'Beni Affet'te 6 Ayrılık!

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
63,104
Puanı
1,060
Yapımcılığını Focus Film - Nilgün Sağyaşar'ın üstlendiği,başrollerinde Şeyma Korkmaz,Tolga Akman,Ceren Yalazoğlu,Baki Çiftçi,İlkay Kayku ve Okan Şenozan gibi isimlerin bulunduğu Star Tv'nin sevilen günlük dizisi Beni Affet'ten 6 oyuncu ayrıldı.

Bu isimler Cansu karakterini canlandıran Başak Vural,Zühre karakterini canlandıran Ulviye Karaca,Mahir karakterini canlandıran Önder Atakanlı,Mahir karakterinin annesini canlandıran Şirin Giobbi,Zeynep karakterini canlandıran Sıla Saraç ve mahallede komşu Sabriye rolünü üstlenen Hande Yurtman 7.sezon finali ile birlikte diziden ayrıldı.

"Beni Affet" 8.sezon bölümleriyle Eylül'de Star'da!

esaretim-sensin-yasemin-basak-vural-kimdir-350x350.jpg

Ulviye-Karaca-kimdir-310x250.jpg

beni-affet-mahir-onder-atakanli-kimdir-350x350.jpg

1.jpg

beni-affet-dizisi-zeynep-sila-sarac-kimdir.jpg

images.jpg

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Sezon finalinden 2 ay sonra ayrılık haberlerini açmak? :A @serhatt

Ben de normal ayrıldı sandım konuya girince, maşallah ayrılalı 2 ayı geçmiş zaten. :D

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
63,104
Puanı
1,060
Sezon finalinden 2 ay sonra ayrılık haberlerini açmak? :A @serhatt

Ben de normal ayrıldı sandım konuya girince, maşallah ayrılalı 2 ayı geçmiş zaten. :D
Daha bir ay var dizinin başlamasına,her hangi bir diziye katılanların haberleri de kaç zaman önceden açılıyor da ayrılanların ki niye açılmasın :A

Reaksiyon puanı
42
Puanı
29
Yapımcılığını Focus Film - Nilgün Sağyaşar'ın üstlendiği,başrollerinde Şeyma Korkmaz,Tolga Akman,Ceren Yalazoğlu,Baki Çiftçi,İlkay Kayku ve Okan Şenozan gibi isimlerin bulunduğu Star Tv'nin sevilen günlük dizisi Beni Affet'ten 6 oyuncu ayrıldı.

Bu isimler Cansu karakterini canlandıran Başak Vural,Zühre karakterini canlandıran Ulviye Karaca,Mahir karakterini canlandıran Önder Atakanlı,Mahir karakterinin annesini canlandıran Şirin Giobbi,Zeynep karakterini canlandıran Sıla Saraç ve mahallede komşu Sabriye rolünü üstlenen Hande Yurtman 7.sezon finali ile birlikte diziden ayrıldı.

"Beni Affet" 8.sezon bölümleriyle Eylül'de Star'da!

esaretim-sensin-yasemin-basak-vural-kimdir-350x350.jpg

Ulviye-Karaca-kimdir-310x250.jpg

beni-affet-mahir-onder-atakanli-kimdir-350x350.jpg

1.jpg

beni-affet-dizisi-zeynep-sila-sarac-kimdir.jpg

images.jpg
Sıla saraç ın ayrılması imkânsız yanlış bilgidir o