'Baht Oyunu'nun Çekimleri Başladı! | Kanal D

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,102
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
E0Ysqr5WEAMf_p2

Kanal D'nin merakla beklenen yeni dizisi 'Baht Oyunu' sete çıktı!

Yapımcılığını ARC Yapım'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Serdar Gözelekli'nin oturduğu, başrollerini Aytaç Şaşmaz ile Cemre Baysel'in paylaştığı, kadrosunda Altan Erkekli, İdris Nebi Taşkan, Hande Subaşı, Ozan Dağgez, Funda İlhan, Anıl Çelik gibi isimlerin yer aldığı dizinin çekimleri bugün itibariyle başladı.

'Baht Oyunu' Haziran'da Kanal D'de!

• Beğendim
Reactions: Zeyno

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,102
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Çarşamba günü teaser'ı gelir, Mayıs'ın son haftası yada Haziran ayının ilk haftası yayına başlar. :A

Aytaç Şaşmaz ve İdris Nebi Taşkan için tutmasını istediğim bir proje. Eğer iyi oranlar alırsa kanal yeni sezonda cumartesi günü devam ettirir gibi bir süre.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Ben de bunun teaserı nerede kaldı diyordum, çünkü çok merak ettiğim ve izlemeyi düşündüğüm bir iş. Bu hafta içi gelir artık.

Dizi eğer Afili Aşk gibi zengin oğlan fakir kızı holdingsiz yansıtırsa veya konusu çok başka olursa tutar hatta 30 bölüm gitme ihtimali bile olur. Ki bu kadroyla da yine öyle bir dizi çıkacaktır. Son olarak da umarım 2. fragman için çok bekletmezler çünkü tüm ümidimi oraya saklıyorum. :A

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Evet, Perşembe'ye bekletmeye gerek yok hemde değmez. :A Malum psikolojik şiddet dizisi olmayacağı için o dizinin kitlesi izlemez. :A
Aynen öyle, zaten Sadakatsiz ara sıra yaşıyor böyle düşüşler. Eğer bol tanıtım yaparlarsa her grupta 10+ da gelir. :A İkinci cümleni çok beğendim. :A

• Harika
Reactions: Emre Ozansoy

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,344
Puanı
860
Son düzenleme: