Bennu Yıldırımlar Ekranlara Mı Dönüyor?

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,178
Puanı
1,060
O ailenin istenmeyen ferdi gibi bişey olmuş:A O yuzden ercüment olayında da çıkmamiştir:X Malum Şerminin kızı pariste filan onla geri dönse filan:A
Havada bulut, Şermin'in kızını unut :A kızı evlendirdiler bile, artık gelmez :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,697
Puanı
1,060
Finali izledim tekrardan :A Ama zaten finali bize sezon başinda fragaman diye vermişler zaten:F

Bahar hakkındaki düşüncem karakterin işlenişi arka planı :F Ceyda hak ediyor ayakları üstünde duran kadın rolünü:A
Bahar da ayaklarinin üstünde durdu. Kitabi kendi adinin üstüne cikardi, sen izlemedigin icin baska bir seyle düsünüyorsun bence. :F

• Güldürdün

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Destek olmasınlar mı? Bahar'ın Suçu Ne? :A
Olsunlar tabi de hasta olmadan önce de konfeksiyonda çaliştiği arkadaşi yardım ediyormuş:A Üstelik o kız evlendiği için yargılıyordu bide:F Baharın böyle gıcık huyları vardi malasef:A Şirine kızmaktan Bahara dönup hayrdır kızım derdin ne diyemıyorduk:F

• Güldürdün
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,697
Puanı
1,060
Olsunlar tabi de hasta olmadan önce de konfeksiyonda çaliştiği arkadaşi yardım ediyormuş:A Üstelik o kız evlendiği için yargılıyordu bide:F Baharın böyle gıcık huyları vardi malasef:A Şirine kızmaktan Bahara dönup hayrdır kızım derdin ne diyemıyorduk:F
Yeliz'e konfeksiyondaki kız mı dedin sen? :F

Bahar'ın beni sinir eden huyları da vardı, senarist Bahar'ı gururlu ama fakir gösteteceğim derken suyunu kaçırdığı oluyordu ama Arif'i seçip mutlu oldular ya o yeter. :bhr:

• Güldürdün

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Yeliz'e konfeksiyondaki kız mı dedin sen? :F

Bahar'ın beni sinir eden huyları da vardı, senarist Bahar'ı gururlu ama fakir gösteteceğim derken suyunu kaçırdığı oluyordu ama Arif'i seçip mutlu oldular ya o yeter. :bhr:
Evet adını unuttum:F Yaşlilik vuruyor bazen:F Dün yaş alan birisiydin unutma bana bugun gülme yarın sende de aynı olay olur:A