Ben Bu Cihana Sığmazam'da Sürpriz Değişiklikler! | ATV

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,002
Puanı
1,061
BEN-BU.jpg

ATV'nin sevilen dizisi Ben Bu Cihana Sığmazam'da değişiklikler devam ediyor.

Yapımcılığını Güzel Adamlar Medya'nın üstlendiği, başrollerini Oktay Kaynarca, Ebru Özkan ve Pelin Akil'in paylaştığı yapım, reyting yarışında öne geçebilmek için iddialı hamleler yapmayı sürdürüyor. Dizinin yönetmenliğini üstlenen Onur Tan, 11. bölüm (29 Kasım) itibariyle görevini Mustafa Şevki Doğan'a devretmeye hazırlanıyor.

Öte yandan Mahinur Ergun, Yusuf Reha Alp ve Alican Yaraş'ın peş peşe diziye veda etmesinden sonra dizinin senaryosunu Ceylan Güleç, Alev Uzma ve Alphan Dikmen'den oluşan ekip devraldı.

Ben Bu Cihana Sığmazam, yeni bölümleriyle her Salı 20.00'de ATV'de!

Kaynak: Birsen A.

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,127
Puanı
1,060
Oha Onur Tan'ın yönetmenliği bırakması şok bir gelişme. Yapımcı kimliğiyle yine dizide olacak ama perde arkasında ne yaşandı da adam yönetmenlikten ayrıldı acaba?

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,630
Puanı
1,061
Oha Onur Tan'ın yönetmenliği bırakması şok bir gelişme. Yapımcı kimliğiyle yine dizide olacak ama perde arkasında ne yaşandı da adam yönetmenlikten ayrıldı acaba?
Zaten dizi başlamadan önce ilk bölümleri çekip daha sonra devredeceği yazıyordu, normal yani :A

Yalnız Mustafa Şevki Doğan hamlesi biraz riskli gibi geldi. Yeni senaristler de öyle. Dizi fena gitmiyor ama bu değişiklikler ters tepebilir.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Onur Tan zaten başladıktan bir süre sonra bırakacaktı diye biliyordun ben de. Şaşırtıcı olmadı o yüzden. :A

Yalnız dizide sürekli bir şeyleri değiştiriyorlar, bir noktada ters tepebilir gibi bu durum. :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,127
Puanı
1,060
Zaten dizi başlamadan önce ilk bölümleri çekip daha sonra devredeceği yazıyordu, normal yani :A

Yalnız Mustafa Şevki Doğan hamlesi biraz riskli gibi geldi. Yeni senaristler de öyle. Dizi fena gitmiyor ama bu değişiklikler ters tepebilir.
Aaaa bırakacağı detayını bilmiyordum.

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Yalnız dizide sürekli bir şeyleri değiştiriyorlar, bir noktada ters tepebilir gibi bu durum. :A
Hikaye sıkıcı ve düz değiştirmek istiyorlar ama dediğin gibi riskli ama bence seyirci için daha iyi böyle sıkıcı bir senaryo izlemektense değiştirsinler belki daha iyi bir senaryo ile gelirler ama sanmıyorum mafya dizilerini Racı ve Bahadır dışında kimse gizemli,aksiyonlu,komik ve efsane karakterlerle dolu yapamıyor.