ATV Ben Bu Cihana Sığmazam - Dizi Yorumları

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,082
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
vadiden kenan çoban yada selçuk yöntem olabilir edho'dan ozan akbaba olabilir dediğin gibi savaş özdemir veya başka biride olabilir edhodan
Savaş Özdemir başka bir dizide oynuyor, Dilek Taşı'nda. O olması imkansız. :A
------
Dizi'ye Cezayir Türk'ün (Oktay Kaynarca) eski bir dostu Gardaşov adlı karakter giricekmiş.

Her yerde Ozan Akbaba ismi yükseldi, ve karakter sanırım azeri olacak. Ki bu rolü Ozan Akbaba canlandırmak ister çünkü kendisinin kökenlerine ciddi bir saygısı ve merakı olduğu için.

Not : EDHO'nun sosyal medya hesapları'da BBCS'nin son gönderisini paylaşmış

Sizce Ozan Akbaba BBCS'ye katılır mı ?

@ömer karataş @serhatt @baron @batuhankaralar @Emre Ozansoy @Angelica
Büyük ihtimalle katılacak gibi ama ben kendisini Hudutsuz Sevda'ya bekliyordum. :(

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,933
Puanı
310
Ozan Akbaba geldiği takdirde ben dahil EDHO'dan 1 reytinglik kısım geri döner diziye :A

Oktay abim ne yapıp et getir Ozan'ı :)

• Beğendim

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,933
Puanı
310
Yüksek ihtimalle kadroya dahil olan yeni başrol Ozan Akbaba.

Umarım haber kaynakları doğru çıkar, bu hafta Salı BBCS'deyiz.

• Harika

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,082
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Fragmandaki sahneyi bölümün sonunda izleyeceğimizi bilsem de bir başka heyecan vardı. Bu kadar beklediğimize değdi, çok iyi giriş oldu. Çırpınırdın Karadeniz de güzel seçim. Şimdi diğerleri düşünsün. :Z
------

Şu bölümün sonuna bir fragman yada ön izleme yakışırdı Cezayir ve Emiraslan Gardaşov'lu. :(

• Beğendim

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,933
Puanı
310
Elim ayağım titredi, allah kahretsin.

Bölüm genel olarak aksiyonu bol olsa da durgundu ama son sahne herşeye bedeldir.

Tekrar kavuştular, düşünsenize 6 yıl neredeyse 7'ye yol almışsınız. Gece gündüz demeden beraberdiler, birden yok oldu. Yeniden kavuştular.

Çok güzeldi hele o müzik of of.

Bu arada en büyük alkış Oktay Kaynarca'ya. Bu işin mimarı bu. Ozan Akbaba asla EDHO'dan sonra bir diziye katılmazdı, aldığı teklifleri titizle seçerken, bir alo ile geri döndü :)