Benim İçin Üzülme dizisi bağımlılık yaratacak!

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,603
Puanı
1,061
Mahsun Kırmızıgül'ün yazıp yönettiği 'Benim İçin Üzülme' 6 Kasım Salı akşamı atv'de ekrana gelecek. 3 ayrı ülkede çekilen sinema tadındaki bu dizi, bağımlılık yaratacak...
atv'nin reyting rekortmeni dizileri kervanına çok yakında ''Benim İçin Üzülme' de katılacak. 3 ayrı ülkede çekilen ilk dizi olma özelliğine sahip olan 'Benim İçin Üzülme', 6 Kasım Salı akşamı saat 20.00'de atv'de ekrana gelecek. Mahsun Kırmızıgül'ün hikayesini yazdığı ve genel yönetmenliğini üstlendiği dizinin çekimleri halen Londra'da, Batum'da, İstanbul, Kağızman, Artvin, Hopa ve Arhavi'de devam ediyor.
Güçlü oyuncu kadrosuyla olduğu kadar 150 kişilik dev teknik kadrosuyla dikkat çeken dizinin yapımcısı Murat Tokat, çekimlerde hiçbir masraftan kaçınmadıklarını söyledi. Fly Cam dahil olmak üzere ekibin Hollywood düzeyinde teknik imkanlarla donatıldığını belirten Tokat, "Yayına girdiğinde herkes bu diziyi konuşacak. Dizi değil, her bölümü sinema filmi gibi çekiliyor" diye konuştu.
LAZ KIZI OLDULAR
Ayder Yaylası'ndaki çekimlerde kendilerinden geçen oyuncular horon tepti. Öykü Çelik'le Selin Şekerci, başlarına taktıkları puşi ile tam bir laz kızı oldu...

634870165553958609.jpg

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,493
Puanı
1,060
bağımlılık mı? göreceğiz bakalım reytinglerde :D

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,347
Puanı
809
Umarim basarili reytingler alirak yayin hayatina uzun süreli devam eder.

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
Nerese bagimlilik yaratacak ??
Birakin , kime sorsam hayat devam ediyor 2 olacak espirileri donuyo hep :D :D bence guzel bi dizi degil..

- - - Ekleme - - -

Ve kadro cidden basit

endgame

Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259
Dizinin çok başarılı olacağına inanıyorum, tahminen Hayat Devam Ediyor'a benzer bir başlangıç yaparak hem reytingde, hem medyada iyi bir başarı elde edecek...

Ancak Hayat Devam Ediyor'a tanıtımlar itibariyle çok benziyor olması beni baştan yaraladı, benzer hikayeyi farklı görsel temalarla tekrar yutturacaklarmış hissine kapılmıyor değilim...

Ayrıca Mahsun'un bu diziden de 3-4 bölüm içinde ayrılacağını ve sinema kalitesindeki ilk bölümlerin 1 haftada yetiştirilmeye çalışan bölümlere doğru hızla evrileceğini tahmin ederek üzülüyorum...

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
Dizinin çok başarılı olacağına inanıyorum, tahminen Hayat Devam Ediyor'a benzer bir başlangıç yaparak hem reytingde, hem medyada iyi bir başarı elde edecek...

Ancak Hayat Devam Ediyor'a tanıtımlar itibariyle çok benziyor olması beni baştan yaraladı, benzer hikayeyi farklı görsel temalarla tekrar yutturacaklarmış hissine kapılmıyor değilim...

Ayrıca Mahsun'un bu diziden de 3-4 bölüm içinde ayrılacağını ve sinema kalitesindeki ilk bölümlerin 1 haftada yetiştirilmeye çalışan bölümlere doğru hızla evrileceğini tahmin ederek üzülüyorum...

hayat başladığında öbgz gibi bir rakip yoktu karşısında..

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,493
Puanı
1,060
Dizinin tanıtımları HDE'a çok benziyor. Herkes Bu diziye HDE'nin 2.versiyonu diyor. Böyle düşünülmek bence en baştan kötü :D Ayrıca dizinin kadrosu da çok kötü. Ama Pazar günü birazcık daha iyi gider . En azından Salı'dan daha İyidir
kikiirk.gif

endgame

Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259
Dizinin rakipleri bence sorun yaratmaz, salı günü ciddi bağımlık yaratmış bir iş olduğpuna inanmıyorum an itibariyle, o nedenle iyi gün seçimi...

Dediğim gibi ilk haftadan bile zirvede yer alabilir, etkileyici bir iş geliyor.

Ben izler miyim, hayır. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
Dizinin rakipleri bence sorun yaratmaz, salı günü ciddi bağımlık yaratmış bir iş olduğpuna inanmıyorum an itibariyle, o nedenle iyi gün seçimi...

Dediğim gibi ilk haftadan bile zirvede yer alabilir, etkileyici bir iş geliyor.

Ben izler miyim, hayır. :)

öbgz yi küçümseme 3 yıldır salı gününe konupta kaldırılan dizi sayısı 20 yi bulur :)

- - - Ekleme - - -

15 mi :D 3 alsın öpsün başına koysun :D

cuma olsa 15 rahat alır, ama önce koçanı kaldırmalılar ekran daki kirlilik önlenmeli :))

endgame

Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259
öbgz yi küçümseme 3 yıldır salı gününe konupta kaldırılan dizi sayısı 20 yi bulur :)

Kaldırılan diziler zaten kötü olduğu için kalkıyor hep, yanlış günden dizi bitmez, dizi daha az reyting alır ama yine de izlenir, bu nedenle "ÖBGZ'den dolayı bittiler" sözü gerçekçi gelmiyor bana...

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
görüntüler süper lakin konusu pek parlak değil. belliki görüntülere çok önem vermiş mahsun ama senaryoya okadar önem vermiş mi bilemiyorum

endgame

Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259
görüntüler süper lakin konusu pek parlak değil. belliki görüntülere çok önem vermiş mahsun ama senaryoya okadar önem vermiş mi bilemiyorum

Klasik reyting unsurları gözüküyor tanıtımlarda, senaryo iyi gitmeyebilir ama ilk bölümlerin hikayesi izlenir sanki...