'Baraj'ın Hikayesi Belli Oldu! | FOX

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,271
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
İlk tanıtımı yayınlanan 'Baraj' dizisinin hikayesi belli oldu!

3uId38Rz_400x400.jpg

Türkan Şoray ve Tarık Akan'ı buluşturan 1977 yapımı 'Baraj' adlı filmin dizi uyarlamasında Nazım'ın, internette bir arkadaşlık sitesinde Nehir'le tanışma hikayesini konu alınacak.

Yapımcılığını Medyapım ve No Dokuz Productions'un üstendiği, yönetmenliğini ve senaristliğini Hasan Tolga Pulat'ın üstleneceği ve başrollerinde Biran Damla Yılmaz, Burak Yörük, Feyyaz Duman, Sumru Yavrucuk ve Tuna Orhan'ın yer aldığı dizinin konusu şöyle:
Birbirlerini hiç görmemiş olma durumu, Nehir’in fotoğrafını göndermesiyle değişir. Nehir’in çok güzel ve kendinden genç olduğunu düşünen Nazım yüzündeki yara yüzünden kendi fotoğrafını göndermeye çekinir ve Nehir’in ısrarı ve onu kaybetme korkusundan dolayı Nazım, baraj inşaatına İstanbul’un renkli hayatından sürgün gönderilmiş, yakışıklı ve çapkın bir genç olan Tarık’ın (Burak Yörük) fotoğrafını gönderir. Nehir’in fotoğraftaki Tarık’ı beğenmesi ve sürpriz bir şekilde baraja gelmesi işleri karıştıracaktır...

'Baraj' ilk bölümüyle 17 Mart Salı 20.00'de FOX'ta başlıyor!​

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,271
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Nazım, baraj inşaatına İstanbul’un renkli hayatından sürgün gönderilmiş, yakışıklı ve çapkın bir genç olan Tarık’ın (Burak Yörük) fotoğrafını gönderir.

Tarık'ın zengin bir karakter olduğu belliydi, güzel olacak... :love1:

wChyQA.jpg

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,685
Puanı
1,060
Tinder'ın güncel dizisini yapmışlar işte. Fotoğrafı olmayanı sağa kaydıramayacağını anlayamamış bir aptalın hikayesi. :A İzleyenin ve övenin zekasından şüphe ederim. Bu kadar da seyircinin aklıyla dalga geçen bir senaryo olmaz, olamaz.
Tinder ne ya? Dizi mi? :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,685
Puanı
1,060
Feyyaz Duman o yaralı yüzüyle bile bu sarışın toy çocuğa bin basar. Hikaye güzel olabilir ama mantıken oyuncular olmamış. Daha iyi yüzlü birini bulmaları gerekiyordu. :A

• Beğendim
Reactions: alperuz

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,685
Puanı
1,060

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,685
Puanı
1,060
Almanya'da senin yerinde olmak için neler yapmazdım. :A Dünya'da İtalyan erkeklerinden sonra 2. Sırayı Alman erkekleri alır. Kadınları da ayrı taş sen hala Elizabeth Taylor. :A
Almanya'da eşcinsel insanların oranı bir hayli düşük ama. :A Ki ne bu sarışın takıntısı anlamadım, esmerler dururken. :A

:eek: Şaşırdım cidden öyle düşünmene. :eek:
Bende şaşırdım çünkü senin gibi düşünen az kişi vardır eminim. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,685
Puanı
1,060
Sarışın takıntılığı değil ama Alman erkekleri de yakışıklıdır yani bu bilinen bir gerçek. Sen bilemezsin o oranı insanların alnında yazmıyor ya neticede. :A Uygulamalardan tanışırdık ve emin ol Türkiye'den daha fazla oradaki eşcinsel oranı. :A
Yakışıklılık yada güzellik göreceli bir kavramdır oraya gireceğim. :A

Almanya'nın bir çok şehrini gezdim gördüm. Bir çok Alman tanıdım ki üniversitedeki arkadaşımın sınıfı genel olarak bununla ilgili bir araştırma yaptılar. Genelde eşcinsellerin çoğunluğu yabancı kökenli. Alman ırkından olan eşcinsellerin sayısı bir hayli az. Bunu çevremdeki insanlara bakarak da anlayabiliyorum zaten. Sallamıyorum yani. :A

• Güldürdün
Reactions: blacklion

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Konusu neden bu kadar basit, beklentimin altında kaldı. Feyyaz aşırı karizmatik adam, bari biraz daha sıradan tipli bir oyuncu seçilseydi. Cast hatalı gibi geldi bana.

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,685
Puanı
1,060
Eşcinseler arasında görünür olanlar azınlıkta zaten, gizli olanlar çoğunlukta. O yüzden yapılan araştırmaların bir çoğu aslında gerçeği yansıtmıyor bende onu diyorum. Bir uygulamada hesap açıp baksan bile çevrende, en yakınının eşcinsel olduğunu görebilirsin. Şahsen ilkokul, üniversitede benim hetero gibi görünen çok arkadaşımı gördüm o hesaplarda. Almanya'da da öyledir. :A
İyi de sen burasıyla Türkiye'ye bir tutamazsın. Burada eşcinsellik yasal ve kültürel olarak da kabul görülmüş bir şey. Hatta kişinim cinsel yöneliminin dokunulmazlık yasası bile var. Türkiye ise halkın çoğunluğu müslüman olan ve eşcinsel evliliğin yasal olmadığı bir ülke. O yüzden sizde görünür olanların azınlıkta olması kadar doğal bir şey yok. :X

• Beğendim
Reactions: blacklion

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,207
Puanı
1,060
Başrol demeye dilimin varmadığı bu üç kişiyle bu rezil hikayenin tutmamasını diliyorum :A