'Ben Bu Cihana Sığmazam' 1 Hafta Daha Ara Veriyor! | ATV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,298
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
1526-62681848.jpg

KYN Yapımevi imzalı ATV'nin sevilen dizisi 'Ben Bu Cihana Sığmazam' bir hafta daha ara veriyor.

Yönetmen koltuğuna Mustafa Şevki Doğan'ın oturduğu, başrolünü Oktay Kaynarca ile Ebru Özkan Saban'ın üstlendiği dizinin yeni bölümü MKE Ankaragücü - Beşiktaş (Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final) rövanş maçı nedeniyle yayınlanmayacak.

Ben Bu Cihana Sığmazam, yeni bölümüyle 7 Mayıs Salı 20.00'de ATV'de!

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,559
Puanı
280
Allah korusun, atv'de olsak ve salı günü yayınlansak ben kafayı yerdim herhalde @Alemdar. :A Ayrıca bu kadar iyi bir bölümden sonra (final yapacak bile olsa) ara verecek olması kötü, üstelik oranlarını artırmışken.
perşembe de olsa atvde olsa maça denk gelirdi yine

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,352
Puanı
410
Allah korusun, atv'de olsak ve salı günü yayınlansak ben kafayı yerdim herhalde @Alemdar. :A Ayrıca bu kadar iyi bir bölümden sonra (final yapacak bile olsa) ara verecek olması kötü, üstelik oranlarını artırmışken.
EDHO'ya yaptığı muamele'yi unuttunuz mu ? EDHO'dan 9/10 reyting alırdı ama yine de maç yayınlardı....

Keşke Show Tv'de olsaydık be :( @Emre Ozansoy @ömer karataş

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,226
Puanı
1,060
1526-62681848.jpg

KYN Yapımevi imzalı ATV'nin sevilen dizisi 'Ben Bu Cihana Sığmazam' bir hafta daha ara veriyor.

Yönetmen koltuğuna Mustafa Şevki Doğan'ın oturduğu, başrolünü Oktay Kaynarca ile Ebru Özkan Saban'ın üstlendiği dizinin yeni bölümü MKE Ankaragücü - Beşiktaş (Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final) rövanş maçı nedeniyle yayınlanmayacak.

Ben Bu Cihana Sığmazam, yeni bölümüyle 7 Mayıs Salı 20.00'de ATV'de!
14 Mayıs'ta ATV'de 7 değil. :A

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,457
Puanı
1,060
Kuruluş Osman gibi reytingler alsa maçlar A2 veya A Spor'a itelenirdi yazık. :A Final maçı da salı olursa yine ara verir en iyisi Ateş Kuşları bitiyorken cumaya kaydırıp rahatlasınlar. :A
Kuruluş da olsa dört büyüklerin maçlarının diğer kanallara itelemezler. :A

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram