Beşiktaş - Genel Sohbet & Transfer Konusu | ⭐️⭐️⭐️

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
3 oyuncu açısından dedim kale zaten Türk Kenan Dalih var Rıdvan da oynar arada bir de bekleyen Topal yani kurala rahat uyarız demek istedim
Batşuayi, Ghezzal, Teşeyra, Larin/Nkoudou, Josef, Rosier ve Vida ile 7 tane yer gitti zaten. Görünen o ki Rıdvan, Nsakala'yı kesemeyecek. Bu durumda Mert ve Salih kesin şekilde 11'de, senin 3. kişiyi bulman lazım ki yukarıdaki 7'liyi bozmak zorunda kalma. Kaan Ayhan veya diğer bir deyişle yerli stoper kesinlikle transfer edilmek zorunda.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,395
Puanı
710
Batşuayi, Ghezzal, Teşeyra, Larin/Nkoudou, Josef, Rosier ve Vida ile 7 tane yer gitti zaten. Görünen o ki Rıdvan, Nsakala'yı kesemeyecek. Bu durumda Mert ve Salih kesin şekilde 11'de, senin 3. kişiyi bulman lazım ki yukarıdaki 7'liyi bozmak zorunda kalma. Kaan Ayhan veya diğer bir değişle yerli stoper kesinlikle transfer edilmek zorunda.
Rıdvanı isterse oynatır ki zaten full Nskala oynamaz bu kadro banko aynı kalmayacak. Kenan'ın da ben az süre alacağını düşünmüyorum. Stoper gerek zaten orası kesin. Ancak Kaan olmazsa illa yerli diye kötü veya şüpheli oyuncu almak zorundadır değiliz.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Rıdvanı isterse oynatır ki zaten full Nskala oynamaz bu kadro banko aynı kalmayacak. Kenan'ın da ben az süre alacağını düşünmüyorum. Stoper gerek zaten orası kesin. Ancak Kaan olmazsa illa yerli diye kötü veya şüpheli oyuncu almak zorundadır değiliz.
Sergen Yalçın, İsterse Oğuzhan'ı kalede de oynatır, konu bu değil ki. 50 maçın 40 tanesine Nsakala çıkar, bunlar da ŞL ve TSL maçları olur, yani kendisinin yükünü hafifletecek bir futbolcu olmayacak. Kenan da hiçbir maça 11 başlayamaz, sürekli sonradan girer. Kötü veya şüpheli oyuncu almak zaten zorunda değiliz.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,395
Puanı
710
Sergen Yalçın, İsterse Oğuzhan'ı kalede de oynatır, konu bu değil ki. 50 maçın 40 tanesine Nsakala çıkar, bunlar da ŞL ve TSL maçları olur, yani kendisinin yükünü hafifletecek bir futbolcu olmayacak. Kenan da hiçbir maça 11 başlayamaz, sürekli sonradan girer. Kötü veya şüpheli oyuncu almak zaten zorunda değiliz.
Ben de onu bahsediyorum kötü oyuncu almak zorunda değiliz. Kaan olmazsa illa yerli diye bir zorunluluk olmamalı yoksa daha fazla yerli oyuncu sana daha rahat imkan sağlar.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Ben de onu bahsediyorum kötü oyuncu almak zorunda değiliz. Kaan olmazsa illa yerli diye bir zorunluluk olmamalı yoksa daha fazla yerli oyuncu sana daha rahat imkan sağlar.
Bildiğim kadarıyla stoper alıp transfer defterini kapatacağız. Bu son transfer %100, mutlak ve kesin bir biçimde yerli olmak zorunda. Başka çare ve ihtimal mümkün değil.

• İlginç

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Aboubakar'dan sonra Batshuayi birkaç adım gerileme demek. Aboubakar'daki sırtı dönük oyun, bağlantı oyunu yok Batshuayi'de. Arkasında oynayacak olan Teixeira'da ikinci forvet tarzı bir adam. Teixeira varken ön tarafa bağlantı oyunu güçlü bir forvet almak daha mantıklı olurdu. TS'nin Cornelius'u aldığı gibi ki hatta Djaniny de o şekil oynayabiliyor. Yanlış profile gitti bence Beşiktaş.

Kaan Ayhan keza üçlü stoper oynama alışkanlığı olan, defansif orta saha da oynayabilen biri ama iki stoperden biri olunca sırıtıyor bunu Milli Takım'da gördük. Yerli olması ve birçok pozisyonda oynayabilmesi çok güzel ama iki stoperden biri olarak değerlendirilmemeli bence.

İyi bir planlama yokmuş gibi geliyor bana Beşiktaş'ta.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,395
Puanı
710
Aboubakar'dan sonra Batshuayi birkaç adım gerileme demek. Aboubakar'daki sırtı dönük oyun, bağlantı oyunu yok Batshuayi'de. Arkasında oynayacak olan Teixeira'da ikinci forvet tarzı bir adam. Teixeira varken ön tarafa bağlantı oyunu güçlü bir forvet almak daha mantıklı olurdu. TS'nin Cornelius'u aldığı gibi ki hatta Djaniny de o şekil oynayabiliyor. Yanlış profile gitti bence Beşiktaş.

Kaan Ayhan keza üçlü stoper oynama alışkanlığı olan, defansif orta saha da oynayabilen biri ama iki stoperden biri olunca sırıtıyor bunu Milli Takım'da gördük. Yerli olması ve birçok pozisyonda oynayabilmesi çok güzel ama iki stoperden biri olarak değerlendirilmemeli bence.

İyi bir planlama yokmuş gibi geliyor bana Beşiktaş'ta.
Bu işin bir de fiyat boyutu var hocaya da sorulup kulüp için en uygunu alınmaya çalışılıyor. Kaan Sassuolo'da 4 lü defansla çok oynadı. Milli takımda zaten son turnuvada herkes kötüydü.

• Beğendim
Reactions: HeisenBerg

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,662
Puanı
860

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Ben Sergen hocanın Ozan Tufan'ı çok istediğini duydum. Ozan da takımda gördüğü muameleden dolayı oraya gitmeye sıcak bakıyormuş ama Ali Koç ondan bonservis beklentisi olduğu için izin vermiyormuş.
Sevmediğim ne kadar adam varsa talibiz, harika. Sergen hoca, hakemleri baskı altına almak için istiyor herhâlde Ozan'ı.

• Güldürdün

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Yeter kardeşim yeter, Fenerbahçe'den takım kuracaksınız, Ozan Tufan'ı istiyorlarmış bir de. Takımın tamamı eskiden Fenerbahçe'de oynayan oyunculardan oluşacak bu gidişle. :A

• Sinir Bozucu

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Yeter kardeşim yeter, Fenerbahçe'den takım kuracaksınız, Ozan Tufan'ı istiyorlarmış bir de. Takımın tamamı eskiden Fenerbahçe'de oynayan oyunculardan oluşacak bu gidişle. :A
Hepsine şampiyonluk tattırmak istiyoruz. :A

• Güldürdün
Reactions: Araf and Gerekli24