'Babil'in Yayın Platformu Değişti!

Emre Ozansoy

Konu Editörü
26 Ağustos 2017
2,305
1,292
194
İstanbul
Star'da olacağını hiç sanmıyorum, Star bu sezon nedense ekonomik açıdan uygun işlere yöneliyor. Büyük isimlerden, yüksek bütçeli dizilerden uzak duruyor. Fox ve Ay Yapım bir iş yaptı, tekrarı olur mu emin değilim. Hiç Fox'luk bir dizi değil. Bence BluTV veya Puhu'da olsun, Netflix keza. Televizyon dizisi olmamalı diye düşünüyorum.
Star TV ye yakışır bence kıytırık FOX un kalitesine fazla gelir
Ben şok. Digiturk böyle bir fırsatı kaçırma aptallığını nasıl yapar. :eek:

TV'de olacaksa da daha önce bu tarz projelere kucak açan Star'da yayınlanmalı ama tüm dizilerin gece 12'de bittiği bir düzende 60 dakika olarak tutacağını sanmıyorum. O yüzden Netflix'e geçmesi daha iyi olur. Puhu'yu da çok isterim ama Jet Sosyete'yle aynı anda başka dizi yapacağını zannetmem. Sonuç olarak üç harfli malum kanal olmasın da fark etmez. :A
Puhu Tv el atıp diziyi bünyesine alır umarım, Netflix de olabilir.
Gerçi ben pek inanmadım. Çekimi tv dizilerine göre fazla kaliteli.
FOX'a fazla bir iş.. Star da ekonomik sıkıntılar yaşıyor...
:Z ayyy sevindim izleyemicem diye üzülüyordum fox tv alır inşallah
Bu sezon tutturduğu tek iş Pastel film ile aşiret dizisi olan Star mı kaliteli. :F

Yayıncı ve yapımcıdan yapılan açıklama:

offensive

Favori Üye
19 Ağustos 2017
815
343
75
Bir şey sorabilir miyim star tv geçen seneye kadar hep yüksek reytingli ve güzel diziler yayınladı, neden ekonomik darlığa düştü?

Yiğitt

Emekli
9 Aralık 2013
73,287
42,499
1,061
Ankara
Şaşırtıcı bir gelişme olmuş, 60 dakikalık dizi şimdi iki katı süresine çıkacak. Her türlü izleyecektim projeyi zaten.

Umarım Star TV'de yayınlanır, Ay Yapım projelerini nedense Star TV'ye daha fazla yakıştırıyorum. İddialı işlere yer açmalı diye düşünüyorum, beklemedeyiz bakalım. :X

S.G.A.T.

Moderatör
12 Şubat 2012
25,945
6,267
1,061
FOX olmaz. FOX için fazla büyük bütçeli bu ekip. :D Haftalık maliyetini karşılayabilecek kanal sayısı belli zaten. Star atak yapmak için alır.
İnternet dizilerinin senaryosunun farklı oluşu ve daha çok genç kesime hitap etmesi reytinglerde başarı sağlama ihtimalini düşürüyor. AB reytingleri beklenen seviyede olursa dizinin devam etmesi için yeterli olur muhtemelen.

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

Jonsnow

Favori Üye
15 Temmuz 2014
1,841
594
135
Netflix’te yayınlanmalı ama bitmiş çekilmiş bir diziyi alır mı bilemem olmadı puhutv alsın. Olmazsa ayyapım Show a kitler diye düşünüyorum ama 60 dakikalık bir dizi televizyonda yayınlanmamalı

Sherlock

Moderatör
7 Eylül 2016
13,207
10,466
710
İstanbul
Televizyonda yayınlanmasını hiç ama hiç istemiyorum. Dizi, dijitale hazırlandığı için senaryosu televizyon izleyicisine pek hitap etmiyordur. Ayrıca yeteri kadar özgür ve özgün kalamayacakları aşikar televizyonda. Umarım başka bir dijital platformda yayınlanır.

• Beğendim
Reactions: titreyenadam

ozmoturk

Favori Üye
14 Temmuz 2014
3,509
1,266
235
Eski günlerdeki gibi Kanal D alsın. Beş Kardeş faciasından sonra Ay Yapım bir daha çalışmadı mavi topla :A

• İlginç
Reactions: Aserat