"Bahar" Yeni Sezon Yayın Tarihi Belli Oldu! | Show TV

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
64,602
Puanı
1,060
1723207121067.png

Show TV'nin sevilen dizisi Bahar'da yeni sezon başlıyor!

Yapımcılığını MF Yapım'ın üstlendiği, başrollerini Demet Evgar, Mehmet Yılmaz Ak, Buğra Gülsoy, Ecem Özkaya ve Hatice Aslan'ın paylaştığı yapımın yeni sezonuna; Başhekim Süreyya ve asistanı Ergün, Uğur karakterinin babası Habip, Evren(Buğra Gülsoy)'in manevi oğlu Cem, kantinde çalışan Kiraz ve Çağla(Elit Andaç Çam)'nın arkadaşı Zuhal karakterleri de dahil olacak.

Çekimleri 20 Ağustos'ta başlayacak olan "Bahar" yeni sezon ilk bölümüyle 17 Eylül Salı 20.00'de Show TV'de başlıyor!

Kaynak: Takvim

İlk bölümler iyiydi sonradan bozdu ama yine de sezonu tamamlamayı başardım. İkinci sezon bakalım izlenebilir seviyede olacak mı

• Beğendim
Reactions: 12.Adam
Aile gibi 2. sezon baş aşağı gidecek gibi duruyor ama belli de olmaz :A

Yeni sezonda izlenecek dizileri sayarken bunu unutmuşum. İlk bölüme bakarım. Devamı vereceği izlenime bağlı ama büyük olasılıkla boşlukta bakacağım bir dizi olur geçen sezon gibi.
Umarım Şahane Hayatım gibi heyecanla yeni bölümü bekleyip gününde izleyebileceğim bir dizim olur bu sezonda.

• Okudum
Reactions: 12.Adam
Yeni sezonda izlenecek dizileri sayarken bunu unutmuşum. İlk bölüme bakarım. Devamı vereceği izlenime bağlı ama büyük olasılıkla boşlukta bakacağım bir dizi olur geçen sezon gibi.
Umarım Şahane Hayatım gibi heyecanla yeni bölümü bekleyip gününde izleyebileceğim bir dizim olur bu sezonda.
Kızılcık Şerbeti var ya, sondaki cümlene uyuyor tam da. :Z