Benim Albümüm / Yarı Final Haftası Oylama Başladı

-15 ne kız -5 falan versen yeterdi

Benden yana bir sıkıntı yok Pinhani dostumuzdur

hele bi o dediğin olsun seni desterenin yanına postalarım

tolstoyevski -15 te kalıcak değiştirme yok derken sende destek olmustun unuttunmu

ceza falan yok ama oylama akşama kalsaydı mecbur şutlayacaktık pihanniyi
Ama o oy içindi, oy göndermemenin cezası şarkı göndermemenin cezasından daha yüksek olmalı zaten.

Niye oylama akşam başlayamıyor mu

Ama o oy içindi, oy göndermemenin cezası şarkı göndermemenin cezasından daha yüksek olmalı zaten.

Niye oylama akşam başlayamıyor mu
Aklım oy gönderme cezasında kalmıs
-15 versem yarışmanın anlamı kalmıcak nağıcam diyordum şarkı gödnermenin -5 olduğu aklımdan çıkmıs yanı

@ozgur2113 -5 CEZA ALDI @xemrexxx OLAYDA ÇÖZÜLDÜ

evet gecen hafta kullanmadin kizdim sana
kesinlikle bu haftanin birincisi. ilk finalist belli. ikinci kim?

artik @Bully ve @ozgur2113 arasinda cekismeli olur kimin ikinci finalist olacagi

Ay şaka gibisin resmen. ss

Niye ceza verdin ki çocuğa ben yolladım işte sana şarkısını

evet gecen hafta kullanmadin kizdim sana
kesinlikle bu haftanin birincisi. ilk finalist belli. ikinci kim?

artik @Bully ve @ozgur2113 arasinda cekismeli olur kimin ikinci finalist olacagi
Sen oy kullanmıyordun zaten Sezen'e destek olamayacaksın haliyle.

@xemrexxx vaybe senden ilkkez bir kalp aldim okadar benle arada satasmana ragmen. bunun hatirina dusuneyim bi oy konusunu

Hımm o zaman şansına küssün Özgür bey ne diyeyim yani bu yarışmanın da kuralları var
şuan o gönderse yine -5 alıcaktı siz emreyle süre bitmeden yollamıssınız ama -15 kalmıs mesala aklımda onu uygulamıcaktım ama -5 abartısız bir sayı olduğundan uygulamam gerekiyor hatta @Tolstoyevski geçen gün -5 kişiyi eletmez diye 1 sayfa yazı atmıştı ban bir sürü örnekle açıklamış

1 sayfa yazı yazıp bir sürü örnekle açıklamakla uğraşacağı zamanı doğru şarkıyı seçmeye harcasaymış keşke.
Şarkısı zaten zayıftı dünyanın farkını yedi ilk 3 -15 alsa bile yarı finale çıkıyordu

pihanni normal şartlarda seni eleyipte -5 ile elenirse kafasını taşlara vursun artık napayım

Oylama Başladı Son Oy Gönderme Süresi 23 Ekim Pazar 22:00

Bu hafta final puanı alınmayacak Sezen Aksu 7 , Gökhan Türkmen 6 , Pihanni 5 puanları bulunuyor

Pihanni -5 ceza puanı almıştır video ilk sayfada en alt kısımda

@dreamy @destere @MasacRE- @gözlemci @Bully @Harunnn60 @Billy Kane @cevaa @vadikızı @Ahmad @EFE UYSAL @MayısKralı @Tolstoyevski @EnveR @OzaN @Doğu @MEnes @Felon @Forumdash @Tzira @S.G.A.T. @tolgab @soo @turkuazz @eskici @Maskeli Fedai @cookies @emree-29 @xemrexxx @denizz19 @Mr.At @ozgur2113 @Yiğitt @dosimosi @hayret bi şey @gözlemci @mrt-06 @Aserat @DarkLeqenD @sokak sanati @Sherlock

Son düzenleme: