Barış Atay'ın Yeni Filmi 'Aden' MUBI'de!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,948
Puanı
1,061

MUBI son dönem Türk sinemasının en seçkin yapımlarını bünyesine eklemeye devam ediyor.

'Seni Buldum Ya', 'Hayaletler' ve 'Aşk, Büyü vs.' filmlerinden sonra şimdi de ünlü oyuncu, yönetmen ve milletvekili Barış Atay'ın ikinci uzun metraj filmi 'Aden' izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Başrollerini Funda Eryiğit, Onur Ünsal, Caner Erdem, Sermet Yeşil ve Cemalettin Çekmece'nin paylaştığı, 28. Altın Koza Film Festivali'nde Eryiğit'e 'En İyi Kadın Oyuncu' ödülünü kazandıran filmin konusu ise şöyle:

Aden, 21 Ağustos'tan itibaren ilk kez ve sadece MUBI'de!

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Sanat filmi tadında olacaktır. İzleyeceğim ama.

Yıllar geçiyor ben hala Barış Atay`la senin Ufuk Bayraktar`ı karıştırıyorum. @Çiğdem

Reactions: Çiğdem

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Barış Atay'ın filmi başka türlü yayınlanmaz zaten, şaşırtıcı olmadı. Mubi'de Yılmaz Güney'in beş filmi de yayınlanıyor bu ay. Mubi bazen politik takılıyor.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Aaa bu şey değilmi arka sıradakıler Tüm lise bunu izliyor ben izlemiyordum
O zamanlar politik Barış Atay yoktu, "burjuva" Barış Atay vardı. Karakteri zengindi o zamanlar tabii, sonra politik Barış Atay çıktı. Artık bu tarz karakterlerden fazlasıyla uzak.

Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
O zamanlar politik Barış Atay yoktu, "burjuva" Barış Atay vardı. Karakteri zengindi o zamanlar tabii, sonra politik Barış Atay çıktı. Artık bu tarz karakterlerden fazlasıyla uzak.
Partici olmus diyorlardı ozaman dizilerde hala napıyor bu

Reactions: Araf