Babil'in Adresi Belli Oldu!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Yeni sezonun iddialı projelerinden Babil'in nerede yayınlanacağı belli oldu.

Yapımcılığını Ay Yapım'ın, yönetmenliğini Uluç Bayraktar'ın, senaristliğini Nükhet Bıçakçı ve Özlem Yücel'in üstleneceği; başrollerini Halit Ergenç, Aslı Enver ve Ozan Güven'in yer alacağı iddia edilen yapım, Digiturk'ün yayın platformu beIN Connect üzerinden izleyiciyle buluşacak.

Babil, yakında beIN Connect'te başlıyor!

Kaynak: Ranini

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
@Sherlock beyciğim Bein Connect deneme hakkımızı geçen Oscarlarda yedik. Gerek sonraki Oscarlar için gerekse bu dizi için ne yapacağız şimdi aylık üyelik falan mı alırız acaba :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
@Sherlock beyciğim Bein Connect deneme hakkımızı geçen Oscarlarda yedik. Gerek sonraki Oscarlar için gerekse bu dizi için ne yapacağız şimdi aylık üyelik falan mı alırız acaba :A

Utku beyciğim ortak üyeliğe mi girsek acaba, telefon numarası istiyor olmasa bol bol açar deneme üyeliği kullanırız ama telefon istiyordu diye hatırlıyorum. :A Dediğin gibi önce Oscar'a, sonra bu dizi için lazım olacak. Bir yol bulmak lazım. :A

Sen zengin adamsın, al üyelik, nasiplenelim hain adaş. :A @MEnes

• Güldürdün
Reactions: MEnes and MasacRE

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Utku beyciğim ortak üyeliğe mi girsek acaba, telefon numarası istiyor olmasa bol bol açar deneme üyeliği kullanırız ama telefon istiyordu diye hatırlıyorum. :A Dediğin gibi önce Oscar'a, sonra bu dizi için lazım olacak. Bir yol bulmak lazım. :A

Yurt dışı telefonu oluyorsa size halederim kolayca :A Burda beleş hatlar. Çarşida dağıtıp duruyorla bize zorla veriyorlar. Kayit edip atarız çöpe no problem :A @MasacRE @MEnes

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Oluyorsa yaşadık, rahat bırakmayız artık seni bu konuda. :Z @MasacRE
Taman deneriz :Z
Bir sonraki çarşı turumda bir kaç hat getireyim eve :A inşallah o site bana engel koymaz yurt dışı diye :A yada siz ordan ayarlarken numarayı yazarsınız, gelen sms onay her ne ise bende size hemen aktarırım :A

• Harika

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Bir sonraki çarşı turumda bir kaç hat getireyim eve :A inşallah o site bana engel koymaz yurt dışı diye :A yada siz ordan ayarlarken numarayı yazarsınız, gelen sms onay her ne ise bende size hemen aktarırım :A

72359

• Harika
Reactions: Dosi

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Yurt dışı telefonu oluyorsa size halederim kolayca :A Burda beleş hatlar. Çarşida dağıtıp duruyorla bize zorla veriyorlar. Kayit edip atarız çöpe no problem :A @MasacRE @MEnes
Oluyorsa yaşadık, rahat bırakmayız artık seni bu konuda. :Z @MasacRE
Vay bee nasıl da imdadımıza yetişti Dosi hanım tee İsveçlerden ama :A Yurtdışı sıkıntı olabilir yalnız evet ve şu an için lazım değil üyelik acele etme :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Vay bee nasıl da imdadımıza yetişti Dosi hanım tee İsveçlerden ama :A Yurtdışı sıkıntı olabilir yalnız evet ve şu an için lazım değil üyelik acele etme :A

İnşallah Oscar dönemine denk gelir şu dizinin başlangıcı, topluca çıkarırız aradan güzel olur Utku beyciğim. :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Ben de istiyorum. Ama Oscar falan değil sadece bu dizi için. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860

Var ki bende BeinConnect, Digiturk var nasıl olmasın yani ahahahahaha. :A :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Yukarda belirttim, B planı olarak siz ayarlayıp numarayı yazarsınız bende size onay kodunu iletirim :A

Aa başıma iş açtım, Aserat'ta çıktı başıma:T:
Bu işi ticarete çevireyim en iyisi :F @Sherlock @MEnes
Ben de istiyorum. Ama Oscar falan değil sadece bu dizi için. :A