'Benim Adım Melek' Final Yapıyor! | TRT 1

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Screenshot_20200823-132415.jpeg

TRT 1'in sevilen dizisi 'Benim Adım Melek'ten kötü haber!

Yapımcılığını Üs Film'in üstlendiği, başrollerini Nehir Erdoğan, Kutsi, Şerif Sezer, Mustafa Mert Koç, Rabia Soytürk, Kaan Çakır, Ulvi Kahyaoğlu ve Mehmet Çevik'in paylaştığı dizi 66. bölümüyle ekranlara veda edecek.

Bu akşam 60. bölümü yayınlanacak olan dizinin son 6 bölümü kaldı.

Benim Adım Melek, yeni bölümleriyle her Çarşamba 20.00'de TRT 1'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
2 sezon boyunca kanalı iyi idare etti ve tadında bitmesi doğru karar. TRT zayıf halkaları teker teker bitiriyor gelecek hafta her gün 10+ falan almaz inş.ss

Yalnız bu sezon bayağı dizi bitiyor ya sanki önceki senelerde bu kadar değildi. :eek:

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Aslında güzel bir yükseliş de yaşamışken çok mantıklı gelmiyor ama kanalın yeni dizileri gayet iddiali ve Payitaht ile BAM kanalın bu sezonki durumuna göre pek de iyi gitmiyorlar. Geçen sezon kanalın en iyi dizisi durumundayken bu sezon bu durumda olması üzücü. En azından günümüz şartlarında 66 bölüm çok iyi bir sayı.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
Güzel bir şekilde devam etmişti güzel diziydi ya

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Aslında güzel bir yükseliş de yaşamışken çok mantıklı gelmiyor ama kanalın yeni dizileri gayet iddiali ve Payitaht ile BAM kanalın bu sezonki durumuna göre pek de iyi gitmiyorlar. Geçen sezon kanalın en iyi dizisi durumundayken bu sezon bu durumda olması üzücü. En azından günümüz şartlarında 66 bölüm çok iyi bir sayı.
Kanalın gözünü reyting hırsı bürümüş. :A Yoksa bir sezon daha devam eder, Kalk Gidelim gibi 100 bölümü görürdü bu reytingler ile. Ama kanal her gün zirvede yer almak için çabalıyor. Gelecek sezon yerine Barbaros gelir gibi bu gidişle. :F

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Tadında bitmesi açısından doğru karar. 2 sezon/66 bölüm gayet iyi bir sayı.
Kanalın gözünü reyting hırsı bürümüş. :A Yoksa bir sezon daha devam eder, Kalk Gidelim gibi 100 bölümü görürdü bu reytingler ile. Ama kanal her gün zirvede yer almak için çabalıyor. Gelecek sezon yerine Barbaros gelir gibi bu gidişle. :F
Barbaroslar'ı Kuruluş'un karşısına koymazlar. Cuma olacağı belli zaten.

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,125
Puanı
280
Cuma günü Babaroslar dizisini koysa desek, Çarşamba günü için ne gibi bir planı var ki TRT'nin acaba Sinema günü falan yapsa fena olmaz aslında her gün dizi her gün dizi nereye kadar farklılık da olması lazım.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com

Prodüksiyonundan dolayı ben Çarşamba gününe koyacağını düşünüyorum ben, hem Cuma gününe koyacağı iddialı işi de yok.

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,125
Puanı
280

Kendi başladığı dizinin devamı olan Kuruluş Osman dizisine bende rakip çıkaracağını sanmıyorum.

• Beğendim
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Prodüksiyonundan dolayı ben Çarşamba gününe koyacağını düşünüyorum ben, hem Cuma gününe koyacağı iddialı işi de yok.
Aynı kitleli iki işin çarpışmasını istemez TRT. Kuruluş zaten yüksek alıyor. Barbaroslar'ın yüksek alması zor o günde. Cuma'da hem Payitaht'tan kalan bir tarihi dizi alışkanlığı da var kanalın seyircisinde.
Cuma günü Babaroslar dizisini koysa desek, Çarşamba günü için ne gibi bir planı var ki TRT'nin acaba Sinema günü falan yapsa fena olmaz aslında her gün dizi her gün dizi nereye kadar farklılık da olması lazım.
Çarşambaya da elbet bir dizi koyulur. Şu an açıklanmaması, herhangi bir şey koymayacağı anlamına gelmiyor.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Barbaros'dan emin değilim ama reyting hırsı konusunda sonuna kadar katılıyorum. :A Yeni sezonda tüm işleri 10+ alırsa asla şaşırmam. :F

offensive

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
2,999
Puanı
310
Yeteri kadar yayınlandı 66 bölüm iyi bir sayı.
Yarısını bile göremeyen diziler var.
Bu sezonki zorlu çarşambada yeri geldi 4+ aldı ama yeni sezon onayı hak edecek kadar da başarısı yok, tadında ve vaktinde. Hayırlı olsun.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and Özgür

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
İlk 10 bölümünü zevkle izlediğim bir işti, sonrasında Kurşun geliyor diye bırakmıştım. Fragmanları bakarak takip etmeye başlamıştım. :A İlk sezon sonrası hikaye bitti bence dizinin, doğru karar olmuş o yüzden.

Nehir Erdoğan umarım hasta, anne ve adı Melek olan karakterler oynamayı bırakır. :A

Şerif Sezer'i de Uzak Şehrin Masalı dizisinde görürüz büyük ihtimalle. :F

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,563
Puanı
1,060
Nehir Erdoğan için iyi prestij oldu, ara vermeden ekranlarda yer almayı sürdürür umarım.

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
İyi bir rakam 66 ve çok iyi reytingler almıştı ilk başladığı zamanlar, bu sezon rakipler çoğalınca düştü ve beklenen bir karar oldu.

Çarşamba günü için kadin izleyiciye hitap eden bir dizi getirecektir kanal.

Sanmam mesela RAMO salı gününde başlamıştı ama EDHO yüzünden günü değiştirdi diğer yandan bu sezon bitecek olan Payitaht Abdülhamid ES Filmin aynı Barbaroslar gibi yönetmenleri de aynı yani bana da daha çok Cuma gibi geliyor hem Kuruluş gibi aynı kitleye hitap eden bir dizi yok hem de Kırmızı Oda dışında o kadar güçlü rakipleri olmayacak.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Sanmam mesela RAMO salı gününde başlamıştı ama EDHO yüzünden günü değiştirdi diğer yandan bu sezon bitecek olan Payitaht Abdülhamid ES Filmin aynı Barbaroslar gibi yönetmenleri de aynı yani bana da daha çok Cuma gibi geliyor hem Kuruluş gibi aynı kitleye hitap eden bir dizi yok hem de Kırmızı Oda dışında o kadar güçlü rakipleri olmayacak.
Ben öyle düşündüm, ama bence olma ihtimali var. Olursa da çok rahat bir şekilde Kuruluş: Osman'ı zirveden eder. Cuma günü de sadece Kırmızı Oda yok, 15 yıldır devam eden Arka Sokaklar ve yeni sezonda gelecek olan 4 dizi olacak.

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
Ben öyle düşündüm, ama bence olma ihtimali var. Olursa da çok rahat bir şekilde Kuruluş: Osman'ı zirveden eder. Cuma günü de sadece Kırmızı Oda yok, 15 yıldır devam eden Arka Sokaklar ve yeni sezonda gelecek olan 4 dizi olacak.
Ben Kuruluşa rakip gelmesini istiyorum ama şimdiye kadar hiçbir dizi zirveden indiremedi Engin Altan Düzyatanlı Kurşun dizisi erken final yaptı,Barbaroslar daha güçlü bir rakip ama Kuruluşun izleyicisi diziyi çok zor bırakır.

Cuma günü direk rakip olarak bir tek AS duruyor ama o da o kadar güçlü sayılmaz Total dışında,bir de Çarşambanın 2 tane 10+alan dizisi var Cuma gününde hiçbir dizi Total'de 10+ barajını kaç haftadır geçemiyor.

Kısacası benim istediğim Çarşamba günü ama mantığım Cuma diyor.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy