Ben Onu Çok Sevdim Artık 22.00'da!

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,301
Puanı
1,060
ATV'de geçtiğimiz 2 hafta önce başlayan ve Adnan Menderes'in hayat hikayesinin anlatıldığı, başrollerinde Mehmet Aslantuğ ve İdil Fırat'ın bulunduğu Ben Onu Çok Sevdim dizisi saat değiştirdi. Daha önce 20.00'da yayınlanan dizi Kaçak dizisinin gelişiyle beraber 22.00'a alındı.

Ben Onu Çok Sevdim 3. yeni bölümüyle 24 Eylül 2013 Salı akşamı 22.00'da ATV'de!

FavoriForumum Özel

C7K3J93E6HRIiNJok273IeHN.jpg

darksaal

Emekli
Reaksiyon puanı
3,579
Puanı
910
Ben de şimdi bu konuyu açacaktım. :)

Atv diziyi Salı gününde tutarak zayıf olduğu günü daha fazla boşaltmak istememiş. Perşembe PT-2'ye alsa dizi daha iyi giderdi ama Perşembe zaten çok güçlü olduğu bir gün, bu diziye ihtiyaç yok.

Yine de final yapmaktansa son çare olarak Vadi'nin arkasına alınacağını düşünüyorum. :)

Pasham

Favori Üye
Reaksiyon puanı
225
Puanı
164
Bence kaçak için kötü olmuş çünkü tekrar vermeden ilk bölüm yayına girmiş olacak halbuki tekrarlar her zaman olumlu etki eder diziye ve tam saat 22.00 da başlıyorsa kaçak özetsiz olacak ve böylece çalıkuşuna yaramış olacak gibi geliyor.

china_shangai

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
31,942
Puanı
859
Ben de şimdi bu konuyu açacaktım. :)

Atv diziyi Salı gününde tutarak zayıf olduğu günü daha fazla boşaltmak istememiş. Perşembe PT-2'ye alsa dizi daha iyi giderdi ama Perşembe zaten çok güçlü olduğu bir gün, bu diziye ihtiyaç yok.

Yine de final yapmaktansa son çare olarak Vadi'nin arkasına alınacağını düşünüyorum. :)
vadi sonrası da çok geç olur vadi 23,30 da bitiyor

Bence kaçak için kötü olmuş çünkü tekrar vermeden ilk bölüm yayına girmiş olacak halbuki tekrarlar her zaman olumlu etki eder diziye ve tam saat 22.00 da başlıyorsa kaçak özetsiz olacak ve böylece çalıkuşuna yaramış olacak gibi geliyor.
haklısın insan bazen özeti seyrederken kendini kaptırıp devamını getırebiliyor

darksaal

Emekli
Reaksiyon puanı
3,579
Puanı
910
İlk bölüm nasıl özetli başlayacak ki. :D
vadi sonrası da çok geç olur vadi 23,30 da bitiyor
Geç ama hem Vadi'den sonra hem de boş bir saat, dizinin reytingleri artar. :)

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Pana okul gibi ... yillardir itinayla dizi nasil tutturulmazi millete anlatiyorlar. Adamlar derslik gibi yeni dizi yapip duruyorlar bravo.

Atv yatak odasina dalinca seyircisinden zilgiti yedi. dizi desen dizi degil keske adini aldatmak ne hostu yildizlarin altinda koysaydi muhafazakar PANA.

ben bukadar kotu anlatilan dönem dizisi gormedim. millet neyi izleyecek sahi. dizide ne var. esini aldattan ve bu aldatisi balanndiran bir Pana var. yazik diyorum başka bisey demiyorum. menderes anca bu kadar kotu anlatilirdi.

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,301
Puanı
1,060
Aslında dizinin bu perşembe Vadi'nin ardından tekrarı var, iyi giderse oraya alınabilir sonrasında. :)

darksaal

Emekli
Reaksiyon puanı
3,579
Puanı
910
Gelecek haftalar için dedim ben onu :)

Boş bir saat demişsin ama özellikle abde galip derviş var.
Mesajda pek net değildi. :) Bu hafta 22.00'de başlasa bile Kaçak tuttuğunda Ben Onu Çok Sevdim'in saati ileriye alınır. :)
Boş bir saat demişsin ama özellikle abde galip derviş var.
Daha başlamadı, iki dizinin seyirci havuzu da pek örtüşmüyor bana göre. :)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
açıkçası ben vadiden sonra hiçbişey izlemem açık ve net bunu da izlemem olursa ki olacağını sanmıyorum