Star Benim Hayatım - Dizi Yorumları

slhttnmtl

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
abjn3xi.

Star TV'nin yeni dizisi 'Benim Hayatım' akşam yayın hayatına başlıyor!

Yapımcılığını BVB Yapım'ın üstlendiği, senaryosunu Sadettin Tolan ile Ali Buhara Mete'nin kaleme aldığı, genel yönetmenliğini Onur Tan'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Orkun Çatak'ın oturduğu dizinin başrollerini Nilsu Berfin Aktaş, Genco Özak, Savaş Özdemir, Uğur Çavuşoğlu, Nilüfer Açıkalın ve Esra Ronabar paylaşıyor.

Bir baba kızın dramı ile büyük ve güçlü bir ailenin içinde dönen entrikaları konu alan dizi ile ilgili yorum ve paylaşımlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz. İyi seyirler!

Benim Hayatım, yeni bölümleriyle her pazar 20.00'de Star'da!

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,063
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Yalancılar ve Mumları'nın finali olduğu için büyük ihtimalle ilk saatine bakarım, sonrasını internetten tamamlarım. Genco, Ali Burak ve Öykü için tutmasını istiyorum. :bhr:

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: STAR and slhttnmtl

slhttnmtl

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Yalancılar ve Mumları'nın finali olduğu için büyük ihtimalle ilk saatine bakarım, sonrasını internetten tamamlarım. Genco, Ali Burak ve Öykü için tutmasını istiyorum. :bhr:
Şansıma yine tutmayacak dizi geldi. :A Merak etmiyorum ve tutmasını da istemiyorum da konu hatrına 5-10 dakika bakarım zaten, fazlasına zamanım yetmez. :A

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,063
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Şansıma yine tutmayacak dizi geldi. :A Merak etmiyorum ve tutmasını da istemiyorum da konu hatrına 5-10 dakika bakarım zaten, fazlasına zamanım yetmez. :A
Tutmayacağını nereden biliyorsun, belki sürpriz yapar. :A Konu hatırına değil Genco, Ali Burak ve Öykü için bakabilirsin. :A

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Tutmayacağını nereden biliyorsun, belki sürpriz yapar. :A Konu hatırına değil Genco, Ali Burak ve Öykü için bakabilirsin. :A
Her şeyi bas bas bağırıyor da ondan, Kazara Aşk da böyleydi. :A Kıytırık bir Survivor yarışmacısı ve bahtsız bedevilikten Survivor yarışmacılığına ve oradan yeniden oyunculuğa atlayan biri için bakamam, Genco için bakarım. :A

• Sinir Bozucu
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,063
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Her şeyi bas bas bağırıyor da ondan, Kazara Aşk da böyleydi. :A Kıytırık bir Survivor yarışmacısı ve bahtsız bedevilikten Survivor yarışmacılığına ve oradan yeniden oyunculuğa atlayan biri için bakamam, Genco için bakarım. :A
Kıytırık bir Survivor yarışmacısından sonra okumadım... :A

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
Google bile diziyi komedi olarak kabul etmiş. :F O yüzüklü fragmandan sonra başka şey yazması uygun düşmezdi zaten. :A

Ekran görüntüsü 2021-10-31 201524.png

• Güldürdün
Reactions: cookies

slhttnmtl

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Açtım, tüm kızlar başroldeki sarı oğlanın peşindeydi. Babası protokol işinin başına geçsin çapkınlığı bıraksın dedi, annesi çalışkan, yakışıklı tabi tüm kızlar oğlumun başında pervane olacak dedi sonra kapattım. :A

Klişe komasına girmemem lazımdı. :A

• Güldürdün
Reactions: cookies

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,005
Puanı
610
Beklediğimden çok daha güzeldi. Hele son 1 saati soluksuz gitti. Handan ve Ökkeş sahnesi çok güzeldi. Yemek sahnesine bittim. Çok güzel bir sonla bitirdiler. Umarım reytinglerde şaşırtır ve yüksek alır. Yolu açık olsun bol reytingler.

@BARON男爵 sen nasıl buldun.

• Beğendim
Reactions: BARON疼痛

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Beklediğimden çok daha güzeldi. Hele son 1 saati soluksuz gitti. Handan ve Ökkeş sahnesi çok güzeldi. Yemek sahnesine bittim. Çok güzel bir sonla bitirdiler. Umarım reytinglerde şaşırtır ve yüksek alır. Yolu açık olsun bol reytingler.

@BARON男爵 sen nasıl buldun.
Son sahne enteresandı onun dışında zayıf buldum umarım iyi reytingler alır ama zor gözüküyor.

• Beğendim
Reactions: STAR