Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
1616404602814.jpeg

FOX'un sevilen dizisi Baraj, sezon sonunda final yapıyor!

Yapımcılığını Medyapım ve No 9'un üstlendiği, başrollerinde Feyyaz Duman, Biran Damla Yılmaz, Burak Yörük, Gizem Karaca ve Sumru Yavrucuk'un yer aldığı Baraj'ın sezon sonunda final yapacağı öğrenildi.

Dizinin başrol oyuncularından Gizem Karaca geçtiğimiz günlerde verdiği röportajda Baraj'ın Mayıs ya da Haziran ayında final yapacağını açıkladı.

• Beğendim
Reactions: Angelica

offensive

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
2,990
Puanı
310
Yeni sezon bayardı zaten, Masumlar Apartmanı ve edho karşısında elinden geldiğince tutunmaya çalıştı, sezon başında 2,5 rtg den yeri geldi zamanla 6 rtg e çıktı, buraya kadarmış, hayırlı olsun.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Sonuçta FOX'da olduğu için az çok tahmin ediyordum bunu, duyduğuma göre sanırım 3. sezon gelse de saçmalama ihtimali varmış. Yerinde bir karar bence.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Ben sabah konuyu gördüm ama Sezon Finali diye okumuştum :A şimdi tekrar bakınca final yapılıyormuş meğerse :A
Nazım'a futbol takımı kurdurtacak kadar çocuk yaptırtmamaya karar verdiler demek ki :A son zamanlarda sadece fragmanlarına bakıyorum ve hep hamilelik lafı var :A @Özgür

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ben sabah konuyu gördüm ama Sezon Finali diye okumuştum :A şimdi tekrar bakınca final yapılıyormuş meğerse :A
Nazım'a futbol takımı kurdurtacak kadar çocuk yaptırtmamaya karar verdiler demek ki :A son zamanlarda sadece fragmanlarına bakıyorum ve hep hamilelik lafı var :A @Özgür
Ahahaha doğru cidden dizide zaten hamile kalmayan bir Sumru Yavrucuk'un karakteri kaldı. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

offensive

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
2,990
Puanı
310
Sonuçta FOX'da olduğu için az çok tahmin ediyordum bunu, duyduğuma göre sanırım 3. sezon gelse de saçmalama ihtimali varmış. Yerinde bir karar bence.
Aslında bu sezona 2. sezon diyemeyiz çünkü geçen sezon sadece 2 bölüm yayınlanıp mecburi koronavirüs arası vermişti. Bence hala 1. sezonda.

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,825
Puanı
1,060

Hamilelikler yalandı iyide :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
Yeni sezon'da MA ve EDHO'a karşı nasıl bir dizi getirecek bakalım Fox tv.
Baraj ise sezonun en şanslı dizisi diyebiliriz, öğretmen,zümrüdüanka ile birlikte final konuşuluyordu ekimde ama çok iyi yükseldi ve yayın hayatını sürdürmeye başardı.