Barcelona 1-3 Real Madrid | İspanya La Liga 20/21 Sezonu - 7. Hafta Maçı (El Clasico)

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Barca-Real.jpg

Barcelona - Goller: Fati (8')

Real Madrid - Goller: Valverde (5'), Sergio Ramos (63'), Modric (90')

Barcelona XI: Neto, Dest, Pique, Lenglet, Alba, Busquets, De Jong, Coutinho, Pedri, Ansu Fati, Messi.

Real Madrid XI: Courtois, Nacho, Varane, Sergio Ramos, Mendy, Casemiro, Kroos, Valverde, Asensio, Vinicius, Benzema.

Hakem: Juan Martínez Munuera
Stadyum: Camp Nou
Saat: 17:00
Yayın: D-Smart

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Haydaaa bugün mü bi de daha yeni haberim oldu :A
Barça'dan o kadar soğudum ki umrumda da değil Messi 1-2 gol atsın yeter :D

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Haydaaa bugün mü bi de daha yeni haberim oldu :A
Barça'dan o kadar soğudum ki umrumda da değil Messi 1-2 gol atsın yeter :D
Hocam iki takımın da düşüşte olması, La Liga'nın ilgi çekiciliğinin düşmesi, Messi vs. Ronaldo rekabetinin artık olmaması, Messi'nin istemeye istemeye Barcelona'da kalması derken herkes senin gibi düşünüyor. :A Maç bitince maçın varlığından haberdar olan birçok insan olacak muhtemelen. :A

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Beklediğimden güzel maç oluyor. Tempolu bol pozisyonlu... Messi kralım ikinci yarı fişi çekmeli...

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Ohhh iyi oldu 2-1 yenilmişler. Messi'ye yaptığınız işkence bitene kadar rezil olursunuz inşallah hep.

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Mecnuncuğum, lenglet'in gereksiz müdahalesiyle Kasap Ramos penaltıdan Real i öne geçirdi.
Çok uyduruk bir penaltıydı be... Ramos kendini bildiğin Oscarlık oyuncu gibi yere bıraktı. Adamın çekildiği yönle düştüğü yön bambaşka... Ama Lenglet gerçekten inanılmaz aptalca bir hata yaptı. Onun dışında bu Koeman denen leş hocanın takıma herhangi bir şey getirmediğini her maç tekrar tekrar görüyorum. Messi'nin şu takımda çektiği ızdırabı gördükçe kahroluyorum. 6 maçta sadece 2 gol 1 asist yaptı. Gerçekten içler acısı bir sistem ve Messi'nin verimini 0'a indirmek üzerine kurgulanmış sanki. Keoman denen zat bu takımı ve eldeki malzemeyi nasıl kullanmamalısınız adlı çalışmayı gösteriyor tüm dünyaya... Ve bu konuda sert bir ders veriyor herkese. Yazık ki ne yazık... Rezil Bartomeo'nun son kazığı...

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Çok uyduruk bir penaltıydı be... Ramos kendini bildiğin Oscarlık oyuncu gibi yere bıraktı. Adamın çekildiği yönle düştüğü yön bambaşka... Ama Lenglet gerçekten inanılmaz aptalca bir hata yaptı. Onun dışında bu Koeman denen leş hocanın takıma herhangi bir şey getirmediğini her maç tekrar tekrar görüyorum. Messi'nin şu takımda çektiği ızdırabı gördükçe kahroluyorum. 6 maçta sadece 2 gol 1 asist yaptı. Gerçekten içler acısı bir sistem ve Messi'nin verimini 0'a indirmek üzerine kurgulanmış sanki. Keoman denen zat bu takımı ve eldeki malzemeyi nasıl kullanmamalısınız adlı çalışmayı gösteriyor tüm dünyaya... Ve bu konuda sert bir ders veriyor herkese. Yazık ki ne yazık... Rezil Bartomeo'nun son kazığı...
Malzeme falan yok, takım da çöp. :A Hatta Koeman doğrusunu yapıyor, Messi'den en iyi verim alabileceği sistem bu eldeki kötü kadroyla. :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes and 12.Adam

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Malzeme falan yok, takım da çöp. :A Hatta Koeman doğrusunu yapıyor, Messi'den en iyi verim alabileceği sistem bu eldeki kötü kadroyla. :A
Yav hee heee. Bu kadroda en iyi taktik, bu tamam inandım... Barca'nın 4 3 3 dışında oynadığı hiç bir taktik Messi'den en iyi verim alabileceği ve iyi oynayabileceği bir taktik değildir... Messi'nin False 9 oynadığı bir taktikte 4 3 3 baklava düzeni dışında bir taktik asla kabul edilemez. Guardiola Messi'yi ilk False 9 oynattığında kullandığı düzen 4 3 3'tü. Messi'nin en verimli olduğu düzen de yine aynı düzendi... Bu yüzden çok da ısrar etmemek lazım bu köylü Keoman'da... 4 2 3 1 Barca'ya hiç bir zaman uymadı, hiç bir zaman da uymayacak...

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Yav hee heee. Bu kadroda en iyi taktik, bu tamam inandım... Barca'nın 4 3 3 dışında oynadığı hiç bir taktik Messi'den en iyi verim alabileceği ve iyi oynayabileceği bir taktik değildir... Messi'nin False 9 oynadığı bir taktikte 4 3 3 baklava düzeni dışında bir taktik asla kabul edilemez. Guardiola Messi'yi ilk False 9 oynattığında kullandığı düzen 4 3 3'tü. Messi'nin en verimli olduğu düzen de yine aynı düzendi... Bu yüzden çok da ısrar etmemek lazım bu köylü Keoman'da... 4 2 3 1 Barca'ya hiç bir zaman uymadı, hiç bir zaman da uymayacak...
Barcelona'nın kadro mühendisliği berbat, bundaki en büyük pay da yönetimin. Bu kadroyla o şekilde bir 4-3-3 oynayamaz Barcelona. Hoca eldeki malzemeden olabilecek iyi kadroyu çıkarmaya çalışıyor, Koeman çok büyük bir hoca olmayabilir ama yapabilecekleri de kısıtlı. Barcelona'nın son durumunda ben hocayı suçlayamam. Guardiola'nın 2011 Barcelona'sında oynattığı 4-3-3'ü şu an kendisi bile oynatamıyor tam manasıyla Manchester City'de, onu geç...

Sözün özü Messi acilen bu takımı terk etmeli adaşım...

• Beğendim
Reactions: MEnes and 12.Adam

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,296
Puanı
1,060
Barcelona bu sene hiç iyi değil. Tabii zamanla açılabilir ama şampiyonluğun en büyük adayı bu senede Real Madrid. :)