Ben Bilmem Eşim Bilir Sezon Finali Yapmadı! Yeni Sezonda da Devam!

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
ozelhaber.gif

Kanal D'nin geçtiğimiz yıl yaz ekranı için hazırladığı, ancak daha sonra aldığı iyi reytinglerle kışın da devam eden programı Ben Bilmem Eşim Bilir yeni sezonda da tam gaz devam!

Program'ın daha önce sezon finali yapacağı açıklanmıştı ama programın yeni fragmanı çıktı bile.

Şimdilik Pazar ve Pazartesi akşamları 20.00'de ekrana gelen yarışma, "Hep beraber sezonun ilk arabası için", "yeni sezon yeni bölümler" sözleri ile fragman yayınladı.

Fragmanda görüldüğü gibi, yeni oyunlar ile karşımıza çıkan programın nasıl bir reyting çizelgesi çizeceği merak konusu.

Görünen o ki, program yeni sezonda da devam edecek. Ancak geçtiğimiz sezon sonuna doğru yıpranan ve düşüş yaşayan programı Kanal D PT1`de mi yoksa PT2`de mi devam ettireceği merak ediliyor
.

İşte o fragman:

http://www.kanald.com.tr/benbilmemesimbilir/Video/15-16-Eylul-Fragman/20034

ben
bilmem
eşim bilir

Yeni Bölümüyle Pazar-Pazartesi 20.00'de Kanal D'de!

awww.haftalikhaber.com_wp_content_uploads_2013_03_ben_bilmem_esim_bilir_1.png

Ekli dosyalar

• awww.haftalikhaber.com_wp_content_uploads_2013_03_ben_bilmem_esim_bilir_1.png
    awww.haftalikhaber.com_wp_content_uploads_2013_03_ben_bilmem_esim_bilir_1.png
    312.2 KB · Hit: 367

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Biraz ara versinler artık. Aralıksız devam ediyor ve reytinglerde de düşme var. :)

Son düzenleme:

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,635
Puanı
1,060
kanald bukadar yeni ve iyi dizisi varken eşim bilir'i pazar-pazartesi'ye koydu aldığı reyting 3-4 arası,merhamet'i çarşamba'ya koydu aldığı reyting 3-5 arası ?

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
kanald bukadar yeni ve iyi dizisi varken eşim bilir'i pazar-pazartesi'ye koydu aldığı reyting 3-4 arası,merhamet'i çarşamba'ya koydu aldığı reyting 3-5 arası ?
Yeni diziler gelene kadar böyle yapıyordur. Direkt PT2`de başlatsa dizinin reytingleri kötü olur? Hem öncesine film koyacağına 20.00`de başlatmak mantıklı değil mi?

Bana sorarsanız Ben Bilmem Eşim Bilir KMOİ gibi haftanın 2 günü falan PT2`de yayınlansa çok iyi olur. :)

Pazar, Pazartesi, Çarşamba boşalacak zaten bu günler malum. :)

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,635
Puanı
1,060
Yeni diziler gelene kadar böyle yapıyordur. Direkt PT2`de başlatsa dizinin reytingleri kötü olur? Hem öncesine film koyacağına 20.00`de başlatmak mantıklı değil mi?

Bana sorarsanız Ben Bilmem Eşim Bilir KMOİ gibi haftanın 2 günü falan PT2`de yayınlansa çok iyi olur. :)

Pazar, Pazartesi, Çarşamba boşalacak zaten bu günler malum. :)
sence bi diziyi 20:00 başlatıp iki-üç hafta sonra saatini değiştirip 22'ye alma veya hem saat hemde gününü değiştirmek diziyi kötü etkilemez mi madem değiştireceksin neden başlatıyosun o saatte? bence dizi eğer yeni sezonda pt2 devam edecekse o zaman başlatması lazım ki sonra kötü etkilenmesin :)

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
sence bi diziyi 20:00 başlatıp iki-üç hafta sonra saatini değiştirip 22'ye alma veya hem saat hemde gününü değiştirmek diziyi kötü etkilemez mi madem değiştireceksin neden başlatıyosun o saatte? bence dizi eğer yeni sezonda pt2 devam edecekse o zaman başlatması lazım ki sonra kötü etkilenmesin :)
Bence direkt PT2`de başlarsa kötü başlar. PT2`de önünde sağlam bir yapım olmalı ki, başlaya bilsin.

Neden direkt PT2 yapsın ki? Önüne film koymaktansa diziyi yayınlar. Prime Time en verimli dilim. :)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Of ya bitmesi daha doğru olurdu bence. Alacağı reyting 3-4 civarı olur. Yeni dizilerini ne yapacak Kanal D. Turşusunu mu kuracak?

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,635
Puanı
1,060
Bence direkt PT2`de başlarsa kötü başlar. PT2`de önünde sağlam bir yapım olmalı ki, başlaya bilsin.

Neden direkt PT2 yapsın ki? Önüne film koymaktansa diziyi yayınlar. Prime Time en verimli dilim. :)
zaten kötü başlayacak pt1'de olsa bile sonra pt2'ye alınacak ve daha da düşecek

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
yakında yayından kaldırılma haberini alırız

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Pt2`de 5 reyting alırsa Kanal D devam ettirir. :)
İyide program 3 saat sürüyor. Bitmesi 2'yi falan bulur pt2'de. O zaman reytingleri de düşer. Devam ederse pt2'de devam eder gibi. Belki de Kanal D geçen kış reytinglerinin yükselmesine güvenip devam ettirmeyi düşünmüştür ama yine de yanlış karar bence. Sezon finali yapmalıydı.