Barış Kılıç ve Gonca Vuslateri 'Uzak Şehrin Masalı'nda! | FOX

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,103
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
ekran-alintisi-43_16_9_1553771478-880x495.jpg

kapak_095718.jpg

Barış Kılıç ve Gonca Vuslateri 'Uzak Şehrin Masalı'nda!

Yapımcılığını 25 Film'in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Mustafa Şevki Dğan'ın oturacağı, senaryosunu Can Sinan'ın kaleme aldığı, başrolünde Aslıhan Güner ve Timur Acar'ın yer aldığı diziye Barış Kılıç ve Gonca Vuslateri dahil oldu.

'Uzak Şehrin Masalı' yakında FOX'ta!

Kaynak: Birsen Altuntaş

• Beğendim
Reactions: Angelica

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,103
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Barış Kılıç, Metresler'e gelmemiş :eek: Gonca Vuslateri ayrı bi şok :A Bu dizi sanırım benden şansı hak ediyor :Z

Gonca Vuslateri başrolde olacakmış, bu kadroya töre dizisi bile izlenebilir. :A
Daha önce de Medyapım ile çalıştığı için ora kesin gibi bakılıyordu, ama burayı kabule etmesi baya şaşırtıcı oldu Barış Kılıç'ın.

Kesinlikle izleyeceğim bir dizi oldu artık, başroller çok iyi seçilmiş. Özellikle Aslıhan ile Barış harika olacaklar. :Z

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Daha önce de Medyapım ile çalıştığı için ora kesin gibi bakılıyordu, ama burayı kabule etmesi baya şaşırtıcı oldu Barış Kılıç'ın.

Kesinlikle izleyeceğim bir dizi oldu artık, başroller çok iyi seçilmiş. Özellikle Aslıhan ile Barış harika olacaklar. :Z
Medyapım'ın kadrolusu gibi AFK, UEK, Yasak Elma. :Z Neyse kendini tekrara düşürmemiş oldu.

Aynen öyle, Gonca Vuslateri'yi çok özlemiştim, Barış Kılıç'ın da aşırı ara vermemesi çok iyi oldu. :Z

• Harika
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,103
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Medyapım'ın kadrolusu gibi AFK, UEK, Yasak Elma. :Z Neyse kendini tekrara düşürmemiş oldu.

Aynen öyle, Gonca Vuslateri'yi çok özlemiştim, Barış Kılıç'ın da aşırı ara vermemesi çok iyi oldu. :Z
Aynen, değişiklikler iyidir. :A

Gonca Vuslateri'nin izlediğim hiç bir dizide oynamaması dışında sorun yok. :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Aynen, değişiklikler iyidir. :A

Gonca Vuslateri'nin izlediğim hiç bir dizide oynamaması dışında sorun yok. :A
Dram olarak Anne'de izlemiştim, harikaydı. Oraya bak bi istersen. Vasfiye Teyze ve Eylem'i bildiğini kabul ediyorum, komediyi başaran her şeyi başarır sonuçta. :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,103
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Dram olarak Anne'de izlemiştim, harikaydı. Oraya bak bi istersen. Vasfiye Teyze ve Eylem'i bildiğini kabul ediyorum, komediyi başaran her şeyi başarır sonuçta. :A
Yalan Dünya'yı arada izlediğim için saymadım, ama biliyorum tabi. :A Anne'yi de bir türlü izleyemedim. :A Bu sezon komedi yıldızları dramda döktürdü, aynı performans Gonca Vuslateri'nden de gelir. :bhr:

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Yalan Dünya'yı arada izlediğim için saymadım, ama biliyorum tabi. :A Anne'yi de bir türlü izleyemedim. :A Bu sezon komedi yıldızları dramda döktürdü, aynı performans Gonca Vuslateri'nden de gelir. :bhr:
Anne'nin genel hikayesini biliyorsundur belki, bilmiyorsan okusan bile işe yarar. Devamını sahnelerden izlesen (seviyorsan) daha mantıklı olur. :A Aynen öyle, hadi diğerlerini aşırı çok bilmiyorum ama Demet Akbağ'ı 26 bölüm izledik sonuçta bu yüzden Gonca Vuslateri'ne de güveniyorum. :Z

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,347
Puanı
860
  • Harika
Reactions: slhttnmtl

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,951
Puanı
1,061
Bence partner olarak Barış Kılıç fena olmamış. Twitter'da Aslıhan Güner fanları burun kıvırmış ama ben olsam Şefkat Tepe'de oynamış biri için bu kadar büyük beklentilerde bulunmazdım. :A

Gonca Vuslateri iyi bir oyuncu ama son dönemde o kadar itici tavırları ki gözümden düştü. Sabah gazetesine yaptığı malum açıklamaların nedeni yeni dizi öncesi gündem olmakmış demek ki. :A

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
Barış Kılıç Metresler'de oynar diye düşünüyordum, Med yine eline yüzüne bulaştırmış :A :A