TRT 1 Benim Güzel Ailem - Dizi Yorumları

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,625
Puanı
860
Ufuk Özkan diziyi bambaşka bir boyuta çıkardı be. Hafif bir Cevahir Kirişçi havası da alıyorum karakterinden izlerken daha fazla zevk alıyorum.

• Okudum
  • Beğendim
Reactions: Aserat and 12.Adam

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,000
Puanı
1,060
@emreemreu @Mehmet Can Adnan dayı hangi ara ablasına olayını anlatmıştı? Ben diziyi genelde ertesi gün izlediğim için şu an hiç hatırlamıyorum. Önceki bölüme tekrardan baktım göremedim. Gürbüz ile hastane sonrası karşılıklı sahne olarak arabada boş senet imza olayıydı.

Bu arada 2. fragman

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,305
Puanı
1,060
@emreemreu @Mehmet Can Adnan dayı hangi ara ablasına olayını anlatmıştı? Ben diziyi genelde ertesi gün izlediğim için şu an hiç hatırlamıyorum. Önceki bölüme tekrardan baktım göremedim. Gürbüz ile hastane sonrası karşılıklı sahne olarak arabada boş senet imza olayıydı.

Bu arada 2. fragman
Hangi olayı?

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,000
Puanı
1,060
15'i henüz tam izlemedim ama belki 16. bölümde söylemiştir ablasına. Çünkü ben de hatırlamıyorum. :A
16 henüz yayınlanmadı ama orda enişteye anlatılıyor artık :A 15’in başında zaten ablasına enişteme ne zaman diyeceğiz diyor. Yani öncesi söylenmiş. Ben 14’ü tekrar hızlandırılmış ile onların sahnelerine baktım bulamadım :A
Bugün 13’ede bi bakayım. Bırak ablasına anlatma durumu, o adamla kavgalı sahnelerini bile izlemedim :A tek hatırladığım dosyayı yırtıktan sonra hastaneye adamın yanına gidip az kaldı demesi. Sonrası bende yok :A

Edit: öyle bir sahneye denk gelmemişiz. Ablasına 14. bölümde anlatmam gereken şeyler var ama şu an mutlu günümüzde anlatmayayım diyor. Seyirciye belli etmeden bir ara anlatmışa getirmişler :A

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,305
Puanı
1,060
16 henüz yayınlanmadı ama orda enişteye anlatılıyor artık :A 15’in başında zaten ablasına enişteme ne zaman diyeceğiz diyor. Yani öncesi söylenmiş. Ben 14’ü tekrar hızlandırılmış ile onların sahnelerine baktım bulamadım :A
Bugün 13’ede bi bakayım. Bırak ablasına anlatma durumu, o adamla kavgalı sahnelerini bile izlemedim :A tek hatırladığım dosyayı yırtıktan sonra hastaneye adamın yanına gidip az kaldı demesi. Sonrası bende yok :A

Edit: öyle bir sahneye denk gelmemişiz. Ablasına 14. bölümde anlatmam gereken şeyler var ama şu an mutlu günümüzde anlatmayayım diyor. Seyirciye belli etmeden bir ara anlatmışa getirmişler :A
Baykut hocama ben onu yazayım bakalım, ne diyecek? :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,000
Puanı
1,060
Eğer dizinin ömrü daha uzarsa Adnan’ın çocuğuda ilerde diziye katılır. Yanılmıyorsam bir kızı vardı.
Oğuz için getirilir diye aklıma gelmişti

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,305
Puanı
1,060
  • Beğendim
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,000
Puanı
1,060
Cevap geldi. :A

O sahne adnan ve canan kaan-deniz eve aşure koymaya gittiklerinde vardı
Şmdi yine baktım ama yok. Tek olan sahne “Mütahit ile başımın derde olduğunu enişteme anlatacak mısın” bunun öncesi yok, abla ne tepki verdi, bu tam olarak başının ne şekilde dertte olduğunu anlattı?
Bizim merak ettiğimiz ablasına olayı ne zaman anlatmıştı. Sen bölümü izle bulursan dakika yazarsın :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,000
Puanı
1,060
@Dosi izliyor musun? :A

15'i özetten izleyip direk 16'ya geçtim. :A
İzliyorum. Ya nasıl beklettin o kadar zaman :A
Ben en başına bakamadım. Açtığımda Adnan borcunu anlatıyordu (reklam öncesi Sina’nın duvar kenarında görücü mevzusunu anlatımını izledim ama hemen reklam girmişti :A)

• Güldürdün
Reactions: emreemreu

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,305
Puanı
1,060
İzliyorum. Ya nasıl beklettin o kadar zaman :A
Ben en başına bakamadım. Açtığımda Adnan borcunu anlatıyordu (reklam öncesi Sina’nın duvar kenarında görücü mevzusunu anlatımını izledim ama hemen reklam girmişti :A)
Bölüm çok uzun izleyemedim, vakit olmadı. :A

TRT reklamda tuhaflık yaptı. 7 dk reklam koydu, yayına girdi. 30 saniye sonra tekrar reklam koyup, 7 dk sonra reklam bitti. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi