Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı'nın Yayın Tarihi Belli Oldu!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,101
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
e1mke-awqaivogt-jpg.102505

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisinin yayın tarihi belli oldu!

Yapımcılığını Es Film'in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Doğan Ümit Karaca'nın oturduğu, başrollerini; Engin Altan Düzyatan, Ulaş Tuna Astepe, Yetkin Dikinciler ile Caner Topçu'nun paylaştığı dizi 16 Eylül Perşembe akşamı yayın hayatına başlıyor.

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı, ilk bölümüyle 16 Eylül Perşembe 20.00'de TRT 1'de başlıyor!

Kaynak: Dizi Doktoru

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Vay be Oya Doğan haberi açmışsın. :A Kanunsuz Topraklar'la beraber yiyip bitirsinler birbirlerini. :A FOX'un da güvendiği dağlara karlar yağsın ve yarışın kazananı İmkansız olsun. :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,981
Puanı
1,060
Perşembe zirvesi de tek ele geçti artık, geçmişler olsun. :(

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Perşembe rahat iş yapar diye düşünüyorum, zirveye oturacaktır. Uzun süredir üzerinde çalışılan bir proje, bekleneni verecektir.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,950
Puanı
1,061
Herkes çok iddialı konuşuyor ama bu dizi iyi reytingler alacak diye günü tek başına silip süpürecek diye bir şey yok. Hele 20 reyting gibi seviyelere ulaşacağını hiç sanmıyorum o yüzden sezona iyi hazırlanmışlarsa BZÇ ve Camdaki Kız da yola sorunsuz devam edecektir. Tabii diğer kanalların perşembe hamlesi ne olacak görmek lazım.

Bu arada fragman bu akşam yayınlanmayacak mıydı maç bitti bile. Anlaşılan bugünü Masumlar'ın PR'ına ayırmayı tercih ettiler.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Herkes çok iddialı konuşuyor ama bu dizi iyi reytingler alacak diye günü tek başına silip süpürecek diye bir şey yok. Hele 20 reyting gibi seviyelere ulaşacağını hiç sanmıyorum o yüzden sezona iyi hazırlanmışlarsa BZÇ ve Camdaki Kız da yola sorunsuz devam edecektir. Tabii diğer kanalların perşembe hamlesi ne olacak görmek lazım.

Bu arada fragman bu akşam yayınlanmayacak mıydı maç bitti bile. Anlaşılan bugünü Masumlar'ın PR'ına ayırmayı tercih ettiler.
Ay elemden kederden sevmediği, sürekli laf söylediği BZÇ'yi bile övmüşsün. :A Tamam Burcu'nun dizisi iyi gidecek tamam. :A Sadece CK savunmamak için araya onu da kattın anladık. :A

• Güldürdün
Reactions: BARON疼痛

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,950
Puanı
1,061
Ay elemden kederden sevmediği, sürekli laf söylediği BZÇ'yi bile övmüşsün. :A Tamam Burcu'nun dizisi iyi gidecek tamam. :A Sadece CK savunmamak için araya onu da kattın anladık. :A
Ay yok artık azıttın. :eek: Bunun övmeyle zerre alakası yok sadece kadın izleyici ağırlıklı diziler erkek ağırlıklı diziden etkilenmez diyorum ne var bunda. :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,101
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Vay be Oya Doğan haberi açmışsın. :A Kanunsuz Topraklar'la beraber yiyip bitirsinler birbirlerini. :A FOX'un da güvendiği dağlara karlar yağsın ve yarışın kazananı İmkansız olsun. :A
Tüh ya Kanunsuz Topraklarla aynı gün olması iyi olmayacak ya
Perşembe olduğu kesin mi onun bence hata olur
Bu sezon Perşembe akşamları kan gövdeyi götürür.
Perşembe rahat iş yapar diye düşünüyorum, zirveye oturacaktır. Uzun süredir üzerinde çalışılan bir proje, bekleneni verecektir.
abla yarışmaya gelırmısın abla

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Tam şimdi denk geldim canlı canlı. :A Oya Doğan belki Kalp Yarası'nı tutturamadı ama bu tuttu. :A Yine biraz Perşembe olur diye korkuyorum da çok şükür, BZK'da cuma patlar ve İmkansız yılın dizisi oldu. :Z

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Tanıtım güzel görünüyor, görüntüler de gayet hoş. Perşembenin yeni zirvesi geliyor diyebiliriz bence. :X

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Hürrem nerde :(
------

Zaten trt dizileri diper dizilerden reyting götürmüyor genelde rahat olsun için :A