Beş Kardeş, Bu Haftaya Özel 23.30'da!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
64,105
Puanı
1,061
thumbnail_1436804010.jpg

Kanal D'nin sevilen dizisi Beş Kardeş, tekrar saat değiştirdi!

Başrollerini Serkan Keskin, Nadir Sarıbacak, Tansu Biçer, Osman Sonant, Fatih Artman, Nihal Yalçın, Serdar Orçin, Merve Ateş, Ece Dizdar, Ayşen Gruda ve Köksal Engür'ün paylaştığı dizinin 10. bölümü bu haftaya özel olarak 23.30'da yayınlanacak.

Bugün ve yarın 20.00'de ekrana gelecek olan belgeseller nedeniyle Manda Yuvası filminin saati de 21.00'e alındı. Bu da 22.30'da yayınlanacak olan Beş Kardeş'in 1 saat kadar ötelenmesine neden oldu.

Beş Kardeş, yeni bölümüyle bu haftaya özel olarak yarın 23.30'da Kanal D'de!

Son düzenleme:
Neden ceza almış Kanal D?

Bilmiyorum, aynı ceza FOX'a da verildi. Aynı belgeseli yayınladılar ve yarın da yayınlayacaklar. Birkaç gün önce de TRT 1'e ceza gelmişti, ama asıl nedenini bilmiyorum.

bu belgeseller ne ayak?
Belgeselleri bende gördüm :)

Ben yeni girisimci bir yonetmen belgesellerini tvlerde ayni anda yayınlatiyor sanmıştım 😱

İki gün boyunca (bugün ve yarın) sürecek olan yayın durdurma kararı nedeniyle belgesel yayınlanıyor.
Bilmiyorum, aynı ceza FOX'a da verildi. Aynı belgeseli yayınladılar ve yarın da yayınlayacaklar. Birkaç gün önce de TRT 1'e ceza gelmişti, ama asıl nedenini bilmiyorum.
bu belgeseller ne ayak?
Belgeselleri bende gördüm :)

Ben yeni girisimci bir yonetmen belgesellerini tvlerde ayni anda yayınlatiyor sanmıştım 😱
Fox Haberin sonunda dün söylendi : Seçim sonuçlarını erken yayınladıkları gerekçesiyle tam 65 kanala ceza vermişler.

Bilmiyorum. Haberi duyunca büyük kanallara baktım. Sadece Kanal D ve FOX'da vardı belgesel. Sayıdan emin değilim. Ama sebebi kesin o.
Evet, internette gördüm ben de. O yüzden ceza verilmiş işte. Seçim gecesinde Survivor yayınladığı için sadece tv8 ceza almamış.

Bu konuyla alakalı zerre bir şey anlamadım.
Yaşın küçük mü? Cok önceden de olurdu böyle şeyler Star tv hep ceza alırdı, önceden daha beter cezalar vardı 2-3 gün yayın olmazdi simdi yine iyi cezalar , en azından belsegel yayınlıyorlar
Trt1 de siz gözünüzde iyice devlet kanalı yapmışsınız sonuçta devlet kanalı olsa da diikat etmesi gereken seyler var.

Bende ilk basta pek anlamadım ama araştırınca netlik kazandı. :D

Yaşın küçük mü? Cok önceden de olurdu böyle şeyler Star tv hep ceza alırdı, önceden daha beter cezalar vardı 2-3 gün yayın olmazdi simdi yine iyi cezalar , en azından belsegel yayınlıyorlar
Trt1 de siz gözünüzde iyice devlet kanalı yapmışsınız sonuçta devlet kanalı olsa da diikat etmesi gereken seyler var.

Bende ilk basta pek anlamadım ama araştırınca netlik kazandı. :D
Mesela 1 hafta veya 1 ay boyunca yayınını durduran kanallar da var. Dediğim gibi Star çok ceza alıyordu. :)