'Barbaroslar' Hangi Gün Yayınlanacak? | TRT 1

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,383
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
E2GTMInWUAQS8FS

'Barbaroslar' hangi gün yayınlanacak?

Yapımcılığını Es Film'in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Doğan Ümit Karaca'nın oturduğu, kadrosunda; Engin Altan Düzyatan, Ulaş Tuna Astepe, Yetkin Dikinciler, Caner Topçu, İsmail Filiz, Pelin Akil, Yiğit Özşener, Batuhan Bayar, Gülcan Arslan, Melis Babadağ ve Miraç Sözer'in yer aldığı dizinin perşembe akşamları yayınlanacağı konuşuluyor.

Eğer, planlama gerçekleşirse Bir Zamanlar Kıbrıs'ın da cuma akşamları ekrana geleceği öğrenidi.

Akdeniz’i Türk gölü haline getiren kahramanların hikayesi Barbaroslar, yakında TRT 1'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,013
Puanı
1,060
Oh iyi olmuş, Hazal'ımın dizisiyle kitleleri çok farklı olur da BZK rakip bile olamaz İmkansız'a. :A Kanunsuz Topraklar da güzel bir süpürülür. :A Gerçi bu dizi bence Kuruluş'ta olduğu gibi dengeleri değiştirmeyecek, hele bu veya öbür sezon karşısına farklı kitleli güçlü bir dizi çıksa rahat tutunur.

• Harika
Reactions: Carpe Diem

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,534
Puanı
860
BZK dan iyi gideceği kesin :A eğer böyle birşey olursa Perşembe de dizi bırakmaz Barbaroslar :A

• Harika
Reactions: Çiğdem

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,332
Puanı
1,060
Hayret Çarşamba olur diye bekliyordum.

BZK zaten batmıştı gün değişimi ile iyice batacak, kanal tamamen gözden çıkardı demek ki.

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,110
Puanı
1,061
Çarşamba mı cuma mı derken ters köşe oldu. :eek: BZÇ ve Camdaki Kız kadın izleyiciye, bu dizi de erkeklere hitap ettiği için reyting pastası üçünün arasında bölünür aslında. Tabii FOX'un hangi yeni dizisini koyacağı da önemli.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,684
Puanı
860
Perşembe akşamlarındaki boş erkek kitleyi ele alabilirler. Barbaros ailesi sevdiğim bir aile olduğundan kesinlikle izleyeceğim. Cast olarak değişik tercihler yapıldığı için acaba 1 veya 2 sezonluk bir dizi mi diye merak etmiyor değilim.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,383
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Perşembe akşamlarındaki boş erkek kitleyi ele alabilirler. Barbaros ailesi sevdiğim bir aile olduğundan kesinlikle izleyeceğim. Cast olarak değişik tercihler yapıldığı için acaba 1 veya 2 sezonluk bir dizi mi diye merak etmiyor değilim.
Çağatay Ulusoy'un adının geçtiğini dönem iki veya üç sezon denilmişti dizi için.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,479
Puanı
1,060
Perşembemi uff ya hangisine bakacam ben KT mi camdaki kızmı bumu üff

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
BZK dan iyi gideceği kesin :A eğer böyle birşey olursa Perşembe de dizi bırakmaz Barbaroslar :A
Hayret Çarşamba olur diye bekliyordum.

BZK zaten batmıştı gün değişimi ile iyice batacak, kanal tamamen gözden çıkardı demek ki.
Çarşamba yaparsa dünyanın hatası olur Kuruluş var o gün :A İkisi birbirini yerdi :A
Geliyoruz bekleyin :Z :Z :Z @MasacRE @MEnes @Sherlock @Maskeli Fedai @xemrexxx

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,396
Puanı
710
@xemrexxx in sülümanı gibilerinin antisiyimde :A Ertuğrulu severek izlemiştim onun devamı oldundanda osmana bakıyorum ama Engin sayesinde tabi :bhr: :bhr: :bhr:
Kuruluş'a bakmıyorsun o zaman :A Ben tarihi severim ama hiç dizilerine bakmadım :A

Muhteşem Yüzyıl zaten tarih dizisi değil castı prodüksiyonu çok iyi olan dönemsel aşkı memnu :A