Beni Affet'ten Yeni Sezon Fotoğrafları

YıldırıM

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Focus Film'in sahibi Nilgün Sağyaşar'ın yapımcılığını üstlendiği,senaristliğini Ayşem Özge Yoldaş'ın yaptığı,yönetmen koltuğunda Gürsel Ateş'in oturduğu Star TV'nin iddialı günlük dizisinin yeni sezon fotoğrafları yayınlandı.

Başrollerinde Şeyma Korkmaz,Murat Danacı,Gaye Turgut Evin ve Mert Altınışık bulunduğu Show TV'den Star TV'ye transfer olan ve günlük diziler arasında en çok izlenilen dizi olan Beni Affet yeni sezonuyla Eylül'de ekranlara gelecek.

Beni Affet yeni sezonuyla Eylül'de Star TV'de...

ba1.JPG

ba2.JPG

ba3.JPG
ba4.JPG
ba5.JPG
ba6.JPG
ba7.JPG

ba8.JPG
ba9.JPG
ba10.JPG

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Burası Mavigöl mü yoksa ODTÜ'nün gölü mü? Neresiymiş burası böyle güzel. :D

Bekliyoruz yeni sezonu, bu zamana kadar yapılmış en güzel günlük dizidir. :X

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Ay doğru söylüyorsun valla. Altımda sadece boxer var ama o bile fazla geliyor çok sıcak.:T:
Evet bugün İstanbul daha fazla sıcak valla sonbaharı özledim gerçekten bunu ilk tefa söylüyorum forumda. :D

Kışımız çok güzeldir. :bhr: An''KAR''a teslim. :Z

Bu dizinin çekimlerine mi gitsem acaba bu sezon, FF özel röportaj yaparım hem. :D Mamak'ın en kötü yerindeler ama. :(
Deniz Yıldızı'na git. :D Ben Ankara'da olsam kesinlikle giderdim. :(

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Evet bugün İstanbul daha fazla sıcak valla sonbaharı özledim gerçekten bunu ilk tefa söylüyorum forumda. :D

Deniz Yıldızına nasıl gideyim? :D

Angora Evlerinin orada çekimleri, oraya beni asla almazlar. :D Yani tanıdık yok nasıl gideyim? Hastane sahneleri Cebeci'de yapılıyordu, orası pek iyi yerler değil. :D Çankaya çekimleri var bir, oraya da ayda yılda bir gelirler yani geçen yıl öyleydi bu sezon nasıl olur bilmiyorum. :D

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

Angora Evlerinin orada çekimleri, oraya beni asla almazlar. :D Yani tanıdık yok nasıl gideyim? Hastane sahneleri Cebeci'de yapılıyordu, orası pek iyi yerler değil. :D Çankaya çekimleri var bir, oraya da ayda yılda bir gelirler yani geçen yıl öyleydi bu sezon nasıl olur bilmiyorum. :D
Bu Banu'ların evi nerede hani gecekondu da oturuyorlar ya?(b)

YıldırıM

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711

Deniz Yıldızının setine gitsem gitsem Begüm için giderim anca.:bhr:Ama bu sıcakta çekilmez.:confused: