'Babil'in Yayın Platformu Değişti!

blacklion

Üye
30 Ekim 2019
984
805
94
23
Ranini instagramdaki soruya Show TV'yi de eklemiş. Konudaki iki kanal yerine Show TV'de olması daha yüksek ihtimal bence. Show ve Ay Yapım'ın kimyası iyi, bu işte Ab'de 5 reyting alır. Hangi kanalda olursa olsun televizyonda olacaksa günü net Çarşamba olur gibi.

• Beğendim
Reactions: Jonsnow

Emre Ozansoy

Konu Editörü
26 Ağustos 2017
2,305
1,292
194
İstanbul
Ranini instagramdaki soruya Show TV'yi de eklemiş. Konudaki iki kanal yerine Show TV'de olması daha yüksek ihtimal bence. Show ve Ay Yapım'ın kimyası iyi, bu işte Ab'de 5 reyting alır. Hangi kanalda olursa olsun televizyonda olacaksa günü net Çarşamba olur gibi.
Birsen Altuntaş paylaştığı haberde Star TV ve FOX dediği için iki kanal mevcut.

Şahsen ben Show TV olmasındansa Star olmasını daha çok isterim. Fi gibi bir diziyi mahvettiler.

blacklion

Üye
30 Ekim 2019
984
805
94
23
Birsen Altuntaş paylaştığı haberde Star TV ve FOX dediği için iki kanal mevcut.

Şahsen ben Show TV olmasındansa Star olmasını daha çok isterim. Fi gibi bir diziyi mahvettiler.
İyi de Fi yayınlanmış bir diziydi, aynı şey değil. Tekrarı niye ilgi görsün ki? Ayrıca şu an Show TV daha çok izlenen bir kanal Star'a göre, bu dizi de televizyonda olacaksa Show TV daha uygun bir kanal olur daha fazla izleyici çekmesi açısından.

• Beğendim
Reactions: Jonsnow and mrt-06

Forumdash

Kendi Modu
Favori Üye
21 Temmuz 2012
58,589
28,866
1,060
Fox alıp da başımı ağrıtmasın boşuna:T: Puhu TV makuldür. Yada Pelin'e söylerim Netflix'e taşirim:A