Behzat Ç. Sevenler Sokağa İndi!

darksaal

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
3,579
Puanı
910
[h=2]'Behzat Ç.' hayranları Kızılay'da bir araya gelerek sloganlar eşliğinde diziyi izledi.[/h][FONT=verdana,arial,helvetica,sans-serif]'Behzat Ç.' hayranları Kızılay'da bir araya gelerek sloganlar eşliğinde diziyi izledi.

Ankara polisiyesinin dün geceki bölümü, sevenleri tarafından ''Behzat'a uzanan eller kırılsın'' sloganları eşliğinde Kızılay'da izlendi.

'Behzat Ç.' dizisi sevenleri Başkent'in merkezi Kızılay'da bir araya gelerek dizinin bu haftaki bölümünü izledi.

Kızılay Yüksel Caddesi'nde toplanan kalabalık grup, Çankaya Belediyesi'nin kurduğu dev ekranda diziyi kaldırımlara oturarak izledi.

Etkinliğe katılan Çankaya Belediye Başkanı Bülent Tanık, halkın ilgi gösterdiği kültür sanat etkinlikleri arasında 'Behzat Ç.'nin çok özel bir yer tuttuğunu ifade ederek, dizinin yarattığı sevgi ortamının değerli olduğunu söyledi.

Tanık, şöyle devam etti:

''Halkın içinden, halkın nabzını tutan bir dizi olduğunu düşünüyorum. 'Behzat Ç.' ile ilgili son günlerde yaşanan çeşitli polemikleri kayda değer bulmuyorum. Asıl olan vatandaşın ilgisi ve sahiplenmesidir. Onu da her yerde görüyoruz. Yurttaşın her yerde ilgiyle izlediği bir dizi ve görsel sanat şöleni. Her şeyin ötesinde bir Ankara polisiyesi. Ankara'ya sahip çıkmak adına Ankara polisiyesine sahip çıkmak gerektiğini de düşünüyorum.''

Etkinliğin düzenleyicilerinden Raşit Ünver de MHP Tekirdağ Milletvekili Bülent Belen tarafından diziye ilişkin 3 kez Meclis'e önerge sunulduğunu hatırlattı. Ünver, ''Biz de internet üzerinden kitlelere ulaşmaya çalıştık. Amacımız dizinin sevenleri olarak sessiz bir tepki göstermek'' diye konuştu.

'Behzat Ç.' sevenleri, dizinin reklam aralarında ''Behzat'a uzanan eller kırılsın'', ''Ankara uyuma, 'Behzat Ç.'ne sahip çık'' sloganları da attı.
[/FONT]

kvp1905

Banlı
Reaksiyon puanı
9
Puanı
0
çok abertıyor bu medya bu dizinin o kadar izleyicisi yok taş çatlasın 100. Bin 250 bin arasındadır Türkiye genelinde. He tabi o küçük azınlığın hepsi internet kullanan olunca bu dizi nette çok izleniyor görünümü oluyor :p

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
çok abertıyor bu medya bu dizinin o kadar izleyicisi yok taş çatlasın 100. Bin 250 bin arasındadır Türkiye genelinde. He tabi o küçük azınlığın hepsi internet kullanan olunca bu dizi nette çok izleniyor görünümü oluyor :p
Küçük azınlık gir bakalım sözlüklere anlarsın küçük mü büyük mü?

kvp1905

Banlı
Reaksiyon puanı
9
Puanı
0

Küçük azınlık gir bakalım sözlüklere anlarsın küçük mü büyük mü?

sözlükde behzat ç hayranları dediğin kaç kişidir ki 40 bin 50 taş çatlasın.. Zaten benim dediğimde o küçük azınlık interneti hep kullananlar olunca internette çok izleniyor görünümü oluyor. Zaten dizi siteline baktığımda 5 bini geçemiyor bu dizi :D

50 bin - 75 milyon
sence hangisi küçük azınlık ?

B

ByaLi38

Kardeş Birer KVP Traftarı olarak söylüyorum Behzat Ç.yi neden kıskaca alıyorsun anlamadım seveni baya çok şahsen ben kayserili olarak severek izliyorum sonradan keşfetsemde adam gibi izlemeyi bilmek lazım ben bunu anladım.

- - - Ekleme - - -

Startv.com.tr'de Behzat Ç. Bölüm İzlenme Oranı 100 bin ile 300 bin arası değişiyor.

adam4

Favori Üye
Reaksiyon puanı
36
Puanı
169
kvp1905 yine çok iyi sallamış 5 reytin alan dizi 250.000 TL kazanır diyen arkadaşım;
Behzat Ç. belki çok iyi reytingler almıyor ama İnternette izleyeni o kadar çokki.Sadace Star'ın web sitesinde her bölümü 200.000'den fazla izleniyor buda sadece web site.
Ayrıca diziyi izlemiyorsun bari yorum yapma çok komik duruma düşüyorsun. :)