Beşiktaş 0-4 Giresunspor | Süper Lig 21-22 Sezonu - 14. Hafta Maçı

Maç nasıl sonuçlanır?

• Berabere biter.

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    5
  • Anket kapatılmış .

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
@Gerekli24 konuyu açtığına pişman olmuştur...

Üzüldüm BJK adında. Kaç haftadır kötü gidiyor. Giresunspor'a böyle bir farkla yenilgi beklemiyordum. Son şampiyon olup böyle kötüye gidişat büyük takımlara yakışmıyor.

• Sinir Bozucu
Reactions: xdragxx

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Sene başında 35 puan farkla şampiyon olacak sandığımız takımın başına gelene bak. :A

Bizim takım da pek farklı değil tabii de biz alışığız zaten. :A

Gerekli24

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Pozisyonun kolun açık olup olmamasıyla alakası yok, o değerlendirme dışı bir konu.

Penaltıya kadar top yüzü göremedi adamlar. 🤭
O da ayrı bir değerlendirme.

Giresun’dan da kendi evinde 3 yemezsin be… Bu kadroyla hem de. Neden bu ligde şampiyon olan takımlar ertesi sezon düdüğü başı dağıtıyor anlamıyorum. GS son şampiyon olduktan sonraki sezon o kadroya rağmen dağıldı. Başakşehir desen şampiyon olduktan sonra küme düşmemeye oynadı… Şimdi de Beşiktaş.

Ama bence Sergen Yalçın gönderilmemeli, uzun vadeli bir planlamada illa ki böyle başarsız dönemler olur. Sanki Sergen olmasa her sezon şampiyon olunuyormuş gibi.

O değil de biz bu takıma da yenildik Ya ona yanarım…
Takımın psikolojik sorunu var penaltı kırmızı kart kaleci hatası her şey oldu. Takım da saldı. Takım psikolojik süreci en kötü şekilde yürüttü. Şu maç Giresun değil de amatör takım olsa yine 4 atardı

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com

Takımın psikolojik sorunu var penaltı kırmızı kart kaleci hatası her şey oldu. Takım da saldı. Takım psikolojik süreci en kötü şekilde yürüttü. Şu maç Giresun değil de amatör takım olsa yine 4 atardı
Alakası yok işte.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,387
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com

Benim tanıdığımda Beşiktaş kongre üyesi olmak istiyor @Gerekli24

Gerekli24

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710

Üzüldüm BJK adında. Kaç haftadır kötü gidiyor. Giresunspor'a böyle bir farkla yenilgi beklemiyordum. Son şampiyon olup böyle kötüye gidişat büyük takımlara yakışmıyor.
Takım maçta bir kötü gidince dağılıyor hemen. Artık şuna emin oldum ilk galibiyeti almak bu süreçte çok zor çünkü takım aşırı kırılgan ve bunda her gün daha da kötü oluyor. Bugün kim oynarsa oynasın yenerdi bizi bu durumlarda.

• Beğendim
Reactions: Dosi

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060

Sabıııııııır.
Bir ara sana Fenerbahçe Bjk tarihini iyice anlatmam lazım böyle olmayacak...

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: 12.Adam and Dosi

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,387
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Sabıııııııır.
Bir ara sana Fenerbahçe Bjk tarihini iyice anlatmam lazım böyle olmayacak...
Fenerbahçe’ye sabretmiyorsun @xdragxx
------

Giresun’dan da kendi evinde 3 yemezsin be… Bu kadroyla hem de. Neden bu ligde şampiyon olan takımlar ertesi sezon düdüğü başı dağıtıyor anlamıyorum. GS son şampiyon olduktan sonraki sezon o kadroya rağmen dağıldı. Başakşehir desen şampiyon olduktan sonra küme düşmemeye oynadı… Şimdi de Beşiktaş.

Ama bence Sergen Yalçın gönderilmemeli, uzun vadeli bir planlamada illa ki böyle başarsız dönemler olur. Sanki Sergen olmasa her sezon şampiyon olunuyormuş gibi.

O değil de biz bu takıma da yenildik Ya ona yanarım…
Ben maçta 4 gol olur dedim 2-2 demiştim 0-4 bitti

Son düzenleme:

Gerekli24

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Hüseyin Göcek seni unuttum sanma rezil bir hakemsin şu maç kafa kafaya gitse herkes seni konuşurdu. Eyyam vs demiyorum hakemliği beceremiyorsun Halis gibi bırakman lazım.