TRT 1 Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı - Dizi Yorumları

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,884
Puanı
360
Çok iyi bir bölümdü. Gemi savaş sahnelerini ayrı bir sevdim. Beklediğimize değdi. Ancak 10 bölüma kalmadan diziyi bırakma ihtimalim var eğer yavaşlarsa.

• İlginç
Reactions: Angelica

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,599
Puanı
860
Tek kelimeyle harikaydı oyunculuklar müzikler hepsi birbiri ile uyumluydu valla hepsinin emeğine sağlık
------

Oluyor tabii :Daynısını sana sorayım senin beğendiğin varmı hep olumsuzda yorumların :D
Benim çoğu diziye yorumlarım aslında olumludur ama sen hep olumsuzlara denk geliyorsun. :D Sen benim gözümde yapımcıların en çok seveceği izleyici tipisin. Önüne ne koyuluyorsa onu severek izliyorsa. Çok büyük bir şey olmadığı sürece eleştirmeye gerek duymuyorsun. :D

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,093
Puanı
1,060
Benim çoğu diziye yorumlarım aslında olumludur ama sen hep olumsuzlara denk geliyorsun. :D Sen benim gözümde yapımcıların en çok seveceği izleyici tipisin. Önüne ne koyuluyorsa onu severek izliyorsa. Çok büyük bir şey olmadığı sürece eleştirmeye gerek duymuyorsun. :D

Ben pek yorum yapmadığım bilmiyorsun benimde eleştirdiğimi bilmiyorsun yoksa gayette eleştirim beğenmezsem ki camdaki kızda yazmıştım :D

• Güldürdün
Reactions: mesmeso

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,093
Puanı
1,060
Bu arada dizi ile ilgili eleştirim var onlarıda yazmadan geçmiyeyim Ulaşla Melis uyumlu olmamış Ulaşı Gülcanla Pelinide Enginle partner yapsalarmış çok daha iyi olurmuş bence birde hamile kadını öldürme sahnesi olmasaydmış keşke onu pek sevemedim ya

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,093
Puanı
1,060
İşte korkum o ya. Dizi uğraş isteyen bir dizi. Dizi süreleri 2 saat ve üstü. Aynı tempoyu yakalamaları imkansız. Dizinin gidişatı konusunda en büyük korkum da bu zaten.

Valla ilk bölüm olmasına rağmen 2 saat nasıl geçti anlamadım ikinci bölümün fragmanıda hareketli bayağı sıkılmazsın bence ya

• Beğendim
Reactions: Gizmen

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,884
Puanı
360
Valla ilk bölüm olmasına rağmen 2 saat nasıl geçti anlamadım ikinci bölümün fragmanıda hareketli bayağı sıkılmazsın bence ya
Ya sonlarına doğru konuşmalar iyice uzadı ve ara sıra bitmesini istediğim yerler oldu. Birde yorgun kafayla izlediğimdenmidir nedir dizinin sonuna kadar aralıklarla yeni karakterler girdi ve benim kafa hangisi kimdi karıştırdım. 😂 İlerleyen bölümlerde tek bir karaktere bağlı kalıp seyirciyi sıkmamak için bir çok karakter üzerinden ilerleyecrğini düşünüyorum ama dizi tutup aynı düşman karakteri defalarca ellerinden kaçıracaklarsa ben almiyim 😂

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Ben bu dizinin karakter dağılımından çok rahatsızım. Kardeşler büyükten küçüğe Oruç Reis (Engin Altan), Hızır Reis (Ulaş Tuna), İshak Reis (Yetkin) ve İlyas Reis (Caner) şeklinde sıralanıyor. Oynayanların yaşlarına bakarsak kağıt üzerinde saçma duruyor.
En büyüğü İshak Reis zaten sadece Oruç ve Hızır daha önemli olduğu için öyle sıralamışlar

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
İlk bölüm olarak gayet başarılı buldum kostümler,mekanlar,oyuncular hepsi üst seviyede. Bölümün temposu beklendiği gibiydi hızlı bir açılış sonrası ana karakterleri tanıttılar ve sonra yine bol aksiyonlu sahnelerle bölümü noktaladılar.
Tek sorunu süresi onu da umarım gelecek bölümlerde 120dak kadar indirirler.