Beren Saat , Eşinin Ailesini Sildi

Maskeli Fedai

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Hdp ile ilgili paylaşımlariyla son dönemde dikkat çeken Beren Saat ile Kenan Dogulu'nun ailesi arasında soğuk rüzgarlar estigi iddia edildi.

Beren Saat'in siyasi paylaşımlarından rahatsız olan Serpil Dogulu iddiaya göre sert paylaşimlarin aileye zarar verdigini söylemek uyarmıştı.Beren Saat bu paylaşımları sürdürmeye devam ederken aile Beren Saat ile araya mesafe koydu.

Bunun üzerine Beren Saat ve eşi Kenan Dogulu instagran hesabından Serpil Dogulu'yu takip etmeyi bıraktı.

Geçtigimiz günlerde Kenan Dogulu'nun konserini de ayrı ayrı izledikleri de gelen iddalar arasında.

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Ya millet haber olsun diye nelerle uğraşıyor.
Evet Beren'in bende HDP ile ilgili açıklamalarını sevmiyorum ama HDP anticileri tarafından çıkarılan haberler olduğunu düşünüyorum.

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Ne büyük olay aman Allah'ım annesini takip etmeyi bırakmış, millet ne dertte bunlar ne dertte.

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Beren için ülkenin bölünmesi polislerin askerlerin ölmesi önemli değil. niye mi bakın anavatina gitmiş. tamam milyonlar kazandığın Türkiye senin için önemli değil senin için ölen polisler de önemli değil. yahu cadı gelinlik yapmak nedir. kadını bu yaşa kadar oğlunu büyütsün sen oğlunu kadına düşman yap . bana anti berenci derlerdi eskiden kabul etmezdim ama bu lakabı artık onurla taşıyacağım

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Beren için ülkenin bölünmesi polislerin askerlerin ölmesi önemli değil. niye mi bakın anavatina gitmiş. tamam milyonlar kazandığın Türkiye senin için önemli değil senin için ölen polisler de önemli değil. yahu cadı gelinlik yapmak nedir. kadını bu yaşa kadar oğlunu büyütsün sen oğlunu kadına düşman yap . bana anti berenci derlerdi eskiden kabul etmezdim ama bu lakabı artık onurla taşıyacağım
Saçmalıyorsun tamamıyla.

Ülkede olan olayların ardından hep Beren Saat sesini çıkarır. Her zaman tepkisini ortaya koyar. Beren Saat'in yaşı gelmiş kaç yaşına, Türkiye'nin en iyi oyuncularından birisi geçip de kaynanasının lafıyla mı hareket edecek? Ne yani her dediğine evet mi desin? Beren Saat aklı başında birisi, onun bunun lafıyla tabii ki hareket etmez. Oğlunu niye düşman yapsın? Oğlunun kendince aklı var, gidip annesini uyarsın. Haber zaten doğru değil.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,643
Puanı
1,061
ne kadar önemli bir haber işimiz gücümüz kalmadı doğulu ailesi sosyal medyada napıyor onu konuşalım :) saray basınının gündemi değiştirme çabasına alkış hiç belli etmiyorlar:)))

beroşun hdp li ilgili tek mesajı oldu onda da saldırı kınadı sonra kaldırdı haaa tabi özgecan olayı,gay hakları,kadına şiddet vb. birçok paylaşımı birilerinin zoruna gidiyor biliyoruz

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Saçmalıyorsun tamamıyla.

Ülkede olan olayların ardından hep Beren Saat sesini çıkarır. Her zaman tepkisini ortaya koyar. Beren Saat'in yaşı gelmiş kaç yaşına, Türkiye'nin en iyi oyuncularından birisi geçip de kaynanasının lafıyla mı hareket edecek? Ne yani her dediğine evet mi desin? Beren Saat aklı başında birisi, onun bunun lafıyla tabii ki hareket etmez. Oğlunu niye düşman yapsın? Oğlunun kendince aklı var, gidip annesini uyarsın. Haber zaten doğru değil.
yaşı nereye gelmiş bilmem ama kaynamasını istagramdan silme ergen tavrı. zaten pkknin eylemlerine karşı çıkamayan"demokratik" bir partiye oy vermesinden zekası olaylara bakışı belli oluyor. ayrıca kızın umurunda değilsin kız senin üzerinden kazandığı milyonları Amerikada yiyor . ülke batmış umrunda değil.

bu arada kenan doğulu 28 şubatta onuncu yıl marşını her yerde söyleyerek iyi kafalamis milliyetçileri ve Atatürkçüleri . ne diyelim bunları takip eden oldukça onlarda yapacak tabi))))

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
@Maskeli Fedai melunu senin haddine mi Beren haberi açmak. :A kıskanç seni.:F

Her ailede olur böyle şeyler. Çok önemli değil. Kenan'ın eşinin yanında olmasına sevindim.:Z
Dün bir Beren haberinde mutluyuz imajı çekmek için Kenan öyle dedi diyenler aklıma geldi. Mutlular gerçektende.:)

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
pkkyi ovuyo yazik lan sana ben kadinin yerinde olsam direkt baglarimi keserdim ne okdugu belirsiz bu kadinin

Moderatörün son düzenlenenleri:

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Bende habere pek itibar etmiyorum. Kaldı ki doğru bile olsa konuşmak en mantıklısı çocuk gibi silme aklı yerinde hiçbir insanın yapmaması gereken bir şey.

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
yaşı nereye gelmiş bilmem ama kaynamasını istagramdan silme ergen tavrı. zaten pkknin eylemlerine karşı çıkamayan"demokratik" bir partiye oy vermesinden zekası olaylara bakışı belli oluyor. ayrıca kızın umurunda değilsin kız senin üzerinden kazandığı milyonları Amerikada yiyor . ülke batmış umrunda değil.

bu arada kenan doğulu 28 şubatta onuncu yıl marşını her yerde söyleyerek iyi kafalamis milliyetçileri ve Atatürkçüleri . ne diyelim bunları takip eden oldukça onlarda yapacak tabi))))

Belki instagram hesabı hacklendi, belki kaynanasının hesabı hacklendiği için takibi kesti. Hiç düşünmeden ergen ergen diyorsunuz. Ayrıca hangi partiye oy verdiği bizi ne ilgilendirir? Siyasetle oyunculuğu bir tutmayın. :(

Belki instagram hesabı hacklendi, belki kaynanasının hesabı hacklendiği için takibi kesti. Hiç düşünmeden ergen ergen diyorsunuz. Ayrıca hangi partiye oy verdiği bizi ne ilgilendirir? Onun yaptığı hiç doğru değil tabi ancak siyasetle oyunculuğu bir tutmayın. :(

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Belki instagram hesabı hacklendi, belki kaynanasının hesabı hacklendiği için takibi kesti. Hiç düşünmeden ergen ergen diyorsunuz. Ayrıca hangi partiye oy verdiği bizi ne ilgilendirir? Siyasetle oyunculuğu bir tutmayın. :(
haberi okumadın sanırım kenan doğulu da annesini takibi bırakmış. sanırım ikisini aynı anda heclemisler))) beren saatin hesabı hacklense kaymasını takibi mı bırakır yoksa başka uyduruk mesajlar mı atar.

ben anlamıyorum kadın askerimizi polisimizi şehit edenlere destek veriyor. bizim buradaki arkadaşlar kızı koruyor. umarım buradaki arkadaşları Allah ülke mi kadın mı ikilemde bırakmasın. yoksa işimiz yaş

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
haberi okumadın sanırım kenan doğulu da annesini takibi bırakmış. sanırım ikisini aynı anda heclemisler))) beren saatin hesabı hacklense kaymasını takibi mı bırakır yoksa başka uyduruk mesajlar mı atar.

ben anlamıyorum kadın askerimizi polisimizi şehit edenlere destek veriyor. bizim buradaki arkadaşlar kızı koruyor. umarım buradaki arkadaşları Allah ülke mi kadın mı ikilemde bırakmasın. yoksa işimiz yaş

O zaman Kenan varsa işin içinde o eylemlerden değildir, ailevi meseleler siyasetten olacağını hiç sanmıyorum. Dargınlık vb. varsa ondandır ama cidden konu başka taraflara gitmiş yazık.

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
O zaman Kenan varsa işin içinde o eylemlerden değildir, ailevi meseleler siyasetten olacağını hiç sanmıyorum. Dargınlık vb. varsa ondandır ama cidden konu başka taraflara gitmiş yazık.

siyasi mesele değil bu yahu neden anlamıyorsunuz. hdp sadece bir siyasi parti değil. ki bu ülkede siyaset yüzünden kardeşler birbirini öldürdü. ayrıca beren saatin hdp seviciligi de konunun içinde

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
siyasi mesele değil bu yahu neden anlamıyorsunuz. hdp sadece bir siyasi parti değil. ki bu ülkede siyaset yüzünden kardeşler birbirini öldürdü. ayrıca beren saatin hdp seviciligi de konunun içinde

Bende diyorum ki hdp eylemlerinden değildir, yani farklı bir mesele bence. Beren Saat'i ve eylemlerinide doğru bulmuyorum zaten.

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Bende diyorum ki hdp eylemlerinden değildir, yani farklı bir mesele bence. Beren Saat'i ve eylemlerinide doğru bulmuyorum zaten.
büyük ihtimal hdp. kenan doğulu eskiden gençken cdlerinde de var onuncu yil marsi okuyan biri bu aileden gelen bir özellik. gelinin hdpye destek verdiğini düşünen bir anne olaya müdahale eder