ATV Bedel - Dizi Yorumları

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Bu dizi ve alaobora ATV genel müdürünü yedi)) @Cengo ve @denizz19 birlikte calisinca neler başarıyor))))

İşte o atama açıklaması:

Turkuvaz Medya Grubu Görsel Medya tarafında yürütülen reorganizasyon ve yeniden yapılanma çalışmaları doğrultusunda, halen ATV Genel Müdürü olarak görev yapan Sayın Adem Gürses, Görsel Medya İcra Kurulu Başkan Yardımcılığı görevine,
Grubumuzda Mali İşler Grup Başkanı olarak görev yapan Sayın Metin Ergen ise, ATV Genel Müdürlüğü görevine, terfi etmişlerdir.

Sayın Adem Gürses ve Sayın Metin Ergen’e bugüne kadar gösterdikleri başarılı çalışmalar nedeniyle teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.
Grubumuza yeni katılan Sayın Hilmi Hülür ise bundan böyle Mali İşler Grup Başkanlığı görevini üstlenecektir. Bu vesileyle kendisine hoş geldin der, başarılı çalışmalar dilerim.

Serhat Albayrak
İcra Kurulu Başkanı

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Haftalardır izleyemiyorum. Yoğunluktan dolayı kaldı. :D

Sami şirketin hisselerini paylaştırıyordu. Ali'ye de %25 pay vermişti. Orada bitti. O bölümde kaldım. Yazın devam ederim belki @ozgur2113 :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Benim 4 reyting alan dizilerim yayından kalktı senin Sedef'inin 2 reytinglik dizisi devam ediyor şanslısın. :A

Reytinge göre dizi izlemiyorum tabii ki seni kışkırtmak için demiştim. :A
Ona da fark-ı Sedef diyoruz işte. :A Kalite akıyor diziden. :A

Biliyorum ama boşuna uğraşma bence. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Sedef'in yatsın kalksın NTC Medya ve ATV'ye şükretsin bence. :A

Romantik komediye yakışıyor Sedef, diğer dizisi mutlaka romantik komedi dizisi olmalı. :D
Bence NTC atv'ye şükretsin Diğer Yarım da Bedel de 2 reytingle o kadar bölüm devam etti. Atv'nin NTC ile arası iyi sanırım. :A

Bence de güzel bir romantik komedide oynasın. :Z

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Bence NTC atv'ye şükretsin Diğer Yarım da Bedel de 2 reytingle o kadar bölüm devam etti. Atv'nin NTC ile arası iyi sanırım. :A

Bence de güzel bir romantik komedide oynasın. :Z
O zaman Sedef'in ATV ile NTV'nin arasının iyi olmasına şükretsin. :A

Hayırlısı bakalım. :A