Beşiktaş, Karius için Liverpool İle Anlaştı!

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Hhah Aaa adamı sayıklaya sayıklaya uyudunuz bir sürü mesajınız var @MasacRE- @Maskeli Fedai :A :A :A
Kuru iftira, kumpas, montaj. :A Kınıyorum seni. :A Ben anca küfür ederken sayıklarım o manken bozmasını :A

Biz Kıvanç reyizin tarafındayız :A

5b81ada166a97cdd5e672ee1

Son düzenleme:

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,678
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
sadece şu şampiyonlar liginde oynadı kaleci defans uyumsuz beşiktaş çekirge 1 sıçrar iki sıçrar üçüncü yakalanır beşiktaş fenerin kovduğu oyuncularıyla kurtuldu şuanda fener her kötü oynadığı maçı kaybediyor beşiktaşın puanı 1 di fenerbahçe gibi şanşız olsalar @xemrexxx @Bully

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Aaa gerçekten benziyor ayoll :A :A :A

qurezmanın papucu dama atılabilir :A :A :A
Siz kadınların futbol anlayışı genellikle böyle işte, kim daha yakışıklıysa onu tutayım, ne kadar nankörce. ss Quaresma ne katkılar verdi size, bi çırpıda pabucunu dama atabiliyorsun :A Karius mudur nedir iyice nefret ettim ondan şu an :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Siz kadınların futbol anlayışı genellikle böyle işte, kim daha yakışıklıysa onu tutayım, ne kadar nankörce. ss Quaresma ne katkılar verdi size, bi çırpıda pabucunu dama atabiliyorsun :A Karius mudur nedir iyice nefret ettim ondan şu an :A
Hhaha bir qurezmayı biliyordum zaten bizim takımdanda :F Aaa foto çekilince Canerdi sanırım gerçi adamın benden sonra hayatı kötü gitmiş :A :A :A

Ama 1.favorim Ronaldom yurt dışından bir onu zaten doğru düzgün tanıyorum :A :A :A

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,146
Puanı
560
Güzel transfer hele ki son hatasından dolayı piyasası düşmüşken türkiyeye getirebilmek daha da güzel kairus Beşiktaşa çok durmaz ama tekrar parlayacağı yer Beşiktaş olabilir yani hem yerinde hemde gelecekse kazanç sağlanacak bir transfer Tebrikler Beşiktaş yönetimine.