'Bambaşka Biri'nde Sürpriz Gelişme: Bir Kez Daha Gün Değiştirdi! | FOX

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,292
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
F5vz-OfXkAAbr9z

FOX'un final yapmaya hazırlanan dizisi 'Bambaşka Biri' bir kez daha gün değiştirdi.

Burak Deniz ve Hande Erçel'in başrolünü paylaştığı, Ethem Özışık'ın senaryosunu kaleme aldığı Tims&B Productions imzalı dizinin kalan bölümleri 6 Ocak Cumartesi gününden itibaren cumartesi akşamları yayınlanacak.

Bambaşka Biri, yeni bölümüyle yeni gününde 6 Ocak Cumartesi 20.00'de FOX'ta!

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram
Reaksiyon puanı
134
Puanı
44
bu kanalla iş yapılmaz. son 2 bölüm kalmış cuma yayınla geç arkasından gaddarı koy. elde 2 tane yeni dizin var sadece cumartesi boşa çıkacak. bu kanalın yöneticilerinin kafası nasıl çalışıyor asla anlayamadım. daha ocakta bunlar yeni dizi siparişi verirler.

• Beğendim

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,441
Puanı
1,060
Olmuyorsa neden kanallar bu kadar karın ağrısı çekiyor

Dizi başlamadan şukadar bölüm anlaşması yapmak yada araplar izler diye işkence edilmesi...

1 rating alır araplar izliyor diye aylarca ekranda sürünen diziler oluyor bu ülkede.

Asla anlamıyorum.

Reaksiyon puanı
134
Puanı
44
Olmuyorsa neden kanallar bu kadar karın ağrısı çekiyor

Dizi başlamadan şukadar bölüm anlaşması yapmak yada araplar izler diye işkence edilmesi...

1 rating alır araplar izliyor diye aylarca ekranda sürünen diziler oluyor bu ülkede.

Asla anlamıyorum.
kore dizi sektörü bizi geçti . korede dizi 2 reyting alsa bile yarıda kesilmiyor. adamlar baştan bölüm sayısında anlaşıyorlar dizi yayına girdiğinde zaten bölüm sayısının en az yarısı çekilmiş oluyor. reytingi inanılmaz olan dizinin ilk sezonu 16 bölünde bitip 2. sezon 1 yıl sonra bile yayınlandığı oluyor. netflixte kore dizileri çok iyi izleniliyor. kpop -kdrama gibi iki önemli pazar yarattılar. bizimkiler aşırı para odaklı olduğu için geride kalmaya devam edecekler

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,910
Puanı
360
kore dizi sektörü bizi geçti . korede dizi 2 reyting alsa bile yarıda kesilmiyor. adamlar baştan bölüm sayısında anlaşıyorlar dizi yayına girdiğinde zaten bölüm sayısının en az yarısı çekilmiş oluyor. reytingi inanılmaz olan dizinin ilk sezonu 16 bölünde bitip 2. sezon 1 yıl sonra bile yayınlandığı oluyor. netflixte kore dizileri çok iyi izleniliyor. kpop -kdrama gibi iki önemli pazar yarattılar. bizimkiler aşırı para odaklı olduğu için geride kalmaya devam edecekler
çoğu abd dizisi de öyle. 0.5 li reyting alıp 5 sezon devam eden dizi biliyorum.

• Beğendim

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,292
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Kalan 2 bölümü de gününde yayınlayıp bitirebilirdiler ama İllegal Hayatlar bile Yalı Çapkını ve Kızılcık Şerbeti karşısında daha iyi gitmiş. :A Her ne kadar izleyiciye saygısızlık yapmış olsa da FOX doğru karar vermiş gibi.

• Beğendim