Beşiktaş - Antalyaspor | Süper Lig 21-22 Sezonu - 24. Hafta Maçı

Maç nasıl sonuçlanır?

• Berabere biter.

Oy: 0 0.0%
  • Antalyaspor kazanır.

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    1
  • Anket kapatılmış .

Gerekli24

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
images (4) (6).jpeg

Beşiktaş ligin 24. haftasında evinde Antalyaspor'u konuk ediyor.

Saat: 19.00
Stadyum: Vodafone Park
Hakem: Abdulkadir Bitigen (Orta), Özgür Yankaya (VAR)
Yayın: Bein Sports 1 HD

İLK 11'LER

BEŞİKTAŞ: Ersin, Necip, Vida, Montero, Rosier, Pjanic, Can, Rıdvan, Emirhan İlkhan, Teixeira, Batshuayi

ANTALYASPOR: Boffin, Naldo, Doğukan, Güray, Poli, Fredy, Fernando, Ndao, Adriano, Bünyamin, Veysel

Mücadele hakkındaki yorumlarınızı buradan yapabilirsiniz.

Gerekli24

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Hangi 2 maçı izleyeyim? @Gerekli24

Beşiktaş
Göztepe
Leicester

🤔🤔
Taraftar bence kendi maçını izlemeli çünkü ister istemez farklı havada oluyor ama sıradan bir futbolsever Leicester. Sen de bence daha çok genel bir futbolsever gibisin o yüzden Leicester uygun :A

• Beğendim
Reactions: DarkLegenD

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Taraftar bence kendi maçını izlemeli çünkü ister istemez farklı havada oluyor ama sıradan bir futbolsever Leicester. Sen de bence daha çok genel bir futbolsever gibisin o yüzden Leicester uygun :A
Önder Karaveli hocamın genç düşmanlığı, Göztepe'nın çıkışı ve Çağlar'ın performansı beni üçlemde(?) bıraktı. Çağlar bu sezon iyi değil, ne durumda onu merak ediyorum. Göztepe maçından feragat edeceğim sanırım...

Gerekli24

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Önder Karaveli hocamın genç düşmanlığı, Göztepe'nın çıkışı ve Çağlar'ın performansı beni üçlemde(?) bıraktı. Çağlar bu sezon iyi değil, ne durumda onu merak ediyorum. Göztepe maçından feragat edeceğim sanırım...
Artık kadroya da almıyor Serdar'ı Vida'dan da kurtulmama ihtimalimiz var. Bir de artık Necip stopermiş anlaşılan yine stoper almayacağız. Serdar da yedek kalacak. Artık gelecek sezon bedavaya gider :A Neyse biz Vidayı tutacağız bu daha önemli.

• Güldürdün

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Adriano 11'de. Antalya'da dizilim de güzel. Fredy daha serbest pozisyonda. Acayip saracak maç.

• Sinir Bozucu

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
Artık kadroya da almıyor Serdar'ı Vida'dan da kurtulmama ihtimalimiz var. Bir de artık Necip stopermiş anlaşılan yine stoper almayacağız. Serdar da yedek kalacak. Artık gelecek sezon bedavaya gider :A Neyse biz Vidayı tutacağız bu daha önemli.
Joker diye diye adamı başımıza çıkardılar. :A 90 dakika boyunca maruz kalmak çok yorucu. :( Yerden pas atmaya çalışırken topu havaya kaldırıyor ve takım arkadaşının topu kontrol edememesine sebep oluyor... Çok kalas ya. Serdar nasıl daha kötü bir futbolcu olabilir aklım almıyor. Zaten hiçbir hedefin yok. Hedefsiz bir takımla ve tecrübesiz oyuncularla bile 2 veya 3. olamıyorsan kapat dükkanı gidelim ya.

Gerekli24

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Joker diye diye adamı başımıza çıkardılar. :A 90 dakika boyunca maruz kalmak çok yorucu. :( Yerden pas atmaya çalışırken topu havaya kaldırıyor ve takım arkadaşının topu kontrol edememesine sebep oluyor... Çok kalas ya. Serdar nasıl daha kötü bir futbolcu olabilir aklım almıyor. Zaten hiçbir hedefin yok. Hedefsiz bir takımla ve tecrübesiz oyuncularla bile 2 veya 3. olamıyorsan kapat dükkanı gidelim ya.
Anlamadığım bu adam Ajax maçına çıktı ve eline yüzüne bulaştırmadı diğer maçlar da kötü değildi ne yapması gerekiyor veya Necip Vida bundan farklı ne yapıyor? Ben söyleyeyim. Bir sürü hata.

• Beğendim

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
Anlamadığım bu adam Ajax maçına çıktı ve eline yüzüne bulaştırmadı diğer maçlar da kötü değildi ne yapması gerekiyor veya Necip Vida bundan farklı ne yapıyor? Ben söyleyeyim. Bir sürü hata.
Aynen öyle. Haller ile güreş tutan adam TSL'de mi çuvallayacak?.. Ha dersin ki "Serdar'ı ve diğerlerini kupa maçına saklıyoruz" o zaman başımın üstünde yerin var. Ama böyle bir açıklama da göremedim ben.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Ghezzal'ın az önce Doğukan'ın bileğine bastığı pozisyon kırmızının sözlük anlamı.

Gerekli24

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Larin niye oynamıyor böyle harcıyor işte oynamıyor. Batshuayiden çok bir farkı yok o en azından çaba sarf ediyor.

Bütün tuşlara bastı hoca maçta resmen ama yine gol atamadık.

Hakem de pozisyonlara hiç bakmıyor. Kim yerde hemen çalayım. El pozisyonlarına bir şey diyemeyeceğim. Çünkü hiçbir şey anlamadım.
Ghezzal'ın az önce Doğukan'ın bileğine bastığı pozisyon kırmızının sözlük anlamı.
Sarı buçuk verilebilir.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
Günlerce "Bilet alın, maça gelin ühühühühüh" diye ağlayıp şu futbolu izletmek ne lan? 30bin kişinin önünde sürekli ama sürekli ön direğe doğru kullanıyorsun korneri. 1 kişi bile çıkıp demiyor mu "Hocam, korner kullanırken başka taktikler kullansak olmaz mı?" 1 kişi ya, sadece 1 kişi. Bu hocanın çalıştırdığı u19'dan, ubilmemkaç'tan da hiçbir şey olmaz.

Emirhan, Serdar ve Montero aynı anda sahada olmadığı sürece -kupa maçları hariç- bu sezon bir daha bu takımın maçını izlemeyeceğim.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
İstanbul takımları ilk 4'ü almamak için kendi aralarında özel bir mutabakat sağlamış gibiler. Kime fırsat çıksa tepiyor. :A