için çok teşekkür ediyoruz.

Fks14: Evet efendim, programımızın yavaş yavaş sonuna geliniyoruz. Beren, bu arada İntikam kaç sezonluk bir proje?
Beren Saat: İntikam zaten bildiğin gibi “Revenge” dizisinden bir uyarlama. Berkun Oya yazıyor bizim senaryomuzu. 2 sene sonunda bitecek diye biliyorum, ama kısmet bu işler. Şu an daha net olan bir şey değil.
Fks14: Peki şu an yeni bir sinema film projesi varmı? Cem Yılmaz’la bir proje var deniliyor.
Beren: Yok, o proje doğru değil. Şu an değerlendirme aşamasındayım, olacak inşallah.

Fks14: Evet efendim.. Bir programımızın daha sonuna geldik. Öncelikle bizi kırmayıp geldiği için Beren Saat’e çok teşekkür ediyoruz.
Beren: Ne demek, ben teşekkür ediyorum.
Fks14: Efendim bizi izleyen herkese teşekkürler. Haftaya tekrardan buluşmak üzere! Kendinize iyi bakın, sevgi ve saygılarımla! Hoşçakalın efendim!

beren-saat-.jpg

Moderatörün son düzenlenenleri:

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Güzel olmuş eline sağlık :) Bu noktalar dikkat çekti. :D

bu cümlede sanki sınıfa okul müdürü girmiş gibi. :D

"destereciğim" güldürdü. :D

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,347
Puanı
809
Güzel olmuş eline sağlık :) Bu noktalar dikkat çekti. :D

bu cümlede sanki sınıfa okul müdürü girmiş gibi. :D

"destereciğim" güldürdü. :D

Çok teşekkür ederim. Evet ufak tefek hatalar var cümlelerde, heyecandan ::D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Okudum soruda sormuşum haberim yoktu :X Neyse güzelimi güldürmüşüm :F:F Güzel olmuş eline sağlık @Fks14 :)

Son düzenleme:

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Güzel olmuş. :D @destere her yerden çıkıyor. :D İnşallah döner. :D

Fks14: Peki şu an yeni bir sinema film projesi varmı? Cem Yılmaz’la bir proje var deniliyor.
Beren: Yok, o proje doğru değil. Şu an değerlendirme aşamasındayım, olacak inşallah.

Kabul etmedi miydi? :)

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,347
Puanı
809

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Hayalide olsa röportaj gerçekten çok güzel olmuş. Baştan sona sevindim. Röportajın bir kısmında bende olmak isterdim açıkçası. Hayalide olsa Beren Saat'ten cevap almak hoşuma giderdi. :)

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,347
Puanı
809
Hayalide olsa röportaj gerçekten çok güzel olmuş. Baştan sona sevindim. Röportajın bir kısmında bende olmak isterdim açıkçası. Hayalide olsa Beren Saat'ten cevap almak hoşuma giderdi. :)

İnan Esra, Hazal Kaya da gelecek programa. Ve çok süper olacak seninle ilgili sürprizler. :)

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
Furkan yine çok güzel bi iş çıkarmışsın. Gerçekten farkını her defa koyuyosun ortaya. Teşekkürler tüm bu hazırlıklar için :)

Fks14: Evet.. Yakup adlı bir izleyicimiz sana bir soru sormuş. “Beren Hanım sizi çok seviyorum, sizi yıllardır takip ediyorum. İntikam dizisini kabul ederken neye dikkat ettiniz?”
Beren: Öncelikle sorun için çok teşekkür ediyorum Yakup. İntikam dizisi bana Fatmagül bittikten hemen sonra teklif edildi. İlk olarak hikayeyi okudum ve okurken çok heyecanlandım. Daha sonra ilk beş bölümün senaryosu geldi ve “Evet, ben bu projede yer almalıyım” dedim ve böylece kabul ettim oynamayı.

bu kısım iyicene büyüledi , teşekkürde edermiş berennnnn bana... :):)
destere de ayrı bi renk katmış. Güzel olmuş :)