Beşiktaş 2-2 Trabzonspor| STSL 2019 - 2020 Sezonu 23. Hafta Maçı | Yorum ve Sohbet Konusu

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Koskoca teknik direktörler bunun farkında değil mi bilmiyorum ama futbolda değişmez birkaç kuraldan biri şudur: "Öne geçtiğin zaman geriye çekilirsen golü yersin." bu kadar basit. Golü kutlarken söylemiştim bunu ve dediğim de çıktı. Tempoyu düşürüp kalitesiz hızlı hücum oyuncularının ayağına bakarsan gol atamazsın. 2-1'den sonraki hızlı atak şansları TS'nin elinde olsa hepsini atardı. Rüzgarı arkana alıp oyunu domine etmeye devam etmen gerekirken topu rakibe bırakıyorsun. Olacak iş değil.

Bu maç ile birlikte BJK'nin şampiyonluk şansı biraz daha azaldı.

• İlginç
Reactions: Tolstoyevski

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
8-3 bitecek 2-2 bitti, futbol da böyle bir oyun işte :A Atamayana atarlar. Beşiktaş kazansa yarışa tutunacaktı ve bence Trabzon o moral bozukluğuyla kopacaktı. Bu skorla Beşiktaş koptu diyebiliriz artık. Hüseyin Çimşir adına şanslı maç. Ekuban varsa oynar, Guilherme'den olmaz :A

Bu maçlık Derin GS - Yusuf Fahir Baba işbirliği başarıyla tamamlandı, yarın kozları paylaşma zamanı :A

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,294
Puanı
1,060
Bu Sörloth tam buz adam ya. İyice domine koydu lige. :(

Yarın Galatasaray'ı yenip yeniden yarışa girmemiz gerek. :)

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Güzel maç olduğunu, fakat Uğurcan Çakır'ın performansının daha güzel olduğunu ve acıdır ki yarın FB vs GS maçında bu futbolun 1/10'ini bile göremeyeceğimizi belirtmekte fayda var.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Kazanmamaları daha iyi. İnan bana. Çok sağlam oynuyorlar ve daha 11 hafta var. Bizimle aramızda sadece 3 puan fark olacaktı kazansalar. İyi oldu, iyi oldu. :D Biz yenelim, Trabzon illa ki puan kaybedecektir yine. :A

Beraberlik de gayet iyi skor bizim açımızdan ama kaybetmeleri çok daha iyi olacaktı, bir maç eksikleri olduğu için böyle düşünüyorum aslında biraz da. Bu arada bence çok sağlam oynamıyorlar ya, bireysel performanslar üzerinden yürüyorlar özellikle son birkaç maçtır.

Şimdi bu maçın berabere bitmesi, yarınki maç için bizim takımı “yenilmesek yeterli” psikolojisine sokacak bence. Bu yüzden yine hem çok tatsız bir derbi izleyeceğiz, hem de bizim takım gol atmak yerine yememek adına oynayacak bence.

• Beğendim
Reactions: S.G.A.T.

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Beraberlik de gayet iyi skor bizim açımızdan ama kaybetmeleri çok daha iyi olacaktı, bir maç eksikleri olduğu için böyle düşünüyorum aslında biraz da. Bu arada bence çok sağlam oynamıyorlar ya, bireysel performanslar üzerinden yürüyorlar özellikle son birkaç maçtır.

Şimdi bu maçın berabere bitmesi, yarınki maç için bizim takımı “yenilmesek yeterli” psikolojisine sokacak bence. Bu yüzden yine hem çok tatsız bir derbi izleyeceğiz, hem de bizim takım gol atmak yerine yememek adına oynayacak bence.
İnşallah beklenildiği gibi iki tarafın da risk almadığı bir maç olmaz. İçinde Galatasaray olan derbiler gerçekten zevksiz oluyor son yıllarda. Bu kez umutluyum. Gol atabilirsek ilk başlarda farklı bir maç olur.

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
Ben kazandım pek üzülmüyorum beklediğim sonuctu 90+ ya taşınması sürpriz oldu atan tutan iyi olunca kaybetmen zor
Beşiktaş'ı isteği ve arzusu için tebrik ediyorum aynı gayreti başakşehir maçında gosterselerdi böyle olmazdı..

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Beşiktaş mı iyi oynadı yoksa Trabzon mu haddinden fazla geriye yaslandı acaba :D

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,612
Puanı
860
Ünal hocanın gittiği günden beri oynadığımız şansa bala oyun bir yerde patlayacak ama nerde onu kestiremiyorum. Kenardaki herif sadece tahtaya isim yazsın yeter oyuncular zaten kendileri bir şey yapıyor.